Jesteś moją Trójką

Nina Kaczmarczyk Wydawnictwo: Amare literatura obyczajowa, romans
Amare
2024-01-24
2024-01-24

Nina Kaczmarczyk w swojej powieści "Jesteś moją Trójką" zaprasza czytelników do fascynującego świata romansu, w którym główny bohater, Igor Olechowski, staje się nie tylko ikoną popularności, ale także bohaterem pełnym kontrastów. Przez staranne kreowanie postaci oraz wnikliwe analizowanie ich relacji, autorka pozwala czytelnikom zagłębić się w emocjonalny labirynt bohaterów, gdzie każda decyzja prowadzi do nieprzewidywalnych konsekwencji. Kaczmarczyk mistrzowsko balansuje między romantycznymi wątkami a intrygą, dostarczając czytelnikom nie tylko emocjonalnych wzruszeń, ale także inteligentnych dialogów i niespodziewanych zwrotów akcji. Choć wątki fabularne czasem mogą wydawać się przewidywalne, to jednak autorka zaskakuje czytelnika oryginalnymi pomysłami i subtelnymi spostrzeżeniami na temat ludzkiej natury. "Jesteś moją Trójką" to nie tylko romans, ale również opowieść o poszukiwaniu drugich szans, odkrywaniu własnej tożsamości i przełamywaniu własnych ograniczeń. Dla miłośników literatury obyczajowej i romansów ta powieść stanowi niezapomniane doświadczenie czytelnicze, które pozostaje w pamięci na długo po jej przeczytaniu.

Igor to dwudziestosześcioletni popularny aktor, wierzący w moc liczb i afirmacje. Niespodziewanie w życiu bogatego i przystojnego mężczyzny wszystko obraca się o 180°. W jeden dzień z najpopularniejszego celebryty staje się tym najbardziej znienawidzonym. Razem z najlepszym przyjacielem wpada na pewien sprytny plan, który pozwoli mu odbudować karierę.

Ola to uczennica klasy licealnej, która od roku mieszka ze swoją przyjaciółką i oprócz szkolnych lekcji ciągnie dwa etaty, żeby móc samej się utrzymać. Dlaczego nie mieszka z rodzicami? Jej tata to szanowany słynny na całą Polskę chirurg.
Jak połącza się losy tej dwójki?
Polecam wam tę lekką przyjemna do czytania historie.

Emocje towarzyszące mi podczas czytania były dość skrajne spowodowane różnymi decyzjami bohaterów. Konsekwencje decyzji, relacje rodzinne, kłamstwa, afirmacja, trauma ale też przede wszystkim miłość to tematy przewodnie tej książki.
Historia mnie poruszyła i chce zdecydowanie poznać dalsze losy tej dwójki.
Przyznaje, że ciekawy pomysł na debiut. Nigdy nie słyszałam o metodzie Tesli i jego potędze licz 3, 6 i 9.

Ola to uczennica...

Słyszeliście pewnie, że czytanie dużo nas uczy? Ja żyjąc na tym świecie już kilka(dziesiąt) lat nie miałam pojęcia o czymś takim jak metoda Tesli. Afirmacja skupiająca się na liczbach 3,6,9 to temat przewodni debiutu @nina_kaczmarczyk_autorka.

Igor jest aktorem. Oczywiście każdy jego ruch jest śledzony przez rządnych sensacji. W momencie,gdy popełnia jakiś błąd staje się "gorszym sortem".
Nasz bohater ma również oddanego przyjaciela Borysa, który by ratować go obmyśla plan naprawczy wizerunku. Aby wszystko poszło jak należy koniecznie musi dołączyć ktoś jeszcze. Pada na Olę, córkę chirurga, maturzystkę, dziewczynę odważną.

