Dialogi nieprzyzwoite

Okładka książki Dialogi nieprzyzwoite Piotr Walerowski
Okładka książki Dialogi nieprzyzwoite
Piotr Walerowski Wydawnictwo: Wydawnictwo AlterNatywne literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo AlterNatywne
2022-08-17
2022-08-17

Co to była za książka! Dialogi nieprzyzwoite to świetny, wyważony ale i dosadny erotyk, który wychodzi poza utarte schematy jakie spotkać można w podobnych książkach. To właśnie forma dialogów między parą głównych bohaterów czyni tę historię ekscytującą i nieprzewidywalną. On, Garry Shepherd ubiega się o wcześniejsze zwolnienie warunkowe z więzienia. Ona, pani psycholog Victoria Bowman, która chce napisać książkę o męskich prostytutkach. Oboje potrzebują czegoś od siebie, a historie które przywołuje Garry niewątpliwie rozbudzają wyobraźnię nie tylko Victorii, ale również czytelników. Bohaterowie którzy ani przez moment nie byli sztuczni, a do tego specyficzna atmosfera więzienia, okraszona ciętymi ripostami klawiszów. W tej książce się przepada. Historie w niej zawarte są gorące, momentami zmysłowe a czasem kontrowersyjne. Z pewnością zapamiętam tę książkę na długo. Jeśli szukacie czegoś na wyjazd lub po prostu na wieczór, nie boicie się wyjść poza schemat to dajcie się wciągnąć w Dialogi nieprzyzwoite. Tymczasem zapraszam na bloga, gdzie znajdziecie pełną recenzję i wiele cytatów z książki. To niezwykle rozbudzająca wyobraźnię powieść i cieszę się że dzięki Patrycji mogła ujrzeć światło dzienne.

To przede wszystkim pozycja dla pełnoletnich czytelników. Głównym bohaterem jest Gary Shephard, który trudni się prostytucją i za przestępstwa podatkowe odbywa karę więzienia. To, czy uda mu się przedterminowo wyjść na wolność zależy od atrakcyjnej pani psycholog – Victorii Bowman. Dodatkowo kobieta planuje napisać książkę o doświadczeniach skazanego. W tym celu często się spotykają, a Shepherd szczerze opowiada o tym, co przeżył.

Uffff! Tu było gorąco, momentami bardzo. Zwykle hasło „prostytucja” kojarzy nam się z kobietami i ciężko uwierzyć, że to one mogą być „usługobiorczyniami”. Garry opowiada o nich nie tylko w kontekście świadczonych przez siebie usług, często pojawiają się motywy, które skłoniły je do skorzystania z nich. Mając świadomość, że sięgam po erotyk, nieco obawiałam się, że opisy mogą być wulgarne, ale pozytywnie się zaskoczyłam. Autor ubrał w słowa wszystko tak fantastycznie, że czytanie upływało bardzo przyjemnie.

Książka łączy zarówno erotykę, jak i interesująca fabułę o kontekście psychologicznym. Garry pomimo profesji, jaką obrał sobie za cel zawodowy, był również dżentelmenem, który niejednokrotnie zaskakiwał swoje klientki, a z wieloma nawiązał długotrwałe przyjaźnie.
Styl autora jest lekki, dzięki czemu książkę czyta się niezwykle płynnie. Angażuje ona emocjonalnie, skupia się na złożoności relacji międzyludzkich. Bardzo ciekawym zabiegiem jest przedstawienie historii kobiet, i ich pobudek, dlaczego postanowiły wynająć „pana do towarzystwa”. Momentami było to wręcz wzruszające.

Książka ta porusza tematy związane z potrzebą miłości, akceptacją własnego ciała i walką z kompleksami.Jeśli chodzi o zakończenie, czuję się ukontentowana. Jedyne, nad czym ubolewam, że nie przeczytam kolejnej książki Piotra, a debiut ten, moim zdaniem, to przedsmak jego możliwości.

