Niezwykłe miejsca wokół Wrocławia

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przewodnik inny niż wszystkie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Asia - Press
podróże, Dolny Śląsk, Wrocław
Victoria

Najciekawsze i najbardziej tajemnicze miejsca są dookoła nas. W kolejnej części serii poświęconej Dolnemu Śląskowi znajdziecie wiele propozycji wycieczek pełnych przygód, poznacie m.in. podziemia Lubiąża, skarby Ślęży, zagadki Sobótki, historie pokutnych krzyży i szubienic, przede wszystkim zaś dzieje zamków i klasztorów.

źródło okładki: http://www.asiapress.pl/ksiazki.html

Dariusz | 2016-03-23
Przeczytana: 23 marca 2016

Wędruję dalej po Dolnym Śląsku razem z Joanną Lamparską. Tym razem odwiedzamy południowe i zachodnie okolice Wrocławia. Niezwykłe miejsca, które mają swoje tajemnice, skarby i pałace. Smutno czyta się o miejscach zapomnianych, które czas płynie na ich niekorzyść. Wolę jeździć po Dolnym Śląsku, bo jest bardziej ciekawszy, niż jechać zagranice i czasami rozczarować się. Cudze chwalimy swego nie znamy, Polecam bardzo, warto sięgnąć przeczytać i zaplanować wakacje już teraz.

Iza | 2016-08-31
Na półkach: 2014, Historia, Ulubione, Przeczytane