Anioł stróż

Okładka książki Anioł stróż Agnieszka Kowalska-Bojar
Okładka książki Anioł stróż
Agnieszka Kowalska-Bojar Wydawnictwo: motylewnosie.pl literatura obyczajowa, romans
motylewnosie.pl
2022-12-08
2022-12-08

Tym razem mam dla Was recenzję nowelki Agnieszki Kowalskiej - Bojar "Anioł Stróż". Poznacie tutaj Marię, która jest lekkoduchem, nie przejmuje się zdaniem innych na swój temat i lubi swój rozwiązły styl życia w relacjach damsko - męskich.
Jednak pewnego dnia, po powrocie z imprezy, po której ma wielkiego kaca zaczyna słyszeć głos. Jak się później okazuje, to jej anioł stróż o imieniu Daniel. Ma on za zadanie nawrócić dziewczynę, a w zamian awansuje na archanioła. Jednak nie wie on jak trudne zadanie go czeka. Aby wykonać powierzone zadanie podpisuje z dziewczyną cyrograf, który ma być korzystny dla obu stron.
Mogłoby się wydawać, że teraz to już wszystko pójdzie gładko, jednak wcale tak nie jest. Wszystko przez Damiana, wysłannika piekieł, który także walczy o duszę Marii. Jednak Anioł stróż stara się ją ochronić przed diabłem, nie tylko dlatego, że jest aniołem, ale także zaczął darzyć dziewczynę uczuciem.
Który z tej dwójki otrzyma duszę Marii? Zostanie ona zbawiona przez Daniela, czy zesłana do piekła przez Damiana?
Ta krótka nowela to walka dobra ze złem. Czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie. Czasem bawiły mnie reakcje Daniela na flirt ze strony Marii. Mimo, iż jest to lekki romans może skłonić czytelników do refleksji.
Zakończenie było nieprzewidywalne, co jest kolejnym plusem tej pozycji. To idealna książka na lekki poranek. Polecam serdecznie.

Szybka nieszablonowa nowela. Zabawna i przyjemna. Weszła szybko, a wyjdzie z mojej głowy pewnie jeszcze szybciej. Mimo wszystko było miło :)

Chciałabym zaprosić Was do zapoznania się z recenzją jednej z niegrzecznych nowel!

Marysia dostaje swojego anioła stróża. Daniel ma za zadanie nawrócenie kobiety, ale jak się okazuje nie będzie to wcale takie łatwe. Podpisują cyrograf na pierwszy rzut oka korzystny dla obydwu stron. Daniel jednak nie docenia Marysi, a gdy pojawia się przedstawiciel piekła sprawa nabiera tempa.

Jak dla mnie nowela była przeciętna. Nie polubiłam głównej bohaterki. Była dla mnie aż za pewna siebie i strasznie irytowały mnie jej ciągłe ciągoty do zbliżeń.

Daniel dość szybko skapitulował, chociaż myślałam, że będzie wytrwalszy. Aniołkiem był w sumie tylko na papierze.

Samo zakończenie mnie jednak zadowoliło. Nowelę czyta się bardzo szybko, więc w sumie każdy czytelnik mający 18 lat mógłby ją przeczytać.

"Anioł stróż" autorstwa Agnieszki Kowalskiej-Bojar to niesamowita nowelka, która zapewnia przyjemne spędzenie czasu i jednocześnie skłania do głębszej refleksji. Książka ta wciąga czytelnika dzięki intrygującej fabule oraz lekkim, przyjemnym piórem autorki, które uwielbiam.

Maria, zdecydowanie należy do grupy grzeszników. Uwielbia swój grzeszny tryb życia i nie przejmuje się tym, co inni ludzie o niej myślą. Ceni sobie swobodę seksualną i nie dostrzega w tym niczego złego. Jednak pewnego dnia zaczyna słyszeć głos, co sprawia, że uważa, iż oszalała. Okazuje się jednak, że jest to jej prawdziwy anioł stróż, Daniel, który ma za zadanie nawrócić jej duszę. Daniel, mając nadzieję na awans na archanioła, podejmuje się trudnego zadania ocalenia zagubionej duszy Marii.