I na koniec nieco prywaty. Niechętnie opowiadam o sobie, ale tu muszę. Premiera książki miała miejsce 17.08.2022, dokładnie 10 lat od śmierci mojego pierwszego męża. Patrycja - żona autora dzielnie walczyła o spełnienie marzenia Piotra i robi to nadal, za co chylę czoła. Mimo że nie ma Go już wśród nas, ona pielęgnuje pieczołowicie Jego pamięć. Pomimo bólu, żalu, dąży, by Jego książka wciąż żyła, a On wraz z nią. On tam z góry Jej dziękuje, a my pamiętajmy, że nie odchodzi nigdy ten, który żyje w naszych sercach i pamięci.

Jeżeli lubicie pikantne historie, które wielokrotnie spowodują, że rumieńce pojawią się na Waszej twarzy – koniecznie sięgnijcie po tę książkę. Polecam!

"...Jeszcze sto lat temu kobieta z rumieńcami odkrywała przed mężczyzną odrobinę ciała. Dzisiaj naga robi mu dobrze przed tysiącami widzów. A ja wziąłem z nich przykład. Mógłbym powiedzieć, że zmusiło mnie do tego życie. Poniekąd to prawda. Ale okazało się, że jestem w tym po prostu cholernie dobry..."

"Dialogi nieprzyzwoite" Piotra Walerowskiego to bardzo, ale to baaaardzo pikantna, gorrrrrąca i nieprzyzwoicie pobudzająca wyobraźnię książka! Czytaliście ją? Ci co czytali, wiedzą o co mi chodzi już na wstępnie. A ci co nie czytali, muszą to KONIECZNIE nadrobić!!!

Oglądałam już kilka filmów, w których to panowie odgrywali rolę prostytutek, choćby z takich bardziej znanych "Boski żigolo". Ale książkę o męskiej prostytutce czytałam pierwszy raz. I to TAKĄ książkę! Autor w mega realistyczny sposób opisał wspomnienia głównego bohatera Garrego. Bo musicie wiedzieć, że Garry Shephard podczas odsiadki w więzieniu musiał odbyć sesje z psychologiem. Trafiła mu się bardzo atrakcyjna pani psycholog, która z pewnych powodów bardzo chciała poznać szczegóły zawodu, który wykonywał przed dostaniem się za kraty. Dlaczego tak bardzo zależało jej na poznaniu szczegółów - nazwijmy to - jego fachu? Tego dowiecie się z książki. Ja powiem tylko, że między tą dwójką wytworzyła się specyficzna więź. A czy do czegoś doszło pomiędzy nimi? Hm... Musicie sami się o tym przekonać. Jednak, kiedy Garry opowiadał lekarce o swoich przygodach, ja, jako czytelniczka czasami sama szerzej otwierałam oczy ze zdziwienia. Uwielbiam romanse i erotyki, czytałam też już coś z dark erotic i wiem, że ludzie mają różne upodobania, zachcianki, każdego kręci coś innego, ale tutaj dowiedziałam się o kilku nowych dla mnie sprawach. Dodatkowo powiem, że niejedna z opowieści rozgrzała mnie do czerwoności! WOW!

