Sezon na drwala. Pikantna edukacja

Monika Willemi Wydawnictwo: Pascal literatura obyczajowa, romans
Pascal
2023-03-22
2023-03-22

"Adasiu, puknąłeś mnie wczoraj na cmentarzu. Niestety, trwale naruszyłeś moje dobro i będą konsekwencje. Nie unikniesz odpowiedzialności, bo poza telefonem ofiarowałeś mi również swój dowód osobisty. Znajdę cię. Iga."

Fajny cytat, co? Powiem Wam, że humoru w tej książce nie brakuje. Czego jeszcze nie brakuje, to scen z seksem. Ale do tego dojdę. Najpierw chcę Wam napisać, że książka " Sezon na drwala. Pikantna edukacja" Moniki Willemi trochę zmyliła mnie tytułem. Czemu? No spodziewałam się jakiegoś drwala, co będzie bardzo pikantnie edukował bohaterkę, aż wióry polecą. A tym drwalem to okazał się z goła kto inny! Jednak żeby nie było, pojawia się tu pewien drwal, wióry też lecą. Ale no troszkę inaczej wyobrażałam sobie fabułę tej książki.

"Ogłaszam otwarcie sezonu drwala! Mam zamiar rąbać, aż iskry polecą, i cieszyć się wolną miłością. Zakaz swatania i przyprowadzania poważnych kandydatów. Przez najbliższe kilka miesięcy planuję tylko się bzykać. Jeszcze nie wiem, jak się to robi i gdzie szuka się chętnych na seks, ale to drobiazg."

I tym sposobem dowiadujecie się, że owym drwalem w książce jest nasza bohaterka - Iga! Ta kobieta od 15 roku życia była tylko z jednym facetem, z którym szybko zaszła w ciąże i została jego żoną. Dziś Iga ma 37 lat, syna który ukończył 18 lat i jest świeżo po rozwodzie. Ale dalej w przyjacielskich stosunkach z byłym mężem. Po tylu latach i seksie tylko z 1 partnerem, Iga chce poznać seks z innymi mężczyznami. Tylko gdzie znaleźć wolnych i chętnych, ale też takich w jej guście? Powiem Wam, że ta kobieta zaskakiwała mnie swoimi przygodami, ale też swoją otwartością zarówno dotyczącą sfery seksu, jak i podejścia jej syna do seksu i pewnych nieoczekiwanych, zaskakujących widoków, na które natykali się kilkukrotnie. Dodatkowo nasza bohaterka ma ogromne wsparcie nie tylko w synu, czy rodzicach, ale też w przyjaciółkach. Każda z nich inna, a jednak tworzą super paczkę. One też nie raz i nie dwa tutaj zaskakują czytelnika. A co się tyczy brata naszej bohaterki, to muszę napisać - rewelacyjny brat! Są tutaj też pewne intrygi, złośliwości i nieprzyjemności, żeby tak za słodko nie było. A męscy bohaterowie zaskakują nie tylko pozytywnie - negatywnie również.

Dobra, teraz czas na słów kilka ode mnie, co sądzę o tej książce. No więc, zaskoczyła mnie totalnie. Zarówno pozytywnie, jak i negatywnie. Zacznę od tego - dlaczego negatywnie? Są tutaj wyrazy, których ja bym w takim romansie nie chciała czytać. Wolę kiedy męski narząd płciowy jest łagodniej nazywany niż na ch..! No w pornosie może by mi się to nazewnictwo spodobało, w dark romansie też, ale tutaj nie bardzo. Ale to nie był jedyny wyraz który tutaj bym zmieniła. Poza tym zaskakiwała mnie pozytywnie, bo byłam pełna podziwu dla Igi, jej syna, jej brata i jej rodziców. Ta ich otwartość i taka wręcz normalność w rozmowie o seksie aż mnie zatykało, że tak świetnie się im rozmawia o takim temacie. No ja nie mam takiej śmiałości nawet by z dziećmi aż tak porozmawiać o seksie, a z rodzicami to już w ogóle. To że jest tu temat gejów i lesbijek, to dodaje książce dodatkowe plusy. Niejedna rodzina przecież ucina kontakt z dzieckiem, które oświadcza, że jest gejem czy lesbijką. A tutaj wszyscy się traktują normalnie, swobodnie, z klasą. Albo kiedy dziecko nakryje mamę na seksie z obcym facetem. Jak byście zareagowali? Ja bym chyba zrobiła w tył zwrot i wyszła z domu. A oni tutaj ... Zresztą sami przeczytajcie jak ta rodzina radziła sobie z takimi sytuacjami i ile ich było ;) Iga od rozwodu miałam wrażenie, że dosłownie straciła głowę dla seksu! Jak królik mogła się kochać i ciągle było jej mało. Ale wszystko to do czasu. Co się wydarzyło, że Iga zwolniła tempo? Kto zawiódł i rozczarował ją najmocniej? A kilka takich osób tutaj jest. I dlaczego czasem za szybko wysnuwamy o kimś opinię, zamiast wprost dopytać daną osobę o szczegóły? No cóż. Czasem za mocno czymś się zasugerujemy i wolimy nie dopytywać. Ale powiem Wam jeszcze, że książka dostarczy Wam naprawdę wielu wrażeń. Czasami wręcz niektórymi scenami można się zafascynować, inne mogą zadziwić, a jeszcze inne mogą być pierwszym krokiem do czegoś nowego ;) Zatem jeśli jesteście ciekawi tej historii, jesteście otwarci na sporo scen seksu, na dobry humor i na zaskakujące zwroty akcji pełne zaskoczeń, to ta książka jest dla Was!

