Okładka książki Przypadkowa znajomość Aneta Sołopa
Aneta Sołopa Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
2023-08-25
2023-08-25

Jak zareagować, gdy poukładane, nawet jeśli nie do końca udane życie, obraca się w gruz?
Chyba nikt tego do końca nie wie. Nie wiedziała też i Lara, gdy na romantycznej wycieczce do Augustowa, mąż tak zwyczajnie oznajmia jej, że to koniec ich maleństwa. Zagubiona i zraniona kobieta postanawia odreagować w  jedyny najprostszy jaki przychodzi jej do głowy  sposób - alkohol i męskie towarzystwo. Szybko jednak przekonuje się, że nie tego chce, ale.. jest już za późno. Na szczęście i w tak ciemnym tunelu może pojawić się światełko. Jest nim... Maks. Mężczyzna ratuje ją z opresji i otacza opieką. Lara po raz pierwszy w życiu czuję, że ktoś się o nią martwi i chce zadbać o jej dobro. I tak się właśnie dzieje. Maks jest spełnieniem marzeń nie jednej kobiety (tak, mnie też 🫣) czuły, troskliwy, a przy tym męski i pociągający. Oboje czują przy sobie to coś. Coś wyjątkowego... Coś czym chce się darzyć tę jedną osobę... jednak..
Przeszłość szybko upomina się o tą dwójkę. Nie przepracowana do końca trauma kobiety i wielki ból jaki nosi w sobie ten mężczyzna staje im na drodze do szczęścia. I może jeszcze ktoś...
Czy tych dwoje pokona wszystkie przeciwności?

Nie spodziewałam się niczego innego jak tylko wielu emocji i nieoczekiwanego zwrotu akcji i właśnie to dostałam. Czy się zawiodłam - oczywiście, że nie.
Każdy, kto przeczytał choć jedną z powieści autorki wie jak są gorące i namiętne. Tym razem również nie brakuje tu scen przyprawiających o szybsze bicie serca 😉
Ale nie na tym skupia się fabuła. Mamy tu dwoje młodych ludzi, którzy doświadczyli w swoim życiu wiele zła, straty i bólu na który z całą pewnością nie zasłużyli. Mimo to wierzą, że może ich spotkać szczęście jeśli tylko będą razem. Czy im się to uda? Przekonajcie się 😉

"...Nauczyłam się dbać o siebie i swoje poczucie bezpieczeństwa, to nie jest coś zupełnie mi znanego..."

Po raz kolejny nie zawiodłam się czytając książkę Anety. Mnóstwo dawek emocji, niezapomniane chwile(nawet grozy). Autorka serwuje nam również dawkę erotyzmu i to jakiego 🎀
Dobrze dobrana szata graficzna książki, zapowiada nam niezłą historię jakiej się jeszcze nie spodziewamy. Przejrzysty i lekki styl pisania, sprawi że książkę przeczytacie naprawdę szybko.

Lara to młoda mężatka pracująca jako fotograf. W jej małżeństwie nic się nie dzieje, od dłuższego czasu żyją już obok siebie. Niby razem a jednak osobno. Chcąc ratować swoje małżeństwo wybierają się na wymarzony weekend. Jednak wyjazd nie będzie wcale udany... Lara dowie się o zdradzie męża. Zostanie ofiarą napadu, a uratuje ją nieziemsko boski Max.

Max jest mężczyzną po przejściach. W swoim życiu bardzo dużo przeżył. Jest bardzo przystojny, bogaty i ułożony. I kiedy straci ostatnią nadzieję że wszystko się ułoży i będzie ok, na jego drodze pojawi się ona....kobieta anioł...

Tą dwójkę dzieli mnóstwo nieodkrytych tajemnic, które stopniowo będą uwalniane wraz z poważnymi rozmowami. Wkońcu to szczerość jest najważniejsza. Jedno spotkanie, a zmieni dosłownie wszystko...
Odrazu widać że obydwoje lgna do siebie, są poprostu sobie przeznaczeni. Ich serca otwierają się na nowo. Jednak będą musieli pokonać wyboista drogę, przezwyciężyć tych których ich miłość nie będzie pasowała.
Co stanie na ich drodze ku szczęściu?
Czy uda im się zamknąć ciążace im sprawy?
Czy Lara i Max mają jeszcze szansę na szczęście?.
Kto okaże się być wrogiem?