Lekka,ciekawa,z powiewem czegoś innego. Jak wspomniałam na wstępie sama musiałam się doszkolić odnośnie tej metody radzenia sobie z życiem 😅
Magia liczb,a wśród nich 3, która jakoś dotychczas trzymała się na dystans z głównym bohaterem.
Może kilka wątków chciałabym wiedzieć bardziej rozpisanych,ale ostatecznie stwierdzam, że nie ujęły one całości.

"Jesteś moją trójką" to historia, która wywołuje sporo emocji, momentami bardzo sprzecznych. Radość, smutek, zadowolenie i rozdrażnienie.

Czarujący aktor, który mimo swojej udanej kariery, napotyka zawodowe problemy i dziewczyna z dobrego domu, która postanawia zostawić za sobą przeszłość i rozpocząć życie od nowa.

Czy ich związek ma szansę się udać?
Miałam co do tego mieszane uczucia, gdyż rozwijał się bardzo szybko. Moim skromnym zdaniem - za szybko.
Choć muszę przyznać, że chemia między bohaterami była wręcz namacalna. Ale nie zdradzę Wam, jak potoczyły się ich losy - tego musicie dowiedzieć się sami.

Na uwagę zasługuje kreacja postaci. Ola to dziewczyna, która mimo przeciwności losu i kłód rzucanych pod nogi, nie poddaje się i idzie naprzód. Zaś Igor, choć poczatkowo jest dość apatyczny, nadrabia przy bliższym poznaniu.

Akcja nie pędzi tutaj na łeb i szyję, ale przecież nie o to chodzi w tego typu powieściach. Całość czyta się naprawdę dobrze. Historia jest okraszona sporą dawką humoru, dzięki czemu można się przy niej świetnie zrelaksować.

Czy ich związek ma szansę się udać?
Miałam co do tego...

„Jeśli kogoś naprawdę kochasz, to nie możesz żyć bez tej osoby i jesteś w stanie wybaczyć jej dużo więcej, niż kiedykolwiek mógłbyś przypuszczać.”

Igor to młody aktor, który wierzy w moc liczb i afirmację. Jest przystojny, bogaty, sławny a propozycje nowych ról i udziału w kolejnej reklamie sypią się jak z rękawa. Niestety Igor jest też zapatrzonym w siebie bufonem,który uważa że życie to zabawa i wszystko mu się należy. Zaczyna być coraz bardziej kojarzony nie z nowej, świetnie odegranej roli a z coraz to nowszego skandalu. Paparazzi depczą mu po piętach bo wiedzą, że dobrze na nim zarobią. W końcu reklamodawcy i reżyserzy mają dość i z niego rezygnują.
Aby ratować reputację razem z przyjacielem wymyśla plan. Uwiedzie dziewczynę z tzw dobrego domu, pokaże się z nią kilka razy i w ten sposób ociepli swój wizerunek a co za tym idzie,wróci do gry.
Plan jest sprytny,okazja (i odpowiednia dziewczyna) sama się trafiła.Tylko jak daleko posunie się Igor?Co zrobi,gdy zrozumie,że to właśnie Ola jest jego miłością.Jego szczęśliwą trójką?
Rewelacyjnie spędziłam czas z książką!Autorka w świetny sposób pokazała świat celebrytów,który jest pełen ludzi żyjących na pokaz,uważających się za lepszych od innych.Ale to też świat,w którym nie ma litości i każdy najmniejszy błąd zostanie zauważony i przede wszystkim przedstawiony w odpowiedni sposób,niekoniecznie prawdziwy.
Choć Igora nie można zaliczyć do ideałów to bardzo,nie tyle co podobała mi się jego postać a bardzo ciekawiła.To taki bogaty cwaniaczek mający się za niewiadomo jaką gwiazdę. Liczy na to,że każdy wybryk zostanie mu wybaczony,a jak nie to jego managerka wyciągnie go z każdych kłopotów. Dopiero poznanie Oli sprawia,że zaczyna inaczej postrzegać świat. Bardzo czekałam na jego przemianę,choć wiedziałam, że to sprawi,że Igor będzie musiał ponieść konsekwencje swoich działań.
Nigdy nie wierzyłam w moc cyfr,nie mam swojej szczęśliwej, lecz w książce zostało to tak fajnie opisane, że zaczynam się zastanawiać, że może faktycznie coś w tym jest?!