Must read dla każdej kobiety! "Sezon na drwala. Pikantna edukacja" to tak naprawdę doskonały podręcznik edukacji seksualnej dla kobiet, okraszony wciągającą fabułą, romansem, pikanterią, dawką humoru i bohaterką, która zawładnęła moim sercem.

Monika Willemi jest seksmentorką, ukończyła psychologię i seksuologię kliniczną. Pracuje z parami w wieloletnich związkach, by cieszyły się swoją intymną relacją. Dzięki powieście erotycznej w otwarty sposób, bez cienia tabu uczy odkrywania swojej cielesności, sek$ualności, dając jasne wskazówki, a nawet konkretne pozycje sek$ualne.

"Sezon na drwala" to kompendium wiedzy na temat przyjemności kobiet z partnerem czy bez. To także opowieść o przyjaźni, siostrzeństwie, związkach, relacjach, macierzyństwie. Pokazuje jak wygląda współcześne randkowanie m.in.przez Tindera. W tej książce dostaniecie odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie kiedykolwiek bałyście lub wstydziłyście się zadać. Dowiecie się ciekawych rzeczy np. o kobiecym wytrysku. "Sezon na drwala" to nauka przez zabawę. Czytając tę powieść, każdy dostanie coś dla siebie. Bo musicie wiedzieć, że to nie jest jeden z tych erotyków, gdzie większość opisów nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Tutaj dostajecie samą nagą prawdę, niekiedy wręcz brutalną, szczerą, pozbawioną lukru i wyidealizowania.

Autorka namawia do odkrywania siebie na nowo, uczy stawiać nacisk na wspólnej rozmowie, postawieniu się w sytuacji innej osoby. Zachęca do dzielenia się swoimi fantazjami z partnerem, bycia otwartym na nowe i jasnym stawianiu granic. Każda strona ma czerpać przyjemność. Powieść idealna dla osób w świeżych związkach, długoletnich, singli, dla każdego i na każdym etapie życia.

Iga ma 37 lat, pełnoletniego syna i właśnie rozwiodła się z mężem. Jako świeżo upieczona singielka stawia przed sobą zadanie: odkryć na nowo swoją seksualność! W końcu była w tym samym związku od piętnastego roku życia. Musiała szybko dorosnąć i nigdy nie miała czasu się wyszaleć. Kiedy, jak nie teraz?

Zasada jest jedna: zero poważnych relacji i stałych związków! Pora na nowe cielesne doznania i pikantny seks bez zobowiązań, najlepiej z wieloma mężczyznami.

Tylko jak znaleźć odpowiednich partnerów, kiedy nie ma się pojęcia, jakimi prawami rządzi się dzisiejszy świat randek? Jak się wkrótce okaże, kryje on przed Igą wiele niespodzianek...

"Miłości się nie szuka, ona sama się zjawia, gdy jesteśmy na nią gotowi. Stawia ci na drodze drugą osobę, a ty wiesz, że to jest to, nie musisz gonić."