"Dialogi nieprzyzwoite" to nie tylko gorące wspomnienia osadzonego więźnia, ale również cudowny erotyk. Sex bardzo smaczny, teksty pomiędzy bohaterami interesujące, plus poznajemy powody, dla których kobiety postanowiły wynająć właśnie Garrego, całość zlepia się w naprawdę super skonstruowaną historię, od której nie chce się odrywać już po przeczytaniu pierwszej strony! Niektóre sceny wręcz aż za mocno pobudzają wyobraźnię, a przynajmniej u mnie tak było :) Ale nie narzekam ja ani mój mąż :) Ten cały Garry poza tym, że wykonywał zawód męskiej prostytutki, to działał trochę jak dżentelmen. Były takie sytuacje, że właśnie tak się zachowywał i zawsze dbał o swoje oraz klientki bezpieczeństwo. Czym ujął mnie całkowicie. Bo kiedy został wynajęty, można by rzec, że zrobi tylko to, co ustalił z klientką. A czasem dokładał sam od siebie coś, co nie było ustalone - choćby bukiet kwiatów. Ale czasem i klientki go zaskakiwały zmianą planów w trakcie "wykonywanego już zadania" ;) Oj działo się, działo! Dobra. Koniec rozgadywania się, bo nie o to tutaj chodzi, żebym Wam wszystko opowiedziała, co jest w książce. Sami po nią sięgnijcie! I przekonajcie się, jak zakończenie Was zaskoczy! Ja Was do tego gorrrrąco zachęcam i polecam ją wszystkim lubiącym czytać książki z dużą ilością seksu. A pikanterii tutaj nie brakuje :) Tutaj jest ogień!

"Dialogi nieprzyzwoite" Piotra Walerowskiego to bardzo, ale to...

🔞🔥
Tytuł: "Dialogi nieprzyzwoite"
Autor: Piotr Walerowski @patrycja_walerowska Wydawnictwo Alter Natywne

Czy Ty też uważasz, że coraz trudniej jest trafić na dobry erotyk wśród polskich, czy zagranicznych autorów?

Kiedy ostatnio taki przeczytałeś/aś? 🔥

Erotyk powinien przyprawiać czytelnika o rumieńce na twarzy. To co zdarzało mi się poczuć czytając książki znanych dotychczas pisarek, to zażenowanie i złość.

Dziś natomiast chcę Ci opowiedzieć o książce pt. "Dialogi nieprzyzwoite." 🍒

Dlaczego odważyłam się po nią sięgnąć?

Bo jeszcze nigdy nie miałam przyjemności czytać erotyku, który wyszedł spod pióra Autora, a nie Autorki. Serio! To skłoniło mnie do wzięcia udziału w naborze recenzenckim.📖

Pani Patrycja @patrycja_walerowska postanowiła spełnić marzenie nieżyjącego męża i wydała powieść, którą po sobie pozostawił. To naprawdę szlachetny gest. Dzięki pani Patrycji możemy dziś sięgnąć po znakomitą książkę!🌶️

Nasz główny bohater - Garry Shepherd zanim został zakazany za przestępstwa podatkowe, prowadził własny biznes "seksualny biznes" że tak to ujmę. Mężczyzna skrywał brudny sekret, od lat ogłaszał się na forum internetowym, jako męska prostytutka. Nie wstydził się tego, bowiem z dużym ukontentowaniem przyjmował "prawie każde" zlecenie. 🔥

Obecnie Garry ubiega się o przedterminowe zwolnienie. Ale zanim to nastąpi wyznaczona przez sąd, panna Victoria Bowman musi ocenić stan psychiczno-emocjonalny osadzonego. Victoria pragnie również napisać książkę o zawodzie, jaki wcześniej wykonywał Shepherd.😈

Czy Victorii uda się dopiąć swego?
Jak Garry zareaguje na tę niecodzienną propozycję?

Autor w swojej książce odsłonił przed czytelnikiem wiele rodzajów relacji opierających się na czynnościach seksualnych, próbie dogadzenia i urzeczywistnianiu najdziwniejszych marzeń erotycznych. Już na pierwszej stronie zapominasz, że takie słowo jak "wstyd" w ogóle istnieje. Główny bohater wprowadzi Cię w świat, o którym do dziś pojęcia nie miałaś. Poziom ciepła będzie stopniowo wzrastał, a wraz z nim adrenalina. Ta historia po prostu musiała zostać spisana na papier i ja bardzo się cieszę, że to się udało. 📖😈

#dialoginieprzyzwoite #book #erotyk #instazdjęcie

🔞🔥
Tytuł: "Dialogi nieprzyzwoite"
Autor: Piotr Walerowski @patrycja_walerowska Wydawnictwo Alter Natywne