W momencie, gdy Maria i Daniel podpisują cyrograf, wszystko się zaczyna. Pojawia się także Damian, upadły anioł i zwierzchnik samego szatana, który zaczyna kusić dziewczynę do grzechu. Daniel natomiast desperacko stara się uratować jej duszę, będąc jednocześnie zakochanym w niej.

Pytanie, czy Maria ulegnie pokusie Damiana, czy też Danielowi uda się zbawić jej duszę, stanowi główny wątek tej historii.
Autorce udaje się napisać tę opowieść w sposób intrygujący i emocjonujący, trzymając czytelnika w napięciu do samego końca.

Niesamowita nowelka, którą warto przeczytać ❤️

Niektórzy mają ten dar, że nawet świętego wyprowadzą z równowagi, i o to chciałabym przedstawić wam Marysię której zostaje przydzielony nowy Anioł Stróż, gdyż poprzedni zrezygnował 😉 Czy nowy sobie poradzi z taką rezolutną kobietą, która nie ma najmniejszego zamiaru się zmieniać i nadal żyć jak do tej pory. Czy zadanie którego podjął się Daniel jest możliwe w realizacji?
Po burzliwej dyskusji zawierają pakt, ale czy wszystko pójdzie po myśli myśli Anioła...? Marysia skutecznie sprawdza granicę anielskiej cierpliwości Daniela, bawiąc się przy tym wyśmienicie. Co się wydarzy, gdy na horyzoncie pojawi się piekielnie przystojny wysłannik piekła Damian czy uda mu się skusić Marysię na pokuszenie? A może Anioł Stróż Daniel pokażę, że nie jest tylko takim angielskim cherubinkiem i potrafi zawalczyć o to na czym zaczyna mu zależeć? Jak zakończy się odwieczna walka dobra ze złem? Którego z nich wybierze Marysia?
Nowelkę czyta się bardzo szybko, czytanie jak Marysia kusi Anioła do popełnienia grzechu, to cud miód i orzeszki 😍😈 aż chciałoby się więcej, o wiele więcej...
Zapraszam was serdecznie do przeczytania tej nowelki.

Po...

Główna bohaterka imieniem Maria należy zdecydowanie do grupy grzeszników, uwielbia swój frywolny tryb życia, nie przejmuje się tym, co ludzie o niej pomyślą, lubi swoją lekkość w temacie spraw damsko-męskich i nie widzi w tym nic złego.
Pewnego dnia po ciężko zakrapianej imprezie, z Marią dzieje się coś dziwnego.
Mianowicie dziewczyna zaczyna słyszeć głos.
Początkowo uważa, że oszalała, ale po dłuższej konwersacji okazuje się, że słyszany ów głos jest tak naprawdę jej aniołem stróżem o imieniu Daniel.
Daniel, który ma szanse na awans na archanioła, pod warunkiem że nawróci zagubioną duszę, nie wie, jak ciężkie zadanie go czeka.
Nasz anioł postanawia podpisać z Marią cyrograf, który ma pomóc mu i jej.
Wydaje się, że wszystko potoczy się już z górki i wtem do gry dołącza również Damian — upadły anioł, zwierzchnik samego szatana.
Damian zaczyna kusić dziewczynę do zgrzeszenia, a Daniel stara się uratować jej dusze, bo zaczął darzyć ją uczuciem.

Czy Maria ulegnie Damianowi?
Czy może Daniel zbawi jej duszę?