Witajcie, kochani, jak się czujecie wieczorową porą ?

Dzisiaj kochani zapraszam was na krótką recenzję „Sezon na drwala. Pikantna edukacja” od Moniki Willemi. Czytaliście już? Jeśli nie to serdecznie polecam wam sięgnąć po ten tytuł. Gwarantuję wam, że autorka zaskoczy was tą historią.

Iga ma 37 lat, pełnoletniego syna i właśnie się rozwiodła. Piękny początek historii. Pewnie wydaje się wam, że ta książka będzie banalna, ale nie moi drodzy. Opisana historia jest bardzo pikantna i pokazuje, że w każdym wieku można znaleźć miłość życia. Czasami szukamy jej za daleko, a jest tak blisko. Autorka porusza tutaj tematy tabu, o których niektórzy boją się mówić. Uważam, że wyszło jej wszystko idealnie. Sama dowiedziałam się paru kwestii, o których wstyd się przyznać nie wiedziałam.

Bohaterka po swoim rozwodzie postanawia nie wchodzić w poważny związek, ale czerpać rozkosz bez zobowiązań i na pewno nie z jednym mężczyzną. Chce randkować i dobrze się bawić. Czy jej się uda?

Gwarantuję wam, że nie zabraknie gorących scen i ostrego języka. Autorka się nie hamuje i za to wielkie brawa. Wydaje mi się, że mało jest takich książek, w których jest poruszany temat seksu, ale tak dogłębnie 😈🖤. Ponieważ autorka prowadzi kanał na TikToku „Pikantna edukacja” ma sporą wiedzę na ten temat, dlatego ta książka jest dopracowana pod każdym względem. Dodatkowo bardzo lekki i przyjemny styl Moniki zachęca, aby po nią sięgnąć.

Książka jest idealna dla par, małżeństw, singli i singielek. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ja sama też zaznaczyłam parę rozdziałów, które przykuły moją uwagę.

Kochani serdecznie polecam wam sięgnąć po tę pikantną historię i gwarantuję wam, że będziecie się świetnie bawić, ponieważ dobry humor też się tutaj znajdzie.

@pikantna_edukacja
@lovebook_stronymilosci

#recenzja #lovebookstronymiłości #wydawnictwopascal #wspolpraca #monikawillemi #pikantnaedukacja #sezonnadrwala #czytamlegalnie #kochamczytac #zaczytanamama86

Witajcie, kochani, jak się czujecie wieczorową porą ?

RECENZJA

🔥"SEZON NA DRWALA.  PIKANTNA EDUKACJA"🔥

AUTOR: MONIKA WILLEMI

WYDAWNICTWO: Pascal
LoveBook

"Ogłaszam otwarcie sezonu drwala! Mam zamiar rąbać, aż iskry polecą i cieszyć się wolną miłością. Zakaz swatania i przyprowadzania poważnych kandydatów...."

Czy seks nabiera rumieńców z wiekiem?
Czas na edukację seksualną, dla osób, które planują odkryć seks na nowo.

"Sezon na drwala" to iście piekielnie gorąca, mocno erotyczna ależ i jak intrygująca historia, która zaciekawia swoją fabułą.
Tu nie ma tematów tabu,  poznajemy pragnienia, najskrytsze fantazje, i dowiadujemy się wiele o  czerpaniu przyjemność z cielesnych doznań.
Z tej książki możemy podszkolić się i poszerzyć wiedzę na temat seksualności, lepiej poznać swoje ciało, można uznać za świetny poradnik pikantnej edukacji. Odkryjemy, czym jest naprawdę seks.
Autorka na przykładzie głównej bohaterki pokazuje, że czasem warto doświadczyć czegoś nowego i otworzyć się na przeżywanie.
Żeby się nie ograniczać, a po prostu działać, bo możemy wszystko, jak zechcemy.
Duży nacisk autorka stawia na wspólnej rozmowie i zobaczeniu punktu widzenia każdego z osobna i rozwiązaniu problemów, bo tak buduje się prawdziwe relacje.

Autorka ma lekki i przyjemny styl połączony z nutką humoru, dzięki czemu zaciekawia swoją opowieścią.
Książka napisana jest ze smakiem, wyczuciem i przymrużeniem oka.

