Monsters and Animals

horror
Amazon Kindle
2018-05-20
2018-05-20

Wydaje mi się że powyższą książkę mógłbym porównać do dwóch stron monety. Z jednej strony mamy Gonzaleza który tworzy owianą tajemnicą historie gdzie stopniowo dokręca śrubę i napięciem powieści, z drugiej zaś Wratha który z właściwą dla siebie subtelnością młotka rozkręca się już od pierwszych stron dając nam prawdziwie krwawe widowisko.

Co w efekcie dane to że obie mimo odmienności stylów autorów dają nam to co tak bardzo pragniemy- mocno porypaną historie z finałami które już na zawsze wypalają się w głowie. Możecie mi nie uwierzyć ale nie jestem w stanie która strona bardziej mnie zszokowała. Stawiałem na Wratha ale to co stworzył Gonzalez wyrzuciło mnie z butów bardziej niż myślałem.

Spodoba ci się, jeżeli jesteś fanem:
-kanibalizmu
-widoku części ciała w różnych miejscach i w kilku fazach rozkładu
-filmów z gatunku snuff
-tortur
-mocnych opisów seksu
-krwi w każdym zakątku pokoju
-poznawania psychiki mordercy
-przepisów z ludzi

Na koniec dodam że jeśli czegoś jestem pewien to tego ze połączenie Wratha i Jesusa daje jeszcze większego kopa niż efekt współpracy Panów Lee i Whita. Zaryzykuje stwierdzenie że to co tu widzicie to prawdziwe arcydzieło ekstremy.

Myślę żę każdy fan gatunku powinien mieć to na regale.

Co w efekcie dane to że obie mimo...

• Anglojęzyczne
  • Szukam