Kiedy ostatnio taki przeczytałeś/aś? 🔥

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją romansu Piotra Walerowskiego "Dialogi nieprzyzwoite", który miałam okazję przeczytać dzięki uprzejmości wydawnictwa AlterNatywne.
Głównym bohaterem jest Garry Shepherd, który odsiaduje wyrok za niepłacenie podatków od zarobków jako męska prostytutka. Jak każdy osadzony, po pewnym czasie postanawia on ubiegać się o warunkowe zwolnienie. Opinię na jego temat ma wydać psycholog Victoria Bowman. Jednak kobieta, oprócz powierzonego jej zadania chce napisać książkę na temat wcześniejszej pracy mężczyzny. Garry zgadza się na to po spełnieniu postawionych przez niego warunków, takich jak papierosy, muzyka, czy anonimowość występujących w opowieściach osób. Co przekaże pani psycholog? Czy przedstawione historie wzbudzą w niej jakiekolwiek emocje? Co osadzony zastał w więzieniu? Jak był traktowany przez współwięźniów? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w książce, więc aby je poznać musicie ją przeczytać.
Całą powieść czytało mi się szybko, łatwo i przyjemnie. Jednak przytoczone niektóre sceny erotycznie mogą nie spodobać się niektórym czytelnikom. W pozycji nie ma niepotrzebnych opisów, jest sama akcja. Czytelnik znajdzie tutaj kilka odrębnych historii erotycznych, w związku z tym, że bohater miał wielu "klientów". Moim zdaniem okładka bardzo dobrze oddaje charakter książki.
Pozycję polecam czytelnikom szukającym niespotykanych historii erotycznych.

Garry zajmował się dość niecodziennym zajęciem. Mamy okazję poznać jego dotychczasowe życie sprzed trafienia do więzienia. Victoria, pani psycholog chce napisać książkę o przeszłości więźnia. Podczas spotkań są rozmowy o fetyszach, zboczeniach i uzależnieniach. Garry spotykał się z różnymi kobietami- młodymi, starszymi, doświadczonymi, atrakcyjnymi i mniej.. miał im zapewnić tylko jedno - rozkosz. Główny bohater nie ukrywał niczego przed panią psycholog.

Autor w bardzo lekki sposób opisał historię głównego bohatera. Pokazał co skłoniło Gerrego do tego zawodu, dosadnie pokazał kulisy najstarszego zawodu. Otwarcie też ujawnił zachowania i fantazje kobiet. W dzisiejszym świecie mało co mówi się o seksualności, jest to dla wielu temat tabu.

Książka jest nie tylko o seksie jako o akcie, ale również o potrzebnie miłość, akceptacji swojego ciała, tęsknocie, samotności, o walce kompleksami swojego ciała, ale również o walce z demonami przeszłości. Lekki styl autora sprawił, że książkę czytało się bardzo szybko oczywiście z wypiekami na twarzy. Nie mogłam się od niej oderwać. Książka z kategorii tych, które jak zaczniesz czytać to nie możesz się oderwać dopóki nie skończysz.
Myślę, że książka jest nieco kontrowersyjna , ale to działa tylko i wyłącznie na jej korzyść i dodaje jej uroku. Ale najważniejsze co chcę Wam moliki przekazać, to że ta książka jest piękna, ponieważ opowiada o współżyciu z różnych stron. Gratulacje dla Pana Piotra za napisanie tak cudownej książki i dla Pani Patrycji za upór w spełnianiu marzenia swojego męża. Gorąco polecam ,,Dialogi nieprzyzwoite” nie tylko na Walentynki.
Dwa cytaty, które szczególnie zapadły mi w pamięć:
,,A zdrada? O od zarania dziejów pary się zdradzają, ale rzadko bez przyczyny. Czasami jest ona faktyczna, czasami urojona, ale zawsze jakaś jest. Winne są zazwyczaj obie strony i brak komunikacji między nimi.”
,,Zapamiętaj, Alex, że najpiękniejsza zawsze będziesz, kiedy się uśmiechniesz”

To była dziwna lektura i przyznam się, że w połowie ja odłożyłam. Nie dałam rady tego przeczytać. Nie wiem, czy chodzi mi o seksualność głównego bohatera czy o fakt, że styl jest bardzo ciężki.