Szczerze powiedziawszy, nie do końca wiedziałam, o czym będzie ta nowela.
Nie sądziłam, że „aniołem stróżem” okaże się prawdziwy anioł i w książce będziemy świadkami walki dobra za złem.
Jestem pozytywnie zaskoczona, bo przyznam, że obstawiałam tę książkę jako zwykły erotyk, a dostaliśmy naprawdę ciekawą historię!
Nowele czyta się bardzo szybciutko, bo cała historia jest zawarta na ok. 90 stronach.
Idealna na poranek przy kawie, bądź na ciężki wieczór po pracy.
Nie sądziłam, że wyciągnę coś z tej książki, a tak naprawdę w pewnym momencie historia zmusiła mnie do lekkich refleksji.
Zakończenie książki sprawiło, że szczęka upadła mi na podłogę i kilkukrotnie od niej się odbiła.
Takiego zakończenia się nie spodziewałam!
Jeśli szukacie czegoś lekkiego, a zarazem z ciekawą historią to mogę śmiało Wam polecić tę nowelę.

Ocenka: 10/10

Pewnego dnia po ciężko zakrapianej imprezie, z Marią dzieje się coś dziwnego.
Mianowicie dziewczyna zaczyna słyszeć głos.
Początkowo uważa,...

Witajcie 😉 Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda Wasz Anioł stróż?🤔😄 A jak myślicie, co byście zrobili jak by Was odwiedził i próbował naprowadzić na lepszą stronę? Wzięlibyście Sobie jego rady do serca czy wręcz przeciwnie ?😀😀😉

No cóż Marysia miała przyjemność spotkać swojego a to jak przyjęła jego odwiedziny i kto wyszedł z tego obronną ręką przeczytacie w krótkiej, gorącej 🥵🥵🥵 i niezwykle wciagajacej nowelce ,,Anioł stróż " @pisarz.babeczka 😉😊 polecam przeczytać bo był to miło spędzony czas 😘😘

W ramach wdrażania nowego systemu - nawracanie bezpośrednie - anioł stróż Daniel pojawia się u boku Marysi. Kobieta żyje na luzie, grzeszy ile wlezie i cieszy się życiem - więc przed Aniołem trudne zadanie. Tymbardziej, że pojawia się również piekielna konkurencja, a podopieczna sprawy nie ułatwia. Czy misja nawrócenie grzesznicy się powiedzie? Przekonajcie się sami...
To kolejna nowelka Autorki, przy której bardzo dobrze się bawiłam. Lubię pióro Pani Agnieszki w komediowym wydaniu ( to mroczniejsze jeszcze przede mną). Jest lekko, zabawnie i pikantnie. Sympatyczni bohaterowie - nieco nadęty Daniel i zwariowana Marysia, między którymi nieźle iskrzy. A ich dialogi... rozbawią do łez. Krótka, lekka historia, na poprawę humoru i relaks. Polecam!

To...

RECENZJA

🩵"ANIOŁ STRÓŻ"🩵

Cykl: #niegrzecznenowele

AUTOR: Agnieszka Kowalska-Bojar

Wydawnictwo: Motylewnosie
@motylewnosie

"Smakował sokiem pomarańczowym i czymś nieznanym, czego nigdy wcześniej nie kosztowałam.
Pochylony, przyciskał mnie do siebie i niesłychanie wolno i czule całował. Deszcz padał coraz mocniej, mocząc nasze włosy i przesiąkając ubrania, ale nie ugasił żaru w naszych ciałach. Ten, podsycany każdą upływającą sekundą, rósł i potężniał, powoli zamieniając się w prawdziwy pożar."

Anioł Stróż to kolejna propozycja od autorki,  która znakomicie odpręża, bawi i rozpieszcza w gorsze dni.
Znakomita, zdecydowanie zabawna historia z nutką fantastyki w tle.
Historia ma świetnie zarysowaną wyrazistą fabułę pełną humoru, ciętego języka i mocy nadprzyrodzonych. Będzie niebiańsko rozkosznie, piekielnie gorąco i nieopisanie zabawnie.

Bohaterowie świetnie wykreowani,  niebanalni, nieidealni.
Szczególnie Marysia, która jest jedyna w swoim rodzaju. Wyjątkowy przypadek do pilnego nawrócenia 🤣.

