Osobliwy dar Vanilli Bourbon

🗝️ zagadki
🫧 perfumy
🖤 dark akademia
💓 cudowny humor

“Osobliwy dar Vanilli Bourbon” to piękna i wartościowa powieść, którą mam przyjemność wspierać medialnie.
To nie tylko młodzieżówka o dziewczynie, która czuje zapachy emocji innych. To książka o pierwszej miłości, poznawaniu siebie, chowaniu tzw maski i ukazywaniu prawdziwych uczuć. Ale nie tylko bo znajdziecie tu mnóstwo zagadek, rodzinną tajemnice oraz cudowny humor.
Vanilla pochłonęła mnie od pierwszych stron i mimo trudniejszego czasu podczas którego ją czytałam, dodawała mi otuchy i była dla mnie świetną odskocznią. Gdy tylko ją odkładałam nie mogłam przestać o niej myśleć i musiałam szybko do niej wracać by wiedzieć co będzie dalej. Chociaż po jej skończeniu nadal ciągle mam ją w głowie i pewnie skończy się to rereadem. Książka jest przeznaczona dla osób 12+, ale ja mając te 20 (💀) świetnie się na niej bawiłam, więc myślę że śmiało każdy z was może po nią sięgnąć!

Książka cudownie łączy ze sobą humor i styl bycia z serialu “Wednesday”, tajemnice z książki “The inheritance games” oraz zagadki z filmu “Enola Holmes”.

Uważajcie żeby podczas czytania tej z a b ó j c z e j książki nie paść t r u p e m 😉🖤

Współpraca patronacka z wydawnictwo young

~book.touch

🗝️ zagadki
🫧 perfumy
🖤 dark akademia
💓 cudowny humor

Już chciałabym przeczytać ją ponownie! Gdy tylko trafi do mnie wersja papierowa, zabieram się kolejny raz za lekturę, wtedy też wleci tutaj pełna recenzja.

• W planach ebook
  • Młodzieżówki