Miłość (nie) na pewno

Sara Rzeczycka Wydawnictwo: Ridero literatura obyczajowa, romans
Ridero
2022-03-21
2022-03-21
miłość życie uczucia przyjaźń rodzina dziecko dom przeszłość nienawiść młodość

2069

Książka "Miłość (nie) na pewno Sary Rzeczyckiej zabiera nas do historii nieszczęśliwej kobiety, która tkwi w małżeństwie bez miłości i zrozumienia w realizacji swoich pasji.
Diana prowadzi dwa równolegle życia, pierwsze to z mężem stłamszona w domu, drugie jako kobieta pracująca w restauracji spełniająca swoje pasje.
Książka lekka, przyjemna z licznymi błędami. Oczywiście ma swój potencjał, jednak nie do końca rozumiem zachowanie głównej bohaterki. Przeszłość Diany jest trudna.
Książka raczej nie zostanie na dłużej w mojej pamięci.

Książka lekka, przyjemna z licznymi błędami. Oczywiście...

Diana czuje się nieszczęśliwa w małżeństwie bez miłości. Brak możliwości samorealizacji, oschły i nieczuły mąż sprawiają, że postanawia coś zmienić. Impulsem do działania staje się przypadkowe spotkanie z Bartkiem. Czy Dianie uda się wyrwać z nieszczęśliwego związku? Przekonajcie się sami...
Autorka przedstawia nam historię kobiety - rozczarowanej, nieszczęśliwej, tkwiącej w związku bez uczucia, za to ze sporą sumą na koncie. Trochę nie rozumiem Diany - wydaje mi się, że od początku wiedziała, że między nią a Maciejem nie na gorącej miłości, nie bardzo też widać, by się o nią starała. Tkwi biernie w małżeństwie, spełnia zachcianki męża i narzeka... Na początku nie wzbudziła mojej sympatii, potem, gdy trochę lepiej poznałam jej przeszłość, to się zmieniło. Ale... Nie jest to moja ulubiona bohaterka - nie próbuje rozwiązać problemów, tylko przed nami ucieka, brakuje mi w niej pasji, mocnych uczuć. Historię poznajemy z perspektywy trzech osób i ta opowiadana przez Dianę jest dla mnie najbardziej "sucha", "beznamiętna". Nie wiem, może źle ją odebrałam? Sama książka jest ciekawa - intryguje, co wydarzyło się w przeszłości Diany, a splot okoliczności i powiązań zaskakuje.
W czytaniu przeszkadzały mi błędy - łącznie z pomyłką imienia bohatera i to w dość istotnym momencie. Ale spotkanie z książkami Autorki uważam za udane I z pewnością sięgnę po kolejną pozycję, którą napisze.

Diana to kobieta stłamszona przez bogatego męża, który myśli, że może kupić jej wszystko, tylko po to by siedziała cały czas w domu. Owszem, może.. Wszystko oprócz miłości, której w tym związku nie ma ani grama. Na szczęście Diana postanowiła zawalczyć o siebie i swoje marzenia i w tajemnicy przed mężem szukała sobie pracy. Zrządzenie losu stawia na jej drodze Bartka 😊. Ale też przyjaciółkę z przeszłości. Czy odnowienie znajomości wyjdzie kobiecie na dobre?
Podobało mi się, że Diana podjęła to ryzyko i szukała pracy, przy mężu, który okazał się być chamem i prostakiem. Tego gościa zdecydowanie nie polubiłam. Nie podobało mi się też jak Diana została potraktowana w przeszłości, w momencie, kiedy najbardziej potrzebowała wsparcia bliskich.
Po tą książkę zdecydowanie zachęcam, żeby sięgnąć 🤗. Książka podobnie jak poprzednia jest króciutka, więc przeczytałam ją migiem.