"Przestałam myśleć. Nie chciałam zadawać pytań.
Wiedziałam, że budujemy zamek z piasku tuż przed przypływem, ale było tak nieopisanie cudownie, iż pragnęłam więcej i więcej."

Marysia jest trudnym przypadkiem, który niebiański system chce nawrócić, w dodatku mają zostać zastosowane na niej nowe metody oddziaływania na grzeszników.  Jakie musicie się koniecznie przekonać.
Marysia okazuje się być nietypowym obiektem, który będzie wszystko utrudniał i testował,  Daniela doskonale przy tym się bawiąc. A nasz aniołek z każdym kolejnym dniem będzie musiał zdobywać nowe pokłady anielskiej cierpliwości do Marysi. A Marysia każdego umie wyprowadzić z równowagi, nic dziwnego, że wcześniejszy anioł stróż zrezygnował,  bo nie wytrzymał nerwowo.
Wysłannik nieba, będzie miał konkurencję w postaci seksownego przedstawiciela piekła.
Brzmi ciekawie, więc czytajcie. Gwarantuje przednią rozrywkę.

-Jak myślicie, kto kogo nawróci?

-Czy Marysię  uda się nawrócić?

-Czy anioł stróż dostanie swój wymarzony awans?

-Czy  Marysia sprowadzi Daniela na złą drogę?

-Kto zwycięży piekło czy jednak niebo?

Polecam

RECENZJA

🩵"ANIOŁ STRÓŻ"🩵

Cykl: #niegrzecznenowele

AUTOR: Agnieszka Kowalska-Bojar

Wydawnictwo: Motylewnosie

🌺🌺🌺🌺🌺 Recenzja 🌺🌺🌺🌺🌺

Agnieszka Kowalska - Bojar " Anioł stróż "

Wydawnictwo : Motylewnosie

#niegrzecznenowele

Ebooki i książki kupisz na stronie:
www.motylewnosie.pl www.sklep.motylewnosie.pl

🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞

" – Jestem nowy. Przysłali mnie w zastępstwie, bo mój poprzednik nie wytrzymał z tobą nerwowo. Co by nie robił, ty i tak pakowałaś się w tarapaty, pijackie burdy, bezsensowne romanse i tak dalej. A kiedy wczoraj po raz pierwszy zgrzeszyłaś przygodnym seksem, złożył wymówienie... "

" Anioł stróż " to kolejna świetna nowelka autorki, przy której miło spędzimy czas.. Przyznam że motyw z aniołem stróżem był świetny..
Historia krótka, zabawna, nieprzewidywalna, pikantna, która nawet zgorszy niebiańskiego wysłannika..

" – Precz z łapami, skrzydlaty niewydymańcu! – Z odrazą strząsnął z siebie ręce Daniela..."

Marysia to dość zwariowana osóbka, która lubi dobra zabawę i nie zważa na nic.. Dziewczyna grzeszy ile wlezie i ma charakterek który wyprowadzi nawet świętego z równowagi...

Po wdrożeniu nowego systemu nawracania, Daniel anioł stróż zostaje zesłany na ziemię, z zadaniem duszy pewnej krnabrnej i dość grzesznej dziewczyny Marysi.. Przed Danielem trudne zadanie, bo dziewczyna nie ułatwia mu zadania.. Jednak po dłuższej dyskusji, oboje podpisują cyrograf.. Jednak sprawa się komplikuje kiedy na drodze staje przystoine ciacho z samych piekielnych czeluści..

Czy Danielowi uda się uratować duszę Marysi?
Jakie jeszcze niespodzianki czekają na naszego anioła stróża?

🌺🌺🌺🌺🌺 Recenzja 🌺🌺🌺🌺🌺

Agnieszka Kowalska - Bojar " Anioł stróż "

Wydawnictwo : Motylewnosie

#niegrzecznenowele

Ebooki i książki kupisz na stronie:
www.motylewnosie.pl www.sklep.motylewnosie.pl

🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞

• Przeczytane - 2024
  • Romans

Dodaj cytat z książki Anioł stróż