''... Twoje serce pragnie mnie. I ono nie chciało tak myśleć. Ono chce być ze mną. Łączyć się bezustannie ze mną, a ja chcę mu to oddać..."

Autorce doskonale udało się połączyć motyw romansu z niebezpieczeństwem oraz zemstą. Wielkie brawa
Książka uświadamia nam że w życiu coś, nie dzieje się bez powodu.

Kochani... Cieszmy się chwilą, bo w życiu przecież nic nie trwa wiecznie. Polecam, Karola.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję autorce i wydawnictwu

Pomału kończy się Październik a z związku z tym dni robią się co raz krótsze a wieczory chłodniejsze i dłuższe , i żeby je sobie umilić to zapraszam was na historię która was rozpali i  rozgrzeje do czerwoności 🔥🔥 tak że potrzeba będzie się troszkę ochłodzić . Może mieliście już przyjemność poznać pióro autorki, jeżeli nie to konieczne was zachęcam do tego. Bo ja jestem ogromną fanką. 😍❤️
"Przypadkowa znajomość" jest historią Maksa i Lary , dwójki ludzi którym przypadkowe spotkanie, namiesza w życiu ale także da szansę na lepsze jutro, pokaże ,że czasami koniec może być początkiem czegoś równie pięknego jak i wyjątkowego. Maks jest biznesmenem który sporo w swoim młodym życiu już przeszedł, można powiedzieć że bardziej egzystuje niż żyje , blizny które nosi w sobie są ogromne i bolesne, przepracował to  ale nie znaczy że żyje pełną piersią. Dopiero przypadkowe spotkanie i uratowanie życia nieznajomej na plaży, tchnie w niego nową energię, chęć i radość cieszenia się życiem od nowa . Maks jest także czułym, opiekuńczym i piekielnie seksownym facetem ,ale czy wiemy o nim wszystko? Co takiego skrywa ten mężczyzna i jak na to zareaguje Lata?
Lara to młoda kobieta,  która dzięki małżeństwu wyrwała się z toksycznej rodziny, i myślała że jakoś z mężem im się ułoży, ale czy tak jest napewno?  Mężczyzna  brutalnie  uświadamia jej , że nic dla niego nie znaczy i na wspólnym wyjeździe ją zostawia, odchodząc z kochanką.  Bezinteresowna pomoc Maksa zaskakuję bardzo kobietę bo do tej pory nie spotkała się z taką życzliwością.  Przyciąganie i pożądanie jakie się pojawią między tą dwójką to jak wybuch wulkanu, jest gwałtowne, gorące i nie do powstrzymania. Ale żeby nie było tak łatwo i prosto to komuś nie odpowiada, że mogą być szczęśliwi, kto to może być ?
Niestety jest także przeszłość która niczym bat wisi nad nimi i tylko czekać aż uderzył. Ich szczęście jest zagrożone, czy będą w stanie je uchronić i obronić?  Kilka osób się znajdzie którzy nie popierają ich związku i tak naprawdę kto jest bardziej zagrożony Lara czy Maks ?
Czy możliwe jest to że zagrożenie jest tak blisko a my nie zdajemy sobie z tego sprawy?
Oprócz gorących scen, których nie brakuje w książce 🔥 mamy także chwile niebezpieczeństwa, które trzymają nas w napięciu i nie pozwalają oderwać się od czytanej historii .
Zachęcam was do przeczytania i poznania historii tej dwójki, zdradzę wam że pokochacie Maska i Larę ❤️
Autorko gratuluję kolejnej genialnej historii i czekam na następne niecierpliwie 😍

