Poskromienie złośnicy

Okładka książki Poskromienie złośnicy Agnieszka Kowalska-Bojar
Okładka książki Poskromienie złośnicy
Agnieszka Kowalska-Bojar Wydawnictwo: motylewnosie.pl literatura obyczajowa, romans
motylewnosie.pl
2023-08-16
2023-08-16
romans

Szybka i zabawna nowela na poprawę humoru.

Szybka i zabawna nowela na poprawę humoru.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Piękna ,wyniosła Dziekan i on zwykły robotnik . Wcale się nie dziwię Konradowi ,że uprzykrza życie Joannie . Amnezja jest znakomitym sposobem,aby się na niej odegrać ...zaskakujące zakończenie . Polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Joanna jest piękną, a zarazem bardzo ambitną kobietą.
Pracuje jako dziekan historii.
Mimo wielu sukcesów w pracy nie cieszy się ona dobrą reputacją.
To wszystko dlatego, że nie ma szacunku do ludzi, którzy są mniej wykształceni od niej.

Konrad to bardzo przystojny facet.
Jest konserwatorem na uczelni w której wykłada Joanna.
Gdy ich drogi się krzyżują, oboje wiedzą, że nie zapałają do siebie miłością.
Kobietą oskarża mężczyznę o kradzież, przez co zostaje on zwolniony.
Niestety niesłusznie go oskarżyła, ale nie ma zamiaru przyznawać się do błędu, gdyż wie, że się nigdy nie spotkają.
Los jednak bywa przewrotny...
Joanna wyjeżdża na wakacje, a tam ulega wypadkowi w wyniku którego traci pamięć.
Jej bohaterem okazuje się właśnie Konrad, który postanawia się zemścić.

Jaką zemstę zaplanował mężczyzna?

Czy Joanna odzyska pamięć?

Jak potoczą się ich dalsze losy?

Krótka nowelka w sam raz do kawki. ☕️😍
Autorka świetnie wykreowanym postacie, bardzo mi się oboje spodobali. Również w tak krótkim opowiadaniu udowodnia nam, że przeciwieństwa się przyciągają.
Historia tych dwojga nie tylko nas rozbawi ale i poruszy. ❤️
Jedynym jak dla mnie minusem jest brak pikantnych scen😈 Ale dla miłośników braku takich scen na pewno to krótkie opowiadanie przypadnie do gustu.
Polecam gorąco 🔥

Joanna jest piękną, a zarazem bardzo ambitną kobietą.
Pracuje jako dziekan historii.
Mimo wielu sukcesów w pracy nie cieszy się ona dobrą reputacją.

Konrad to bardzo przystojny facet.
Jest konserwatorem na uczelni w której wykłada Joanna.
Gdy ich drogi się krzyżują, oboje wiedzą, że...

Inteligentna, piękna, młoda kobieta na wysokim stanowisku.

Joanna najmłodsza Pani dziekan. Anioł, dopóki nie pomyśli albo się odezwie.

Konrad pracownik na niższym stanowisku, zazwyczaj opanowany i spokojny. Jego życie jednak było chyba za spokojne :) i dostał niezłą dawkę wkurzenia, jej widok dział na niego "niczym czerwona płachta na byka".

Nie tylko na niego, sama miałam ją ochotę potrząsnąć za jej zachowanie.

Musicie wiedzieć, że Joanna niżej wykształconych lub na niskich stanowiskach traktuje z pogardą. Dlatego jest pewna, że mężczyzna ją okradł. Konrad zostaje nieumyślnie oskarżony o kradzież, po czym zostaje zwolniony.

Nie wie, jednak że za niedługo ponownie spotka kobietę na swojej drodze.

Wypadek, utrata pamięci i Konrad, który postanawia dać jej nauczkę.

Zdewastowany dom, trzech siostrzeńców i nieoczekiwany zwrot sytuacji, a to dopiero początek. :)

Cięte riposty, pełna dawka dobrego humoru, uczucia i chemia między bohaterami gwarantuje Wam świetny czas spędzony z nowelką.

Humoru tutaj nie brakuje, bo z każdą stroną jest go coraz więcej.

Oczywiście nie tylko rozbawienie nas ogarnie, tutaj możemy się chwilę zastanowić jak niektórzy postrzegani osoby z niższym wykształceniem, zarobkiem.

Czy to ważne? Nie !!!