📚 OPINIA 📚

Tytuł: "Miłość (nie) na pewno"
Autor: Sara Rzeczycka @sara.rzeczycka_ksiazki

Książka przeczytana w ramach bt zorganizowanego przez samą autorkę 😊

Diana ma wszystko, wyszła za mąż za bogatego męża, ma przepięknie urządzone mieszkanie. Nie musi pracowac. Jedynie ma się zawsze ładnie prezentować. Niestety często zostaje sama w mieszkaniu. Jej maz jest osobą zaborczą i Diana nie ma prawa miec własnego zdania. Kobieta od zawsze uwielbiała gotować. Postanawia, w tajemnicy przed mężem poszukać pracy i zacząć spełniać swoje marzenia jako kucharz.
Czy jej się uda?
Gdy jej samochód odmawia posłuszeństwa, na pomoc przychodzi Bartek. Kobieta wpada mu w oko i postanawia jej pomóc, umawiając ją na spotkanie ze swoim szefem. Gdy Diana w końcu zbiera się na odwagę i dociera na spotkanie, okazuje się, że tym szefem jest Bartek!
Co z tego wyniknie?
Między ta dwójka od początku iskrzy, lecz czy dramatyczne przeżycia pozwalą im zbudować coś pięknego? Diana cały czas ma wyrzuty sumienia, że opuściła rodzinny dom i przyjaciół. Pewnego dnia na jej drodze staje Gabi, przyjaciółka sprzed lat.
Czy wróci do Diany przeszłość?
Czy uda jej się w końcu zakończyć wydarzenia z przeszłości i zacząć układać sobie w końcu życie tak jak ona by tego chciała?
"Miłość (nie) na pewno" jest bardzo poruszającą historią. Skrywa wiele tajemnic z przeszłości, które nie pomagają budować przyszłości. Książka pokazuje nam, że miłość można spotkać w najmniej spodziewanym momencie.
Sara napisała książkę w bardzo lekkim stylu, czyta się ją szybko i przyjemnie. Zdecydowanie jest to książka na jeden wieczór.

📚 OPINIA 📚

Tytuł: "Miłość (nie) na pewno"
Autor: Sara Rzeczycka @sara.rzeczycka_ksiazki

Książka przeczytana w ramach bt zorganizowanego przez samą autorkę 😊

Witam Wszystkich Ponownie. Mamy super weekend. Na ten weekend polecam wam przeczytać ciekawą, oraz super historię. O to ona:

Autorka: Sara Rzeczycka.
Tytuł: Miłość Nie Na pewno.
Wydawnictwo: Ridero.

Tą historię polecam, bo naprawdę jest ciekawa. Opiszę ją w kilku słowach. Diana i Kacper. Znają się praktycznie od dziecka, ale ich burzliwe życie wywraca wszystko do góry nogami. Miłość potrafi być przewrotna. Bo Kacper poznał Weronikę, która miała wypadek. Natomiast przedtem zdążyła urodzić dziecko, który miał na imię Antek. Diana jak się o wszystkim dowiedziała, to z początku im pomagała. Ale w pewnym momencie musiała wyjechać za swoimi marzeniami. Spotkała faceta, z którym się ożeniła i już na samym początku ją zdradził. Zostawiła go. W wielu krytycznych sytuacjach pomagał jej Bartek. Co ich będzie łączyło i czy Diana wróci do Kacpra, to tego Wam nie zdradzę. Zresztą jak zawsze. Sięgnij po tę książkę. Moja ocena jest wysoka.

Moja ocena to: 1000 /1000

Polecam i przeczytajcie książkę. Szybko się czyta. 😯

Autorka: Sara Rzeczycka.
Tytuł: Miłość Nie Na pewno.
Wydawnictwo: Ridero.

Sara Rzeczycka "Miłość(nie) na pewno"
Roz.4
Gdy opuszczałam Stay,moją nową pracę ,byłam podekscytowana.Otwierał się właśnie nowy rozdział w moim życiu.Zaabsorbowało mnie do tego stopnia,że kompletnie wyleciała mi z głowy dzisisjsza kolacja.Gdy spojrzałam na zegarek,dochodziła już czternasta.Szlag,zaklęłam w myślach.Postanowiłam,że do salonu piękności udam się sama,musiałam tylko zdobyć jego adres.
...
Książka jest podzielona na trzy części.
Diana jest mężatką chociaż nie jest szczęśliwa trwa w tym.Pewnego dnia poznaje Bartka i zmienia się jej życie.Zaczyna spełniać marzenia.
W życiu Diany pojawia się Gabi,przyjaciółka z dzieciństwa.Gabi odnawia przyjaźn z Dianą ale czy Kacper nie zmieni tego?
Kim jest Kacper?
Czy Gabi wyjawi całą prawdę Dianie?
Czy Diana już zawsze będzie szczęśliwa?
Na powyższe pytania odpowiedzi w książce.
Warto zawsze wierzyć mimo,iż możemy się bardzo zawieść.