Jak dla mnie świetny debiut i z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy!

"Bez szczerości i zaufania nie da się zbudować prawdziwego związku."

Igor jest znanym aktorem. Mimo swojego młodego wieku odniósł już wielki sukces. Wierzy on w afirmację i od lat praktykuje 'metodę 3,6,9'. Te liczby przynoszą mu szczęście . Prowadzi beztroskie życie, w którym nie brakuje rozrywki. A kiedy wpada w kłopoty, jego managerka zawsze go z nich wyciągnie. Jednak tym razem jest inaczej i jego kariera wisi na włosku. Jeśli szybko czegoś nie wymyśli i nie zdobędzie nowych zleceń to będzie jego koniec.

Wraz z przyjacielem wymyśla pewien plan, który ma mu pomóc w ratowaniu swojej reputacji. Główną rolę w tej intrydze ma odegrać Ola, córka znanego chirurga. Dziewczyna skrywa pewien sekret. Jest pokłócona z rodzicami, przez co żyje na własny rachunek.

To właśnie Ola jest przepustką do poprzedniego życia Igora. Plan jednak zaczyna się komplikować, kiedy w tej całej intrydze pojawiają się uczucia. Czy to nadal tylko udawanie ze strony Igora, czy może coś więcej? Co takiego stało się w życiu Oli, że musi radzić sobie samodzielnie?

Bardzo podobał mi się pomysł na fabułę książki. Ciekawie została przedstawiona afirmacja i metoda 3,6,9. Podobało mi się to, jak wszystkie znaki wskazywały na to, że to właśnie Ola jest brakującym elementem w życiu Igora.

Olę bardzo polubiłam. Byłam ciekawa jaką tajemnicę skrywa. Podziwiałam ją za to jak mimo młodego wieku sobie radziła. Potrafiła pogodzić szkołę, naukę oraz pracę. Z Igorem nie polubiłam się tak jak z Olą. Nie podobało mi się jego zachowanie. Mam tutaj na myśli cały plan, który wymyślił z przyjacielem. Moim zdaniem posuwał się za daleko. Nie liczył się w ogóle z Olą, liczyła się tylko jego kariera. Po trupach do celu. Kiedy pojawiły się uczucia troszkę mnie do siebie przekonał, jednak wciąż miałam pewne obawy.

Jestem ciekawa kontynuacji. Mam nadzieję, że Igor w kolejnej części przekona do siebie nie tylko Olę, ale również i mnie. Autorka ma lekkie pióro. Całość czytało mi się bardzo dobrze, choć kilka wydarzeń przedstawiłabym nieco inaczej.

"Bez szczerości i zaufania nie da się zbudować prawdziwego związku."

Recenzja Book Tour

Już dawno nie czytałam książki dziejącej się w Polsce i to była miła odmiana 😊
Zachowanie głównego bohatera oraz jego przyjaciela przez całą powieść trochę mnie irytowało, ale oprócz tego książka naprawdę przypadła mi do gustu. Akcja idzie wartko, bez większych zastojów, dzięki czemu czyta się szybko i lekko.
Pierwszy raz spotykam się z dorobkiem pisarskim autorki (książka jest debiutem) i muszę przyznać, że jej styl przypadł mi do gustu. Kilka wątków z książki można by rozwinąć chociaż na kilka dodatkowych stron, bo brakowało mi dopowiedzenia w pewnych kwestiach, ale poza tym fabuła mnie ujęła i jestem bardzo ciekawa kolejnych tomów serii 🥰
Ta książka to zdecydowanie coś za dla wielbicieli romansów z dużym wachlarzem emocji - końcówka była, według mnie, na tyle uczuciowa, że wywołała łzy ❤️ Czy to były łzy szczęścia czy nie, musicie domyśleć się sami po przeczytaniu tej pozycji 😊

www.instagram.com/anya_czyta/

Recenzja Book Tour

Już dawno nie czytałam książki dziejącej się w Polsce i to była miła odmiana 😊
Pierwszy raz spotykam się z dorobkiem...

