U kresu sił

Tłumaczenie: Janusz Węgiełek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Special". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Power games
dzinka

Bram nie narzekał na swój los. Był człowiekiem sukcesu, przystojnym milionerem, mającym powodzenie u kobiet. Żadna z nich nie miała jednak u niego żadnych szans. Syn Brama, Jay, chciał mieć ojca wyłącznie dla siebie. Bram rozumiał syna, wiedział, że jego zaborczość ma źródło w nieszczęśliwym dzieciństwie. Taylor nie mogła żądać więcej od życia. Nieźle płatna praca i wygodne mieszkanie w...

Taylor nie mogła żądać więcej od życia. Nieźle płatna praca i wygodne mieszkanie w ustronnej dzielnicy dawało jej to, czego pragnęła najbardziej. A że poza tym wszystkie wieczory spędzała samotnie?

Oboje wmówili sobie, że są szczęśliwi, i że nic więcej w ich życiu się nie zdarzy. Nie wiedzieli jednak, że są u kresu sił i że ich serca bardzo pragną miłości...

monika | 2016-05-16
natii100 | 2016-01-23