Lara to młoda pani fotograf, która całe swoje serce i czas poświęca pracy. Ma męża Daniela, lecz w ich związku nie dziej się za dobrze, krótko mówiąc, nie ma między nimi chemii, ani nawet pociągu fizycznego. Pewnego dnia Daniel proponuje żonie romantyczny wyjazd do Augustowa. Jednak tego, co ją tam spotka w najgorszych koszmarach nawet sobie nie wyobrażała. Podczas jednej z wieczornych imprez Lara zauważa nieobecność męża wychodzi przed lokal aby do niego zadzwonić jednak bez skutku jest on, bowiem zajęty obściskiwaniem się z przypadkową panną, a może to jego kochanka od dawna? W tym momencie dla Lary instytucja małżeństwa przestała istnieć, kobieta udaje się do innego baru na drinka chce utrzeć mężowi nosa szuka potencjalnego kandydata na tę noc. Młoda piękna i pijana to kąsek dla największych zwyrodnialców i na takiego właśnie trafiła nasza główna bohaterka jednak znalazł się w pobliżu rycerz, który uratował ją przed najgorszym. Przypadkowy mężczyzna ratuje kobietę i zabiera ja do swojego domu by doglądać jej rekonwalescencji. Przystojny majętny szarmancki czegóż chcieć więcej? Ale i on ma swoje mroczne tajemnice? Czy ta znajomość zaowocuje czymś więcej? Jak potoczą się dalsze losy naszych bohaterów? Sprawdźcie sami 😉. Kochani przepiękna historia bardzo dynamiczna, pełna niespodziewanych zwrotów akcji, a także tajemnic. Dzieje się w niej bardzo wiele. Zaskakująca, bardzo ciekawa fabuła. Świetnie wykreowani bohaterowie, piękne świadectwo przyjaźni, wsparcia i miłości. I oczywiście to, co tygryski lubią najbardziej mnóstwo scen erotycznych, książka, aż kipi pożądaniem. Ma jedno, Ale! Ja ch e więcej 🤪. Doskonała historia, którą polecam wszystkim romantyczką. Nie zabraknie wam w niej niczego 😃. Pssyt. Moliki książka dostępna na platformie #Legimi i #Empik.

Dzień dobry w ten jesienny deszczowy dzień 🍂
Od wczoraj ruszyło rozdanie do którego bardzo zachęcam i zapraszam 🥰

Aneta Sołopa - Czytanie pasją
Aneta Sołopa. Współpraca reklamowa Wydawnictwo WasPos

Przypadkowa znajomość

Czuję się tak, jakbym była nadgryzionym owocem, leżącym kilka dni w cieple. Kawałek mnie jest gdzieś indziej, a do rany dostają się meszki. Ta rana to ból. Świadomości, że zraniła cię osoba, której oddałaś duszę.

Główna bohaterka,to Lara
Młoda kobieta,a zarazem żona .
Jednak z przypadku nie z wyboru
Los chciał, i matka bohaterki miała ładnie mówiąc problemy psychiczne
Zmusiła córkę do małżeństwa z wybranym przez nią sama mężczyzną
Jak można się domyślić nie był to związek idealny ani nawet udany
Jednak Laura chciała zawalczyć o swe małżeństwo by złożone przysięgi nie poszły na marne
Kiedy pojawia się możliwość wspólnego wyjazdu, zgadzają sie
Skutki są natomiast przeciwne od założonych
Bohaterka nakrywa męża z kochanką
Ten zamiast przepraszać, odchodzi i zostawia ją całkowicie sama
Wtedy nasza zdradzona mężatka postanawia zagłębić swe smutki w alkoholu i zabawić się bez zobowiązań
Jedna noc miała dać jej szczęście i wolność o której zawsze marzyła
Aczkolwiek zdarzenia potoczyły się inaczej
Na jej drodze stanął pewien mężczyzna z którym od teraz będzie musiała zostać na dłużej

Ciekawa historia, pełna tajemnic i zdrady ale też nadziei i miłości
Nie można odmówić jej blasku jaki daje ani tym bardziej tego że wciąga jak zwierciadło

Czytając tę książkę czuję, że wiem co przeżywają bohaterowie
A bynajmniej tak mi się wydaje
Po raz kolejny
Fabuła niby oklepana
Lecz wykonanie i trud włożony w nią sprawia ze zakończenie zachwyca podwójnie

Czyli dumna ja jak zawsze z mojej Anety 😍

Przypadkowa znajomość"
Aneta Sołopa

Współpraca @waspos
@anetasolopa_autorka
TO BYŁ PRZYPADEK CZY PRZEZNACZENIE?

Larę poznajemy w chwili gdy jej życie dosłownie wali się na głowę. Zdrada męża, brak jakichkolwiek szans na uratowanie małżeństwa i próba gwałtu. Przysłowiowym księciem na białym koniu okazuje się tajemniczy, przystojny mężczyzna Max, który wyciąga do kobiety pomocną dłoń. Pojawia się w chwili gdy Lara najbardziej potrzebuje wsparcia, bliskości i bezpieczeństwa.
TAJEMNICZY ZBAWICIEL
ANIOŁ
Jednak również i Max nie jest wolny od trosk.
" RYCERZE NOSZĄ NIE TYLKO LŚNIĄCE ZBROJE, LECZ TAKŻE RANY I BLIZNY"