Z obu powodów, książka jest na granicy smaku.

Z obu powodów, książka jest na granicy smaku.

!!!Recenzja!!!

Tematyka dotycząca tego, co może wydarzyć się podczas stosunku dwojga i więcej ludzi dowolnej płci jest dość rozległa. Niektóre zagadnienia, czy zjawiska wprowadzają część ludzi w zakłopotanie lub nawet oburzenie. Wszystko zależy od człowieka w jakim społeczeństwie się wychował i jakie ma przekonania względem szeroko pojmowanego życia.

Zarys fabuły

W książce spotykamy Garrego Shepherda odsiadującego wyrok za niepłacenie podatków od sum zarobionych, jako męska prostytutka. Po odsiedzeniu części wyroku mężczyzna zaczął ubiegać się o zwolnienie warunkowe. W tym celu do wydania opinii została powołana pani psycholog Victoria Bowman. Kobieta oprócz wspomnianego zadania chciała również napisać książkę na temat profesji mężczyzny, który zgodził się na to po spełnieniu kilku niewielkich warunków przez niego postawionych (papierosy i muzyka podczas spotkań i anonimowość osób występujących w jego opowieściach). Jakie historie przytoczy Garry? Jak na nie zareaguje pani psycholog? Jakie niebezpieczeństwa czyhały na mężczyznę w więzieniu i jak z nich wybrnął? O tym w książce „Dialogi nieprzyzwoite” autorstwa Piotra Walerowskiego.

Spostrzeżenia

Czytelnik sięgający po książki mające charakter rozrywkowy, a nie naukowy powinien zawsze pamiętać, że to co tam spotka nie zawsze jest możliwe w rzeczywistości, gdyż to jest fikcja literacka. W przypadku tej pozycji sytuacje związane zarówno z całą otoczką dotyczącą życia bohatera, jak i jego „przygód zawodowych” w pewnej części są możliwe, występują też zachowania wyolbrzymione lub koloryzowane po to, by książka była przyjemna i ciekawa w odbiorze, ale pojawiają się również zdarzenia, które raczej są niemożliwe w realnym świecie. Część z nich nigdzie nie jest potwierdzona przez żadne rzetelne źródło, a ewentualne podobieństwa występujące na portalach plotkarskich niekoniecznie są prawdziwe. Reasumując książkę należy traktować, jako ciekawą rozrywkę, która dodatkowo porusza tematy związane z seksualnością człowieka nie uznając słowa tabu. W takim wypadku, jeśli czytelnik otwarty jest na obecnie popularne zagadnienia z tym związane, to nie powinien mieć problemu z lekturą tej pozycji.

Podsumowanie

Książkę czytało mi się dość przyjemnie i płynnie, aczkolwiek niektóre sytuacje opisane w niej były dla mnie zaskoczeniem. Występują pikantne sceny erotyczne, które na pewno przypadną do gustu fankom gatunku. W przypadku tej pozycji czytelnik nie będzie się nudził, gdyż nie ma w niej zbędnych opisów dotyczących życia dnia codziennego, które nic nie wniosłyby do akcji, co jest jest na pewno jej atutem. Odbiorca sięgający po tę książkę musi mieć świadomość, że spotka sporą ilość różnych opowieści erotycznych, więc nie będzie tu jednej ciągnącej się historii. Okładka doskonale oddaje charakter książki i przykuwa wzrok czytelnika. Polecam pozycję wszystkim fanom gatunku, którzy poszukują niespotykanych, pikantnych opowiadań, które jednocześnie nie wychodzą poza granicę dobrego smaku.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu AlterNatywne.