Bohaterowie świetnie wykreowani, różnorodni, bardzo otwarci i przede wszystkim zapewniają moc wrażeń.
Podobała mi się relacje między postaciami, ich rozmowy o wszystkim, bez skrępowania, tematów tabu.

Iga ma trzydzieści siedem lat, po osiemnastu latach małżeństwa właśnie dostała rozwód. Teraz od nowa musi zaplanować swoje życie.
Cały czas żyła w klatce, a teraz chce, zobaczyć kim jest tak po prostu i wykorzystać ten czas jak najlepiej. Trochę czuję się pogubiona, ale wie, że chce pożyć pełnią życia, poczuć wolność i niezależność. Pragnie odkrywać cielesne doznania i pikantny seks bez zobowiązań.
Ma cudownego syna i grono wspaniałych przyjaciółek, na które może liczyć i zawsze są dla siebie wsparciem.
Teraz zasada jest jedna zero poważnych relacji i stałych związków. Tak zaczyna się jej przygoda.

-Czego chce Iga od życia?
-Czy poszuka kogoś na stałe?
-Czy odkryje siebie na nowo?
-Czy pozna nowe doznania i gorący seks?
-Jak zakończy się historia Igi?

Polecam 🔥🔥🔥

Dziękuję bardzo wydawnictwu za egzemplarz do recenzji.

RECENZJA

🔥"SEZON NA DRWALA.  PIKANTNA EDUKACJA"🔥

AUTOR: MONIKA WILLEMI

WYDAWNICTWO: Pascal
LoveBook

Czy seks nabiera rumieńców z wiekiem?
Czas na edukację seksualną, dla osób, które planują odkryć seks na...

" Sezon na drwala"
Monika Willemi

Kochani dzisiaj będzie troszkę pikantnie, frywolnie i grzesznie. A to za sprawą historii kobiety, która uczy się swojego ciała, poznaje swoją seksualną naturę ,potrzeby i pragnienia. Powieść zdecydowanie kipi od zbliżeń, które są namiętne, niekiedy gwałtowne a dla wyobraźni niewiele pozostaje 🤣.Jest również w dużej mierze bardzo pouczająca, zabawna i lekka w odbiorze. Naprawdę czas z nią spędzony uważam za udany a na naukę nigdy nie jest przecież za późno nawet jeśli chodzi o tak intymne spraw, które dotyczą nas wszystkich 😉
Choć tytuł mnie zmylił i ów drwal to jednak doszukać się można dwuznaczności w tytule co jest jak najbardziej adekwatne do treści 😉

Po przestudiowaniu biografii Autorki dostałam odpowiedź na wiele pytań i mimo, iż z początku historia wydała mi się zdecydowanie zbyt lubieżna i nazbyt dosadna to zwyczajnie i tak po ludzku ją zrozumiałam.
Mam tu na myśli drogę jaką przeszła bohaterka aby odkryć na nowo swoją frywolną naturę, urzeczywistnić swoje fantazje a także zaakceptować samą siebie.
Stało się to poniekąd za sprawą wielu mężczyzn z którymi łączyły ją różne relacje.

Główna bohaterka Iga zakończyła swój długoletni związek i jako singielka postanawia wykorzystać ten czas. Od tej pory jej zasada brzmi " zero poważnych związków". Żadnego zaangażowania emocjonalnego. Związek na dłuższą metę nie wchodzi w grę. Ze zbliżeń czerpać jedynie rozkosz i radość.

Zasady są proste tylko czy nasza bohaterka będzie potrafiła wyłączyć emocje?
Jacy mężczyźni staną na drodze Igi?
Jak zakończy się " pikantna edukacja" ?

Czytajcie kochani ❤️❤️

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Autorce i wydawnictwu ☺️

" Sezon na drwala"
Monika Willemi

🔥🔞 RECENZJA 🔥🔞

Cześć, kochani przychodzę dziś do was z książką, która na pewno mnie zaciekawiła, a jest, nią „Sezon na drwala” to świetnie napisany romans jak i poradnik w jednym, z którego wiele możemy się dowiedzieć o cielesnych doznaniach, czerpaniu przyjemności i o pokochaniu siebie samej.
W fabule znajdziemy dużo pikantnych scen, po których będziemy mieć wypieki na twarzy.
Autorka pokazuje nam, że w tej powieści nie ma tematów tabu. Książkę czyta się szybko dzięki temu, że pani Monika posiada, lekki i przyjemny styl a humor w tle tylko uzupełniał całą historię. Muszę wspomnieć, że ta nieszablonowa powieść odkryła przede mną kilka ciekawych i interesujących nowych faktów.