Max okazuje się być tym mężczyzną, który daje nadzieję na lepszą przyszłość. Rozbudza w kobiecie ponownie uczucia, a relacja tej dwójki nabiera rozpędu, dla mnie tym razem chyba jednak za szybko i za intensywnie. Deklaracje, które padają z ust Lary i Maxa są dla mnie za wcześnie wypowiadane.
Ilość zbliżeń tym razem mnie przytłoczyła, ale... mam na uwadze, że to jest erotyk i nie mogę zaprzeczyć temu, że Anetka potrafi wpłynąć na wyobraźnię 😉, rozpalić do czerwoności śmiałymi scenami i zbudować napięcie, które towarzyszyło niemal przez cały czas. Nie mogę również zaprzeczyć temu, że fantazji naszej Autorce nie brakuje, przekłada się to u mnie na szukanie każdej wolnej chwili na to, aby powrócić do historii i dowiedzieć się czy to będzie historia z happy endem ☺️. Odkryć przeszłość Maxa i dowiedzieć się czy to był zupełny przypadek czy może jednak przeznaczenie, że spotkali się właśnie w tym miejscu i czasie? Czy los postawił ich na swojej drodze by ponownie uleczyć złamane serca ❤️

" Przypadkowa znajomość" to powieść dająca nadzieję i pokazująca, że nawet w najcięższych chwilach swojego życia możemy znaleźć kogoś kto będzie naszą bratnią duszą.
Bardzo dziękuję Anetce za egzemplarz do recenzji ☺️

Przypadkowa znajomość"
Aneta Sołopa

Współpraca @waspos
@anetasolopa_autorka
TO BYŁ PRZYPADEK CZY PRZEZNACZENIE?

📜RECENZJA 📜

,,TA MIŁOŚĆ NAS WYPEŁNIA, JEST BEZKRESNA JAK HORYZONT.MA TYLE ZAPALNIKÓW, ILE JEST GWIAZD NA NIEBIE,PORUSZA KAŻDY NEURON ,KAŻDĄ CZĘŚĆ MÓZGU, CIAŁA, DUSZY I SERCA.DO TEGO PACHNIE JAK NAJLEPSZE PERFUMY ŚWIATA, A SMAKUJE LEPIEJ NIŻ NAJSŁODSZE SŁODYCZE,,

Lara jest fotografką ,praca jest jej pasją i miłością, której poświęca wiele czasu.Jest też mężatką,choć jej małżeństwo pozostawia wiele do życzenia.Brak bliskości ,zainteresowania ze strony męża i wspólnie spędzanego czasu powoduje że żyją zupełnie obok siebie.Kiedy mąż proponuję Larze wspólny weekend ma Ona nadzieję na podjęcie próby ratowania ich związku. Jednak wyjazd okazuje się złudzeniem.Lara odkrywa ,że mąż ją zdadzą i ma inną kobietę.Zraniona i rozzłoszczona postaniawia skończyć wieczór na zabawie i chwili zapomnienia.Przy barze spotyka mężczyznę z którym wieczór mógłby się zakończyć w najgorszy z możliwych sposobów.Dzieki pomocy nieznajomego mężczyzny Lara jest bezpieczna.
Max to niezwykle przystojny I bogaty mężczyzna,który z pozoru wydaje się mieć wszystko. Jednak pozory mylą,bo zmaga się on z bolesną przeszłością.Pomoc Larze pozwala mu zrzucić cierpienie sprzed lat .....

,,Przypadkowa znajomość,, to historia dwójki ludzi, których przypadkowe spotkanie zapoczątkuje narodziny niesamowitej więźi.Historia pełna pasji, pożądania I namiętności. Ale także historia o zmaganiu się z bolesną przeszłością.Dźwiganiu na swoich barkach ogromnego bagażu doświadczeń. Mierzenia się z bólem cierpieniem I wyrzutami sumienia.O tajemnicach I sekretach, które ujrzą światło dzienne. O wyjawieniu prawdy, która sprawia ból.
Historia o tkwieniu w zwiazku bez miłości.O potrzebie bliskości,czułości,bezpieczeństwa I uczucia.O zupełnej zmianie swojego życia. O zaznaniu uczuć I emocji jakich do tej pory się nie znało.O bezinteresownej pomocy,trosce i wsparciu.O oddaniu siebie, swojej duszy i ciała.O walce pomiędzy rozumem a sercem. O stawianiu czoła przeciwnością losu.Próbie poukładania sobie życia na nowo I posklejania złamanego serca.Budowaniu zaufania i relacji .O odnalezieniu tej jedynej i prawdziwej miłości,jej wzlotach I upadkach.
Historia o połączeniu się dwóch zranionych dusz,które w swoich ramionach odnalazły ukojenie Historia o miłość,która przezwycięży nawet najgorsze chwile.