Tytuł: "Jesteś moją trójką"
Autor: Nina Kaczmarczyk
Data premiery: 24.01.2024r.
Wydawnictwo: Amare

Macie swoją szczęśliwą liczbę?
Metoda Tesli - 3,6,9 - słyszeliście o niej?
Przyznam się szczerze, że nazwa nie jest mi obca, ale nigdy wcześniej mnie to nie interesowało. Dzięki książce Niny Kaczmarczyk mogłam się zagłębić i poznać tajniki tego "magicznego" zjawiska. Wiadomo, że każdy wierzy w inne rzeczy...tutaj główny bohater wierzyl w to, że do szczęścia potrzebna mu jest tylko trójka. Czy ją odnalazł?
Igor był sławnym aktorem, natomiast Ola córką znanego lekarza. Oboje inni z różnymi charakterami. Ogólnie chłopak grał mi trochę z początku na nerwach tym swoim charakterkiem, ale kiedy sprawy zaczęły się powoli wyjaśniać to zyskiwał coraz więcej mojej sympatii.
Ta historia to nie jest typowe lovestory. To nie jest typowa obyczajówka czy też erotyk. Ta książka ma w sobie wiele wartościowych treści o których warto przeczytać. Jedyne, co mnie zasmuciło to to, że to koniec pierwszej części i muszę czekać na drugą, ale... mam nadzieje, ze się doczekam 💜
Poza tym myślę, że warto poznać na czym polegały codzienne afirmacje Igora oraz metoda Tesli. To naprawdę ciekawe zjawiska! Mnie bardzo ten temat zaintrygował i pomimo tego, że czytam wiele książek to z tym spotkałam się poraz pierwszy :)
Dlatego...
Ta książka jest wyjątkowa i warto po nią sięgnąć!
Polecam gorąco!
A autorce gratuluję świetnego debiutu🥰

Tytuł: "Jesteś moją trójką"
Autor: Nina Kaczmarczyk
Data premiery: 24.01.2024r.
Wydawnictwo: Amare

Macie swoją szczęśliwą liczbę?
Metoda Tesli - 3,6,9 - słyszeliście o niej?

Próbowaliście kiedyś afirmacji? A może posiadacie swój szczęśliwy numerek? Jeśli jesteście ciekawi dlaczego zadałam takie pytania, wyjaśnienie znajdziecie niżej 😁

Igor Olechowski to 26 letni czarujący aktor, który czerpie z życia pełnymi garściami. Regularnie spisuje afirmacje metodą Tesli. Jego życie kręci się wokół gry aktorskiej, dobrej zabawy, kobiet i niezobowiązującego seksu. Jako aktor, ciągle jest na świeczniku a dziennikarze niejednokrotnie wyciągają na światło dzienne skandale z jego udziałem. Zazwyczaj z tarapatów wyciągała go inteligentna i pomysłowa menagerka, aż do pewnego razu. Od tego momentu jego osoba jest niepożądana a media nie znają litości. Aby ratować dobre imię i wzbudzić zainteresowanie reżyserów wraz z przyjacielem knują intrygę,w której główną rolę ma odegrać Ola.
Aleksandra Majewska córka znanego chirurga. W wieku osiemnastu lat zmuszona jest wyprowadzić się z domu i rozpocząć życie na własny rachunek. Mieszka z przyjaciółką, pracuje na dwa etaty i udziela się charytatywnie. Na pozór spokojne życie dziewczyny zmienia się z pojawieniem się Igora.

