Jej śliczne kości

Okładka książki Jej śliczne kości Carla Kovach
Okładka książki Jej śliczne kości
Carla Kovach Wydawnictwo: Empik Go Cykl: Detektyw Gina Harte (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Detektyw Gina Harte (tom 3)
Empik Go
2024-02-22
2024-02-22
9788327281951

Kolejna część przygód detektyw Giny Harte. Opowieść o trudach dorastania i nastoletnim buncie, o matczynej miłości i determinacji. O traumach, pozorach i różnie pojmowanej miłości do drugiego człowieka. O sile uzależnienia i kruchości ludzkiego życia.
Ponieważ historia opowiadana jest z perspektywy wielu bohaterów, łatwiej nam wczuć się w ich sytuację i zrozumieć motywy, którymi się kierują.
Seria o detektyw Ginie Harte może nie jest wybitna, ale dobrze napisna, przemyślana i wciągająca od pierwszych stron. Charakterystyczna jest dla niej duża ilość bohaterów, ale konstrukcja fabuły i sposób narracji pozwalają odnaleźć się w historii. Są one również dość schematyczne, ale to naprawdę dobra odskocznia od trudniejszych lektur 😊

"Jej śliczne kości" Carla Kovach.

Trzeci tom cyklu z detektyw Giną Harte.
Z furgonetki firmy ogrodniczej wypada ranna, młoda dziewczyna. Jest również pod wpływem narkotyków. Wkrótce zostają odnalezione zwłoki młodej dziewczyny w płytkim grobie na terenie otaczającym opuszczony dom, na którym ma być zlokalizowana nowa zabudowa. Podobieństwa pomiędzy obydwiema dziewczynami są bardzo duże. Obydwie miały piękne rude włosy. Zespół Giny Harte oczywiście rozwiązuje zagadkę.
Te serie są już dla mnie coraz mniej zaskakujące i są często bardzo powtarzalne. Chociaż w tej części zakończenie nie było zbyt przewidywalne.
Nie podobał mi się jednak sposób czytania przez lektorkę. Był zbyt monotonny i przez to szybko męczący. A ponadto lektorka dziwnie akcentowała zdania, stwarzając wrażenie, że zdanie już się kończy, a był to dopiero środek zdania. Tembr głosu był w porządku, ale interpretacja fatalna.

"Jej śliczne kości" Carla Kovach.

Trzeci tom cyklu z detektyw Giną Harte.

• Przeczytane 2024
  • Ebook do kupienia
  • E/A book
  • W planach ebook
  • Audiobooki 2022, 2023, 2024r.

Dodaj cytat z książki Jej śliczne kości