Sara Rzeczycka "Miłość(nie) na pewno"
Roz.4

"...lepiej kochać krótko, ale całym sercem, niż przez całe życie mijać się z kimś kto jest ciągle obok".
•••••
Druga książka w ramach book toura, którą miałam przyjemność przeczytać i kolejna książką, na której się nie zawiodłam. Jest to opowieść o miłości, zdradach, przyjaźni, a także spełnianiu marzeń. Polubiłam główną bohaterkę - Dianę, która była w toksycznym związku, na codzień niewidoczna szara myszka, a przy jakiś wielkich wyjciach ozoba przy mężu. W pewnym momencie jej zycia potrafiła powiedzieć - nie koniec i spełnić swoje najskrytsze marzenia oraz zmienić swoje życie. Pomaga jej w tym Bartek, którego poznała przez przypadek i ich losy się ze sobą połączyły. Nie zabraknie także tajemnic jakie Diana skrywa, ale i nie tylko. Podobał mi się wątek przyjaźni, który autorka opisała w książce, czyli pomimo upływu lat ona nie maleje można się nie widzieć miesiące czy lata, pokłócić się, może druga osoba wyjechać ta przyjaźń jest dalej. Książka według mnie jest bardzo ciekawa, ma prosty język, wciąga to fakt i szybko się ją czyta. Idealna na jeden wieczór ponieważ jest cienka i można na spokojnie się przy niej zrelaksować. Polecam ❤️

•••••

Piękna historia... O zaufaniu, pierwszej miłości i szukaniu w życiu miejsca.. polecam

Co sobie w pierwszej chwili pomyślałam ? Zgrabnie,szybko i na temat. Szybka akcja, ale wszystko w niej zawarte. Każda cześć z książki się uzupełnia przez co wiadomo co się dzieje w danym momencie. Idealna na wieczór.

#recenzja
Hejka kochani 👋
Dziś przychodzę do was ze świetnym e-bookiem.
♦️Autor: Sara Rzeczycka @sara.rzeczycka_autorka
♦️Tytuł: ,,Miłość (nie) na pewno "

Diana i Kacper to młodzi ludzie, którzy nie widzą po za sobą świata. Dzieli ich kilka lat różnicy. Ona studiuje, On pracuje. Marzą o wspólnym życiu i dzieciach. Wszystko było by piękne gdyby nie rodzina... Diana dowiaduje się że jest w ciąży. Na wizytę wybrała się do miejscowej ginekolog.. Ta jednak powiadomiła mamę Kacpra. I od tej chwili życie Diany zmienia się o 360°.
Matka Kacpra nie toleruje Diany i postanawia ja za szantażować, natomiast matka Diany nie okazała córce wsparcia. Kazała jej znikać gdyż przniesie rodzinie wstyd i hańbę.
Diana znika z rodzinnej miejscowości nie informować nikogo nawet naj lepszej przyjaciółki. Zaczyna nowe życie. Ma męża piękny dom luksusy ale czy na pewmo ma miłość? Ciagłe delegacje męża i nuda sprawiają, że Diana postanawia realizować swoje marzenia robi kursy z gastronomii. Jedak do podjęcia pracy brakuje jej doświadczenia. W tym nieoczekiwanym momencie życia poznaje Bartka. Cóż to za mężczyzna, że przy nim Diana czuje się bezpieczna i w końcu sobą. Na jej drodze staje tagrze była przyjaciółka Gabi. Jak od teraz potoczy się życie Diany? Czy demony przeszłości będą miały na nią wpływ? A może to czas by móc zakończyć przeszłość, zyskać zrozumienie, i wolność?

Książka świetnie napisana. Szybko się czyta, lekka wciągająca. Momentami poruszajaca do łez. Jest to napewno romansidło, które pokazuję codzienność życia. Zakomita fabuła. No i świetnie dobrani bohaterowie. Ta historia pokazuję że każdy z nas pragnie miłości i wolności. Wolności która pozwoli nam się realizować, spełniać marzenia. I żyć pełnią życia. Pokazuję także jak pieniądz potrafi zmienić człowieka. I że złota klatka to zawsze jednak klatka. Zapraszam so sięgnięcia po tą świetną książkę. Dostępna jest na #legimi
#polskaautorka #miłość #marzenia #rodzina #tajemnice #bliskość #mąż #żona #przyjaźń

#recenzja
Hejka kochani 👋
Dziś przychodzę do was ze świetnym e-bookiem.
♦️Autor: Sara Rzeczycka @sara.rzeczycka_autorka
♦️Tytuł: ,,Miłość (nie) na pewno "

• Synchrobook
  • Przeczytane#2