Do sięgnięcia po tą historię skusiłam się poprzez intrygujący opis. Okładka również mocno przyciągnęła mój wzrok. I choć z twórczością autorki spotykam się po raz pierwszy to wiem ,że na pewno nie ostani.I z pewnością sięgnę po inne książki.

Autorka stworzyła genialną historię napisaną przyjemnym I swobodnym stylem.Fabuła wciągnęła mnie już od pierwszych stron I nie pozwoliła odłożyć się na później dopóki nie przewróciłam ostsniej strony.Akcja toczy się dynamicznie ,zaskakujaco, bez zbędnego przeciagania i momentami trzymając w napięciu. Bohaterowie świetnie wykreowani dostarczający mnóstwa wrażeń.Ich relacja pomimo ,że rozwijała się bardzo szybko i skupiona na cielesności jest urzekajaca.To wzajmne wsparcie ,troska I miłość jaką sobie okazywali było piękne. Jak razem stawiali czoła demonom przeszłości I przeciwnością losu.

Autorka w tej historii serwuje wiele gorących i pikantnych scen ,które wywołają rumieniec na twarzy jak I pobudzają zmysły I wyobraźnię. Napisanych ze smakiem I wyczuciem.
Ta książka to istny rolecaster emocji.Rozpali do czerwoności, a także wzruszy.Ukaże wzloty i upadki ,poszukiwanie szczęścia i odnalezienie miłości.
Książka, która wywarła na mnie ogromne wrażenie,idelanie wpakowała się w moj gust czytelniczy i pozostała w pamięci jeszcze długo po jej zakończeniu.
A wam bardzo polecam Wam poznanie tej historii.

📜RECENZJA 📜

Lara, mimo XXI wieku, nie mogła sama zdecydować kogo poślubi. Jej mama była strasznie religijna. Wręcz można powiedzieć, że fanatyzm pochłonął jej zdrowy rozsądek. Lara chciała więc po prostu uciec jak najdalej z domu. Obojętne z kim, aby jak najdalej. Nigdy nie łudziła się, że jej małżeństwo jest udane, ale też nie sądziła, że zostanie tak potraktowana przez męża. Właśnie po tym zdarzeniu, w ten sam wieczór postanowiła zaszaleć. Nie przyniosło to pozytywnych skutków, chociaż gdyby na to inaczej spojrzeć... uratował ją najbardziej gorący i opiekuńczy mężczyzna, jakiego znała. Jednak, czy Lara zniesie wszystkie tajemnice i niedomówienia, które tajemniczy przystojniak przed nią ukrywał?
-------
No powiem Wam, że ta książka to totalny erotyczny rollercoaster. Jestem przekonana, że niejedna osoba dostanie wypieków na twarzy, a jesienna herbatka nie będzie potrzebna do rozgrzania. Być może nawet szybciej zagoni Was do sypialni 😈.
Z przyjemnością poznawałam tajemnice tej dwójki, które totalnie nie należały do cukierkowych, a wręcz były bardzo zagmatwane i trudne do przełkcięcia. Jednak ten seks trochę za bardzo zawładnął tą historią, a był potencjał, bo historia całkiem przyjemna. Jestem przekonana, że znajdzie swoich totalnych fanów, jak i przeciwników za te mocne i gorące sceny. Lubię pióro tej autorki i myślę, że to była najbardziej erotyczna książka w jej wydaniu. Co będzie dalej...?

🔥🔥🔥RECENZJA 🔥🔥🔥

Lara pochodzi z bardzo religijnej rodziny a posłuszeństwo to najbardziej porządana cecha w jej domu. Wyście za mąż kobieta odbiera jako możliwość ucieczki od zaborczej matki. I w końcu udaje jej się wyrwać z domu. Jednak w jej małżeństwie nie układa się tak jak trzeba. Ciągle mają dla siebie mało czasu a seks traktują jako obowiązek małżeński. W momencie gdy mąż proponuję jej wspólny wyjazd na mazury Lara ma nadzieję że dzięki temu wyjazdowi zbliżą się do siebie. Niestety nadzieja kobiety umiera gdy ta przyłapuje go z inną kobietą na zdradzie. Zrozpaczona wybiera się do baru aby tam zatopić żal w alkoholu. Tam przysiada się do niej tajemniczy nieznajomy, który nie do końca jej się podoba jednak aby odegrać się na mężu postanawia nawiązać znajomość, która niestety nie wychodzi jej na dobre. Mężczyzna bowiem nie rozumie odmowy i próbuje zgwałcić dziewczynę. Z opresji ratuje ją tajemniczy mężczyzna, który otacza ją opieką. Między nimi zaczyna iskrzyć.

