Zero Day

Okładka książki Zero Day Ezekiel Boone
Okładka książki Zero Day
Ezekiel Boone Wydawnictwo: Atria/Emily Bestler Books Cykl: The Hatching (tom 3) horror
horror
The Hatching (tom 3)
Atria/Emily Bestler Books
2018-01-27
2018-01-27
Spiders pająki apokalipsa apocalips

I znowu za mało akcji, a za dużo polityki. Zakończenie potraktowane trochę po macoszemu, za szybko i zbyt łatwo to wszystko poszło. Ale czyta się bardzo dobrze, świetnie się bawiłam podczas lektury trylogii. Moim zdaniem pierwszy tom jest najlepszy, ale polecam całość.

Pierwsza połowa historii skupia się mocno na polityce. Czego dla mnie było za dużo. Straciłam trochę zainteresowanie i na chwilę ją odłożyłam. Po ponownym sięgnięciu dużo lepiej się bawiłam gdyż też od połowy dostajemy dużo więcej akcji. Całe rozwinięcie się sytuacji, to jak sobie radzą wszystkie postacie i jak ich ścieżki się przeplatają było bardzo interesujące. Naprawdę też uwielbiam fakt, że dość mała postać jaką był Shotgun w pierwszej części teraz miała tak dużą rolę. To chyba mój ulubiony bohater więc podpasowało mi to idealnie.
Gdyby tylko zakończenie przyszło bohaterom trochę trudniej to ocena byłaby wyższa. Chciałam jednak większego zamieszania.

• Horror

Dodaj cytat z książki Zero Day