Szacunek każdemu się należy. Dla mnie każdy człowiek jest ważny i tak samo ich traktuję, ale tutaj autorka nam dostanie, pokazała jak to wygląda w niektórych przypadkach. Niestety są osoby, które patrzą na innych przez pryzmat.:(

Tak więc mam mało :) chciałoby się więcej, bo to dopiero ich początek :) co dalej ? Zapraszam :) przeczytaj, spędź z nimi miły czas, odpręż się, zrelaksuj.

Idealnie na każdą porę dnia :) romantyczna nowelka z dynamiczną akcją, od której nie można się oderwać.

Idealnie możemy przy nim się odprężyć. Gorąco polecam.
Dziękuję bardzo za możliwość współpracy.
Zapraszam do przeczytania e-book na #legimi #empik #motylewnosie i pozostałych księgarniach internetowych.

Inteligentna, piękna, młoda kobieta na wysokim stanowisku.

Joanna najmłodsza Pani dziekan. Anioł, dopóki nie pomyśli albo się odezwie.

Nie tylko na niego, sama...

POSKROMIENIE ZŁOŚNICY 💕
🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁
Autor: Agnieszka Kowalska- Bojar
Wydawnictwo: motyle W nosie

Hej kochane Moliki!

Jak u Was nastrój w ten deszczowy jesienny dzień?
Bo Ja dziś dla Was mam świetną propozycję czytelniczą !
Poprawi Wam nastrój i humor na cały dzień.
,, Poskromienie Złosnicy " to świetna nowelka ,wsam raz do porannej kawy lub na miły wieczór.

Romantyczna, zabawna i co najważniejsze można przy niej się fajnie zrelaksować.

O czym jest?
Troszeczkę Wam opowiem.
Joanna to Pani dziekan, pracuje na uczelni jest wymagająca i nie dostępna, wszystkich ocenia porzez wykształcenie i zasoby portfel.

Konrad to przystojny facet z przeszłością. Pracuje na uczelni jako konserwator.

Jego pierwsze spodnie z Joanną nie jest zbyt owocne. ( Co się wydarzyło tego wam nie zdradzę 😉)

Wszytko się zmienia ,kiedy spotyka Joannę w swoich rodzinnych stronach w niezbyt komfortowej stracji dla kobiety.
Lecz Konrad nie byłyby sobą, gdyby nie obmyślił słodkiej zemsty.
Tylko nie wziął pod uwagę że sam wpadnie we własne sidła.

Co mogę jeszcze Wam zdradzić 🤔
Będzie zabawnie tego możecie być pewni i oczywiście romantycznie bo przecież motylki muszą być 🦋😉

POSKROMIENIE ZŁOŚNICY 💕
🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁
Autor: Agnieszka Kowalska- Bojar
Wydawnictwo: motyle W nosie

Hej kochane Moliki!

Jak u Was nastrój w ten deszczowy jesienny dzień?
Bo Ja dziś dla Was mam świetną propozycję czytelniczą !
Poprawi Wam nastrój i humor na cały dzień.

Joanna jest najmłodszym dziekanem na renomowanej uczelni. Nie szczyci się pozytywną opinią wśród otaczających ją osób, a mniej wykształconych ludzi traktuje z nieskrywaną pogardą. Zwalnia Konrada, po czym bez wyrzutów sumienia wyjeżdża na wakacje. Tam ulega wypadkowi, przez który traci pamięć. Czy mężczyzna wykorzysta taką okazję?

Nowelka jest bardzo krótka i nie ma zbędnych opisów co jest dużym plusem. Nie polubiłam Joanny od samego początku. To jak traktowała ludzi było okropne. Była wredną, wywyższającą się kobietą. Chciałam widzieć jej minę jak Konrad zrobił jej tak wielkiego „psikusa”.

Mężczyzna pięknie jej się odegrał. Wcale mu się nie dziwię, że tak postąpił. Należało jej się utrzeć nosek.

Ebook w sam raz na rozluźnienie. Czyta się bardzo szybko i z zaciekawieniem. Polecam!

Nowelka jest bardzo krótka i nie ma...