Iga ma 37 lat, pełnoletniego syna Beniamina i jest, singielką po rozwodzie pragnie odkryć seks na nowo. Posiada jedną ważną zasadę nie pakować się w poważne związki, tylko używać seksu bez zobowiązań, a przy tym szaleć i bawić się na całego.
Czy znajdzie takiego mężczyznę, który odkryje jej nowe pragnienia?
Muszę przyznać, że postać Igi bardzo mi się podobała, choć było kilka momentów, kiedy miałam ochotę nią wstrząsnąć. Mimo wszystko można pozazdrościć bohaterce wspaniałych przyjaciółek, które są z nią na dobre i na złe, rodziców, którzy obiektywnie patrzą na życie oraz brata, z którym ma świetny kontakt. To jednak dziewczyna nie do końca jest szczęśliwa w swoim obecnym życiu. Teraz kiedy się rozstała, z mężem szuka bliskości oraz seksu, jakiego nigdy nie miała.
Czy jej się to uda?

Czy Iga odkryje swoją nową ja?
Jakie niespodzianki na nią czekają?
Czy w końcu będzie szczęśliwa i znajdzie tego jedynego, a może tylko kontakt fizyczny w zupełności jej wystarczy?

Jeśli jesteście ciekawi, jaką przygodę przeżyła Iga i co ją spotkało, to zachęcam do przeczytania, a ja tylko powiem, że będzie bardzo gorąco i niegrzecznie. Polecam ❤️
⭐ 8 /10

Dziękuję za egzemplarz do recenzji

🔥🔞 RECENZJA 🔥🔞

Iga to główna bohaterka książki Moniki Willemi pt. "Sezon na drwala. Pikantna edukacja". Ma ona trzydzieści siedem lat, pełnoletniego syna Beniamina i właśnie rozwiodła się z mężem. Jako świeżo upieczona singielka stawia przed sobą zadanie: odkryć na nowo swoją seksualność!

"Ogłaszam otwarcie sezonu drwala"‼️

Jak skończy się ta historia???

"Miłości się nie szuka, ona sama się zjawia, gdy jesteśmy na nią gotowi. Stawia ci na drodze drugą osobę, a ty wiesz, że to jest to, nie musisz gonić".

Jest to książka inna niż przypuszczałam. Ta pozycja to poradnik dla par lub tych co chcą poszerzyć swoją wiedzę. Jest to książka dla każdego 18+ ? Tu nie ma tematu tabu.

Autorka w umiejętny sposób pokazuje czym jest cielesność, a wszystkie opisy i pikantne sceny ukazane są z wyczuciem i smakiem.

Książkę czyta się bardzo szybko. Jest lekka i zabawa, a także uczy akceptacji siebie i swojego ciała.

Przekonajcie się sami!

Gorąco polecam ‼️

"Ogłaszam otwarcie sezonu drwala"‼️

Jak skończy się ta historia???

"Miłości się nie szuka,...

Recenzja

Hej czy lubicie książki z mocnym akcentem erotyki ta książka jest dla was 😊

"Sezon na Drwala"

Autorka
@monikawillemi

"Sezon na Drwala" Pikantna edukacja to świetna książka rewelacyjne napisana jak cieszyć się seksem .
Iga ma 37 lat, pełnoletniego syna i właśnie rozwiodła się z mężem. Jako świeżo upieczona singielka stawia przed sobą zadanie: odkryć na nowo swoją seksualność! W końcu była w tym samym związku od piętnastego roku życia. Musiała szybko dorosnąć i nigdy nie miała czasu się wyszaleć. Kiedy, jak nie teraz?