O jeżu kolczasty historię Olki i Igora pokochałam od pierwszych rozdziałów, które publikowane były na Wattpad. Czytając ją po raz drugi, towarzyszyły mi te same emocje co wcześniej. Przez książkę dosłownie się płynie, pochłania się stronę za stroną, aż docieramy do końca i nagle zadajemy sami sobie pytanie " Ale jak to już koniec". Lekkie pióro autorki, rewelacyjna kreacja bohaterów sprawia, że czytelnik ma wrażenie jakby słuchał opowieści koleżanki. Tej dwójki nie da się nie lubić, Olkę pokochałam od razu za jej cięty język, do Igora przekonywałam się trochę dłużej, ale suma summarum to fajny gość, trochę się pogubił w swoim zachowaniu, ale niech rzuci pierwszy kamieniem kto jest idealny.
Autorka poruszając temat świata celebrytów, pokazuje go od tej brzydszej strony. To świat w którym królują intrygi, tajemnice i życie pod presją innych.
Jesteś moją trójką to debiut autorki i życzę sobie i Wam aby takich debiutów, było o wiele więcej.
Nina Kaczmarczyk dziękuję za możliwość objęcia patronatem Twojej pierwszej książki i z niecierpliwością czekam na kolejny tom.

Ola Majewska, osiemnastoletnia uczennica liceum. Dziewczyna pracuje na dwa etaty i udziela się charytatywnie. Wydarzenia z przed roku zmusiły ją do wyprowadzki z rodzinnego domu po tym, jak matka z ojcem jej nie uwierzyli i kazali przeprosić niby za kłamstwo. To całkowicie przelało szalę, bohaterka odcięła się od rodziny i postanowiła utrzymać się sama. Zamieszkała z najlepszą przyjaciółką Ewą w niewielkim mieszkaniu.
Igor Olechowski, znany aktor, który w ostatnim czasie stał się tematem numer jeden we wszystkich gazetach. Jego dość rozwiązłe życie nie umknęło paparazzi. Firmy które podpisały kontrakty, zaczęły się wycofywać, a w efekcie mężczyzna stał się bezrobotny. Igor w chwili desperacji i powrotu do idealnego wizerunku zgadza się na szalony plan swojego przyjaciela, Borysa.
Ola staje się jego celem, gdyż to córka znanego chirurga Edwarda Majewskiego, o którym huczą media. Igor stawia swoja karierę na pierwszym miejscu kosztem Bogu ducha winnej Oli. Przygoda obojgu bohaterów nabiera tempa. Cięte riposty dziewczyny, kierowane do aktora upewniają go tylko, że nie może odpuścić i musi zbliżyć się do Oli. Bohater pod wpływem czasu i przebywaniu z Aleksandrą powoli pęka. Niby taki macho, twardziel a ulega uczuciom, o których sam nie jest świadomy.
Życie obojgu nabiera rozpędu, pojawiają się pierwsze uczucia. Wspólne wyznanie swoich skrytych tajemnic zmienia ich pogląd na zaistniałe sytuację.
Hm 🤔 Czy Ola uwierzy, że Igor wszystko zaplanował? Co odkryje Igor widząc Ewę z paparazzi?
Łoooo matko bosko🤯 jaka ta książka jest zajefajna💟 uwielbiam 🔥 romanse, ale tak delikatnej książki, która wciąga od pierwszej strony jeszcze nie czytałam. Pierwszy raz mam przyjemność poznać twórczość @nina_kaczmarczyk_autorka i muszę powiedzieć GRATULUJĘ👏 wyobraźcie sobie jak piórko unosi się w powietrzu, tak same strony książki się przewracają. Autorka postawiła na nutę tajemniczości, lekkości wydarzeń i uczuć towarzyszącym bohaterom. Jestem pod wielkim wrażeniem i czekam na kolejną część tej pięknej historii

• Audiobooki
  • Polscy autorzy