Podobno co rude to wredne też tak uważacie?
Dla Joanny wszystko musi być idealne  nienaganny  wygląd ,idealna praca, idealny narzeczony ba nawet idealne miejsce pracy musi być, a nie ma w niej miejsca na jakieś pospólstwo żadnych sprzątaczek najlepiej jakby dla niej w ogóle nie istnieli.  Pierwsze spotkanie naszych bohaterów było dosyć interesujące Joanna oskarża Konrada o kradzież pieniędzy które niby włożyła do szuflady biurka, ten się nie przyznaje i daje wtedy niezłą nauczkę, niestety przez ten incydent mężczyzna traci pracę. Kobieta wyjeżdża na urlop i tam no właśnie co się tam wydarzy, tego wam nie mogę zdradzić, ale doprowadzi to do utraty przytomności przez kobietę i to  właśnie Konrad ją uratuje.
Stracić pamięć to musi być przerażające uczucie tak nie pamiętać nic , Joanna czuje się zagubiona, przerażona ale cięty język jej pozostał. Mężczyzna chcąc dać jej nauczkę, nie przewidział tylko jednego , ale żeby się dowiedzieć o co chodzi to zapraszam was do przeczytania tej krótkiej nowelki  z ciętymi ripostami , uczuciem które może się pojawić ale czy tak będzie przekonacie się sami.

Podobno co rude to wredne też tak uważacie?

Agnieszka Kowalska-Bojar "Poskromienie Złośnicy" Motylewnosie

🔸️🔸️🔸️
Joanna z zadowoleniem przyjrzała się spakowanej walizce schludnie ułożonym kosmetykom w małym kuferku,a na samym końcu własnemu odbiciu.Poprawiła jeszcze włosy,lekko przypudrowała nos i postanowiła,że najwyższa pora wyjeżdżać.Spojrzała na zegarek.Czas się zgadza,może zapakować bagaż do samochodu i udać się na długo wyczekiwany urlop.
....
W krótkiej nowelce poznajemy młodą Panią dziekan,która nie lubi osób,które są mniej wykształcone od niej.Gardzi nawet zwykłym pravownikiem i przes swoją pomyłkę doprowadza do zwolnienia Go z pracy.
Konrad nawet cieszy soę z takiego obrotu sprawy i wraca do swojego domu.Pewnego dnia idąc nad jezioro widzi nie kogo innego tylko Panią dziekan,nagle rozlega się krzyk-Joanna wpada do jeziora i traci pamięć.Od tego czasu wszystko się zmienia lecz ja Wam nie powiem co się dzieje.
Czy tych dwoje dogada się?
Kim są Kamil i Anna?

Moja ocena 4/5

Czytając nowelkę odrazu pomyślałam ile osób znam które patrzą przez pryzmat wykształcenia czy pieniędzy.Uważam że kazdy z Nas jest równy i należy mu się szacunek i nie ważne jakie ma wykształcenie,status w społeczeństwie czy ile zarabia.To jak postępujemy z innymi ludźmi świadczy o Nas i o naszym wychowaniu,ale pamiętajmy że dobro wraca.
Nie oceniaj nikogo jeśli nie znasz jego życia,sytuacji bo można bardzo kogoś skrzywdzić. Pamietajcie traktujmy ludzi tak jak sami chcielibyśmy być traktowani i uczmy tego nasze dzieci.
Polecam nowelkę osobom które chcą chwili dla siebie takiej małej odskoczni.

Agnieszka Kowalska-Bojar "Poskromienie Złośnicy" Motylewnosie

🔸️🔸️🔸️

Poskromienie złośnicy to krótkie opowiadanie od Agnieszki Kowalskiej Bojar. A z racji, że od paru dni nie mogę zabrać się za coś większego co spowodowane jest przeziębieniem, to taka krótka nowelka w tej sytuacji idealnie nadała się na czytanie.

Joanna to wyniosła pani dziekan, która innych ludzi z niższym statusem społecznym traktuje z góry. Kiedy więc na swej drodze spotyka zwykłego pracownika Konrada, to już na wstępie wiadomo, że nic dobrego z tego nie wyniknie. Różnią się chyba wszystkim, są jak dzień i noc. Spotykają się ponownie w wyniku wypadku Joanny, która traci pamięć. Konrad postanawia wykorzystać sytuację i zabawić się kosztem kobiety i zemścić się za to co mu zrobiła. Nie przewidział jednego, że zacznie coś czuć.

Joanna nie zyskała mojej sympatii za to jak traktowała ludzi, za jej sposób myślenia i za to co zrobiła Konradowi. To co wydarzyło się nad jeziorem sprawiło, że mogła inaczej spojrzeć na pewne sprawy, a Konrad mógł trochę utrzeć jej nosa. Ja na miejscu Joanny pewnie bym się wkurzyła i to dość mocno, kiedy już by mi wróciła pamięć, bo to co zrobił mężczyzna też nie było miłe. Z drugiej strony, należało się jej. Pożądanie między nimi było wyczuwalne, chociaż jak na Agnieszkę zabrakło tu gorących i namiętnych scen. Bohaterka przechodzi przemianę, co w dużej mierze zawdzięcza to amnezji, bo myślę, że inaczej nigdy by się to nie wydarzyło. Czy mi się podobało tak, czy spędzałam miło czas, owszem. Jedyne co mogę jeszcze zrobić to zachęcić was to przeczytania tej noweli.

