Samochodzik Franek. Gwiazda rocka

Wydawnictwo SBM
2023-04-12
2023-04-12
32 min.
Samochodzik Franek gwiazda rocka dla najmłodszych zabawa

Okładka książki Samochodzik Franek. Astronauta Karolina Górska, Wojciech Górski
Samochodzik Fr... Karolina Górska, Wo...
Okładka książki Samochodzik Franek. Wiosna Karolina Górska, Wojciech Górski
Samochodzik Fr... Karolina Górska, Wo...

Dziecku pewnie będzie się podobać, ja już jestem za stara na śpiewające samochody i grające na perkusji psy.

Kto z Was czytał już przygody „Samochodziku Franka”? Przyznam szczerze, że niedawno bardzo się zdziwiłam, że jest tak dużo części tej serii, a ja dotąd na to nie wpadłam.
Mój czterolatek jest bardzo oporny na książkowe nowości i często muszę się nakombinować, żeby zgodził się chociażby spróbować posłuchać nowej książki. Pewnego dnia jednak sam wybrał sobie taką książkę w bibliotece z tej serii i to okazało się strzałem w dziesiątkę.
Teraz dzięki uprzejmości wydawnictwa SBM mieliśmy okazję poznać kolejne przygody tego niezwykłego autka.
„Gwiazda rocka” to historia w której Franek wraz z najbliższymi przyjaciółmi zakładają zespół muzyczny. Wspaniale spędzają razem czas, rozwijając swoje talenty i ambitnie dążą do postawionych sobie celów. Jednym z nich jest wzięcie udziału w konkursie muzycznym. Koniecznie przeczytajcie swoim dzieciom, by mogły się przekonać jak zespół zwany „Opony i łapy” poradzi sobie na prawdziwej scenie, wśród publiczności. Ta książeczka pokaże Waszym dzieciom jak przyjaciele mogą stworzyć coś razem i wspierać się wzajemnie.
Każda strona to oczywiście kolejna dawka kolorowych obrazków z miłymi bohaterami, którymi oprócz wesołych samochodów są zwierzęta.
Na końcu czeka Was oczywiście to co dzieci lubią najbardziej, czyli zagadki. Ale te są naprawdę wyjątkowe. Począwszy od sprawdzenia czy dziecko uważnie słuchało i zapamiętało jak nazywali się bohaterowie, po puzle oraz ulubione: labirynt i różnice. Do tej pory nie widziałam, że moje dziecko poradzi sobie i załapie o co chodzi, ale tu jest to zrobione w tak przejrzysty sposób, że synek świetnie sobie radzi i bardzo go ta zabawa cieszy.
Z ciekawości sprawdziłam, że do tej pory ukazało się bardzo dużo tych książeczek, także z pewnością z synkiem będziemy nadrabiać przygody tego niezwykłego czerwonego auta.

[MATERIAŁ REKLAMOWY @wydawnictwosbm ]

To był piękny słoneczny i ciepły weekend :) cudownie było rozkoszować się słońcem i mam nadzieje, ze tak już będzie :) baterie naładowane, choć teraz jak już dzieci usunęły to czuje się wykończona 🙊🙈😂 teraz odpoczynek i jutro lecimy z tym poniedziałkiem :)

Właśnie widzicie zadowolone buzie chłopaków, bo niedawno do naszej biblioteczki dołączył Samochodzik Franek, który jest ulubieńcem chłopców. Uwielbiają jego ciekawe przygody. Razem z Frankiem dołączyła do nas Zuzia - hulajnoga.

Przedstawiamy Wam serie, która na pewno spodoba się każdemu chłopcu i dziewczynce. Razem z Frankiem będziecie bawić się nad wodą, w skate parku oraz zobaczycie jak zostać Gwiazda Rocka. Barwne ilustracje, humor zawarty w historii oraz na samym końcu zadania, które po prostu uwielbiamy. Puzzle, różnice i zgadywanki oraz labirynty.
Razem z Zuzia wybierzemy się do zoo i będziemy mieć delikatny problem z balonikiem. Seria o Zuzi jest skonstruowana tak samo jak o Franku i na końcu również znajdziecie zadania dla dzieci.

Franek pozostaje naszym ulubieńcem i na pewno będziemy sięgać po jego kolejne historie, ponieważ w tak niewielkiej książeczce znajduje się nie tyle co zabawna historia, ale w każdej znajdziecie tez ukryty przekaz. Bezpieczeństwo. Przyjaciele. Marzenia.
Zuzia dołączyła do naszego grona i mam nadzieje, ze wkrótce poznamy jej kolejne przygody :)

Zachęcamy do poznania obu serii :)

[MATERIAŁ REKLAMOWY @wydawnictwosbm ]

Właśnie widzicie zadowolone buzie chłopaków, bo niedawno do naszej...

• Dziecionkowe

Dodaj cytat z książki Samochodzik Franek. Gwiazda rocka