Książka pełna namiętności i gorących scen napisanych ze smakiem. Dowiemy jak poznać swoje ciało i doznawać przyjemności z seksu .
Bardzo spodobała mi się przyjaźń, pogaduchy, spotkania
Igi i jej przyjaciółek . Napisana z humorem.
Bardzo polecam książkę 😊

Dziękuję za możliwość zrecenzowania książki @lovebook_stronymilosci
@wydawnictwo_pascal_books

Recenzja

Hej czy lubicie książki z mocnym akcentem erotyki ta książka jest dla was 😊

"Sezon na Drwala"

Autorka
@monikawillemi

Iga właśnie rozwiodła się z mężem i ogłosiła sezon na drwala. Co to znaczy? Niezobowiązujący seks i odkrywanie swojej seksualności. I nie próżnuje. Już w dniu rozwodu zalicza jednorazową przygodę z nieznajomym. Później postanawia dać szansę znajomości internetowej. Jednak szybko okazało się, że to nie to. Iga wpada więc na szalony pomysł - chce znaleźć sekskumpla. Taki właśnie układ proponuje koledze z pracy. Ta relacja również nie trwała zbyt długo.

Kobieta czuje, że się pogubiła. Już sama nie wie czy chce być wolna i niezależna, czy jednak woli być w stałej relacji. I wtedy pojawia się kolejny mężczyzna. Jaka relacja ich połączy?

Iga w tych wszystkich swoich przeżyciach może liczyć na przyjaciółki. Mimo, że część z nich dzieli duża odległość zawsze znajdą czas na rozmowy. Świetnie została tu pokazana siła przyjaźni. Kobieta może też liczyć na mentorkę i specjalistkę od seksu oraz grupę znajomych, z którymi rozmawia na grupie online. Jesteście ciekawi tej historii?

Co za rewelacyjna książka! Jest zupełnie inna niż przypuszczałam. Jeśli chodzi o seks nie ma tu tematu tabu. Wszystkie opisy i pikantne sceny ukazane są z wyczuciem i smakiem. Autorka rewelacyjnie pokazała czym jest seks, cielesność, własne potrzeby i związek. Dowiemy się też jak odkrywać własne ciało i czerpać z tego przyjemność. To zdecydowanie Pikantna Edukacja.

Książka jest tak napisana, że lekko i szybko się ją czyta. Bardzo polubiłam Igę - za jej otwartość, ale też rozterki, dzięki którym sami możemy wiele się dowiedzieć. Chętnie zaprzyjaźniłabym się z dziewczynami i dołączyła do tych ich spotkań online. Bardzo polecam! Uwierzcie warto przeczytać tą książkę.

Poznajemy Igę lat 37, która właśnie zaskoczyła swoje małżeństwo. Ale jeśli myślcie, że jest zrozpaczona i zła to wręcz przeciwnie. Teraz dla Igi nadszedł czas zmian, a że ze swoim mężem była od 15 roku życia, wkrótce potem została mamą, nie miała czasu żeby porządnie się wyszaleć. Teraz syn jest dorosły, na swoim więc kobieta może zmienić swoje życie. Pragnie zmian, chce szaleć, chce poznać swoje ciało i dobrze się bawić. W coraz to śmielszych pomysłach wspierają ja przyjaciółki i rodzina. Czy Iga odnajdzie siebie i czy trafi na partnera przy którym będzie jej dobrze?

Ta książka jest świetna, Iga to kobieta, której nie da się nie lubić. Chociaż niektóre jej eskapady z poznznymi mężczyznami, sprawiły, że myślałam, niech ona się ogarnie. Autorka rewelacyjnie przedstawiła historię, gdzie sex, nasza cielesność, pragnienie bycia kochanym jest bardzo ważna. Pokazała również na czym powinien opierać się dobry związek i na co zwracać uwagę przy budowaniu relacji. Książka zawiera bardzo odważne, gorące i namiętne sceny. Pani Monika opisała jak cieszyć się doznaniami w łóżku, jak czerpać z tego radość i dużą przyjemność i jak radzić sobie z problemami. Temat sexu w wielu domach to temat tabu, nie potrafimy otwarcie o tym mówić. Natomiast relacja Igi z rodzicami, bratem, który jest innej orientacji, przyjaciółkami, a w szczególności z synem pokazuje, że może być inaczej. Że można szczerze rozmawiać o swoich pragnieniach, potrzebach, w tej rodzinie jest bardzo duża tolerancja, co mnie się ogromnie podobało. Spędziłam z tą książką wspaniałe czas, czyta się ją bardzo przyjemnie, to zabawna, lekka, pobudzająca wyobraźnię, pouczającą i momentami zaskakująca lektura. Uczy też akceptacji siebie i swojego ciała. Cieszę się, że mogłam ją przeczytać. A wam gorąco polecam.

• Czytnik
  • 52 książki (2023)