Snoopy: Była ciemna, burzliwa noc - część 2

Tłumaczenie: Michał Rusinek
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
It was a dark and stormy night, Snoopy
978-83-10-11490-7
komiks, humor
komiksy
Snoopy

Oto druga część historii – a właściwie historyjek komiksowych – o tym, jak Snoopy postanawia zostać pisarzem. Pierwsze zdanie już ma: "Była ciemna, burzliwa noc". Zmaganiom z materią kolejnych zdań przygląda się reszta Fistaszków: dopowiadając, krytykując i przeszkadzając. No i snując własne wątki – na pozór dziecinne, ale tak naprawdę po dorosłemu zawikłane. Warto wejść w świat Schulza...

Warto wejść w świat Schulza choćby po to, by samemu się w nim przejrzeć. Może rozpoznamy siebie w którymś z Fistaszków? (Michał Rusinek)

Andrew | 2014-09-10
Przeczytana: 09 września 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Komiks jest fajny. Bardzo dużo kartek Snoopy w tej książce chce tylko jedzenie i gdy leci poradzi sobie bez spadochronu. I w tej książce zawsze ma pomysły.

AktualnieCzytam | 2016-03-21
Agnieszka | 2015-08-27