💋💋💋💋💋 Recenzja 💋💋💋💋💋

Agnieszka Kowalska - Bojar " Poskromienie złośnicy "
@pisarz.babeczka

Wydawnictwo : Motylewnosie
@motylewnosie

🔥🔥🔥🔥🔥💋💋💋💋🔥🔥🔥🔥

" – Nie lubisz mnie od samego początku, prawda? Nie lubisz, choć nie wiem dlaczego. Każdy z nas wykonuje tutaj swoją pracę... "

" Poskromienie złośnicy " to naprawdę świetna pełna humoru nowelka..

Styl autorki jest naprawdę dynamiczny i pełen emocji. Jej opisy postaci są bardzo barwne i szczegółowe, a dialogi mają w sobie dużo humoru i ironii..
Powieść ma w sobie także elementy romantyczne, które rozwijają się między Joanną a Konradem.. To dodaje jeszcze więcej emocji i napięcia historii..
Nowelka ma interesującą fabułę, która skupia się na kontrastach w życiu Joanny - od sukcesów zawodowych po utratę pamięci i chaos, który wprowadza Konrad..
Autorka świetnie oddaje kontrast między ich światami i skomplikowane emocje, które ich łączą.. To naprawdę zabawna a zarazem poruszająca opowieść o przemianie, miłości i drugiej szansie.

" – Wredna suka! – odgryzł się błyskawicznie. – Daj się w końcu komuś przelecieć, to może zaczniesz zachowywać się jak człowiek..."

Autorka tworzy bohaterów, którzy są zarówno realistyczni, jak i wyjątkowi.. Mają różnorodne cechy, co sprawia, że są naprawdę interesujący..

Joanna i Konrad są zupełnymi przeciwnościami, ale mimo to przyciągają się do siebie.. Joanna jest młodą I ambitna, ale też wymagająca i arogancka.. Konrad natomiast jest inteligentny, sprytny i ma zmysł do zemsty, ale w miarę jak historia się rozwija, odkrywamy w nim również empatię i wrażliwość..
To sprawia, że postacie są naprawdę interesujące i dynamiczne.. Teraz, gdy ich drogi znów się skrzyżują, Joanna traci pamięć, a Konrad postanawia się trochę pobawić kosztem Joanny.. To może być tylko kłamstwo, ale oboje będą musieli ponieść konsekwencje..

" Kiedy jej dotykał, czuła dziwną słabość ogarniającą całe ciało. Kiedy patrzył z tą lekką ironią, zasychało jej w ustach, a serce zaczynało bić jak szalone..."

Joanna jest piękną, utalentowaną i ambitną kobietą..
Jest najmłodszą dziekan w historii i osiąga wiele sukcesów..
Niestety, jej wymagające podejście i czasami pogardliwe zachowanie wobec innych nie pomagają w budowaniu dobrej reputacji.. Pewnego dnia Joanna odkrywa, że niesłusznie zwolniła pracownika i nie chce przyznać się do błędu..
Konrad, wcześniej zwolniony pracownik, postanawia się na niej zemścić..
Mimo początkowej niechęci, Joanna zaczyna dostrzegać w Konradzie cechy, których wcześniej nie zauważała..
Ich relacje stają się coraz bardziej skomplikowane i napięte, ale jednocześnie rozwija się między nimi coś więcej niż tylko zemsta..

Czy Joanna odzyska pamięć i czy Konrad zdecyduje się wyjawić swoje prawdziwe intencje?
Czy ich wzajemne relacje ewoluują w coś więcej niż tylko zemstę?
Jak potoczą się dalsze losy Joanny i Konrada?

💋💋💋💋💋 Recenzja 💋💋💋💋💋

Agnieszka Kowalska - Bojar " Poskromienie złośnicy "
@pisarz.babeczka

Wydawnictwo : Motylewnosie
@motylewnosie

🔥🔥🔥🔥🔥💋💋💋💋🔥🔥🔥🔥

" Poskromienie złośnicy " to naprawdę świetna pełna humoru nowelka..

Styl...

• Przeczytane - 2023
  • Literatura obyczajowa romans

Dodaj cytat z książki Poskromienie złośnicy