!!!Recenzja!!!

Zarys fabuły

W...

✧ 𝑅𝑒𝑐𝑒𝑛𝑧𝑗𝑎 ✧

✧ Prostytucja występuje w różnych formach w zależności od kultury, a jej status prawny różni się w zależności od kraju lub regionu. W pewnych miejscach prostytucja jest aktywnością dozwoloną, ale nieuregulowaną. Gdzieniegdzie jest uznawana za przestępstwo. Tam gdzie jest nielegalna karana może być osoba sprzedająca usługę (najczęściej),kupująca albo oboje. W szeregu państw jest normalnie wykonywanym i prawnie regulowanym zawodem. Powszechnie wydaje się, że świadczenie płatnych usług seksualnych jest domeną kobiet. Prawdą jest, że ogłoszeń pochodzących od pań jest więcej, ale mężczyźni również parają się tym zawodem.

✧ Bohaterowie: ✔ Garry Shepherd: Został skazany za oszustwa podatkowe siedział od 4 lat postanowił, zatem ubiegać się o zwolnienie warunkowe, ale owe zwolnienie zależy od decyzji komisji i opinii bardzo atrakcyjnej pani psycholog. Garry mimo małego wykształcenia był bardzo inteligentny. Pomimo tego, że był męską prostytutką miał swoje zasady, których się trzymał.

✔ Victoria Bowman: Więzienna psycholog, to ona miała ocenić Shepherda i wydać opinie dotyczącą zwolnienia warunkowego. Ale to nie wszystko pani Bowman była tak ciekawa poprzedniego życia Garrego, iż wszystko, o czym jej opowiadał zapisywała lub nagrywała dyktafonem. A to, co jej opowiadał czasem peszyło, ale były też takie momenty, w których pewne opowieści nie mieściły się jej w głowie, a z kolei inne bawiły ją tak, że aż kładła się pokonana śmiechem na stole. Czy to profesjonalne zachowanie w zawodzie psychologa?

✧ Fabuła: Myślałam, że ciężko mi będzie przeczytać tę książkę, ale pomyliłam się praktycznie od pierwszej strony całą historię czytało się fajnie i przyjemnie. Cała akcja toczy się w zakładzie karnym Darkwater czasami miałam wrażenie, że oglądam amerykański film, bo tylko w nich więźniowie wiszą na kratach gwiżdżą i wyklinają na osadzonego, który akurat przechodzi korytarzem w towarzystwie strażnika. W polskim więziennictwie wszystko wygląda zupełnie inaczej.

✧ Podsumowanie: Zdaję sobie sprawę z tego, że większość z was napisze mi, iż to nie jest książka dla was i mogę to zrozumieć. Nie wszyscy są otwarci na tematy fetyszy itp. A dla niektórych seks jest w dalszym ciągu tematem tabu. Myślę jednak, że tej książki nie należy skreślać od razu. Można ją śmiało przypisać do gatunku erotyka, bo tak naprawdę jest bardzo przyjemnym erotykiem innym od tego, o czym czytamy na co dzień. Mnie bardzo interesowała każda opowieść zamknięta w tej książce i dowiedziałam się bardzo wielu interesujących rzeczy, naprawdę polecam tę książkę wszystkim, którzy jej jeszcze nie czytali. Naprawdę nie ma się czego obawiać.

✧ Autor: Piotr spełnił swoje marzenie jego książka została wydana. Zadziwiające jest to, jak życie człowieka potrafi być kruche. Dziś śmiejemy się i żartujemy, a jutro nasi bliscy pogrążą się w smutku. Nigdy nie wiadomo co przyniesie kolejny dzień. Za możliwość napisania recenzji dla tej książki dziękuję @patrycja_walerowska ❤️

✧ Współpraca: @patrycja_walerowska

✧ Ocena: 8/10