Czy Lara pogodzi się że zdradą męża? Kim okaże się tajemniczy nieznajomy? Czy Przypadkowa znajomość ma prawo przetrwać?

,,Przypadkowa znajomość" to książka wprost idelana na te chłodne jesienne wieczory. Gdyż uwierzcie mi podczas czytania rozpali Was do czerwoności. Będzie się działo i będzie gorąco 🥵🥵🥵
Od pierwszych stron zostałam wciągnięta do świata pełnego erotyzmu, bólu i tajemnic z przeszłości. Jest to jedna z tych książek dla których zarwiecie noc( tak jak było w moim przypadku 😆😁)@anetasolopa_autorka udowadnia nam że Przypadkowa znajomość może okazać się dla nas czymś na co czekaliśmy całe życie i że warto czasami otworzyć się na nowe i nieznane. Autorka ma lekki I przyjemny styl pisania co powoduję że jej książki czyta się szybko a nawet można powiedzieć że za szybko😊😘 @anetasolopa_autorka gratuluję kolejnej świetnej książki i z niecierpliwością czekam na kolejne ( ps. Zdecydowanie za mało ich piszesz 😆😘😘😘)
#współpraca #książka #recenzja #bookstagram #światrecenzentó

🔥🔥🔥RECENZJA 🔥🔥🔥

Aneta Sołopa to jedna z tych autorek która wprawia mnie o osłupienie a zarazem euforię podczas czytania. W kolejnej jej fantastycznej powieści pt: "Przypadkowa znajomość"
dostajemy wspaniała historię dwojga skrzywdzonych przez los głównych bohaterów.

Lara młoda ambitna kobieta, która wyszła za mąż raczej z rozsądku oraz chęci uwolnienia się od przerażającej matki - dziwną ta kobieta miała obsesję. Jej małżeństwo nie należało do idealnych ale jednak z dnia na dzień walczyła o lepsze relacje z mężem. Podczas wspólnego wyjazdu miała nadzieję, że coś się zmieni lecz niestety. Nakryła męża w objęciach innej kobiety a co najgorsza zostawił ją i odszedł. Kobieta szuka ukojenia w alkoholu i ma nadzieję na szybki numerek z nieznajomym. Jednak gdy zaczyna racjonalnie myśleć postanawia mu odmówić, Marek z kolei ma już inne plany wobec niej. Chwila nieuwagi oraz lekkomyślności i dochodzi do niemiłego zdarzenia.

Z pomocą przychodzi nieznajomy.
Kobieta jest w szoku. Sytuacja jest trudna. Mężczyzna otacza ją opieką. co z tego wyniknie? Czy przypadkowa znajomość rozwinie się w poważniejszy układ?

Musicie koniecznie zapoznać się z tą książką jest rewelacyjna. Idealna na jeden wieczór. Akcja toczy się szybko jednak wciąga już od pierwszych stron. jak zwykle autorka wie jak rozgrzać czytelnika. Nie raz na mojej buźce pojawiły się wypieki czytając opisy namiętnych zbliżeń. Świetne dialogi i emanujący z nich humor to jest to co lubię w książkach najbardziej.

Mimo iż w życiu nic nie dzieje się przez przypadek Aneta uświadomi czytelnikom że niekiedy jednak przypadki zdarzają się i może wyniknąć z nich coś pięknego. Jak jeszcze nie mieliście okazji poznać pióra autorki to gorąco polecam nadrobić zaległości ale ostrzegam - ona uzależnia.

dostajemy wspaniała historię dwojga skrzywdzonych przez los głównych bohaterów.

• Współpraca reklamowa
  • NIE CZYTAM
  • Przeczytane - 2023
  • Współpraca recenzencka
  • Barter
  • Brak
  • Od wydawnictwa

Dodaj cytat z książki Przypadkowa znajomość