Czy to naprawdę Ty, Boże?

Okładka książki Czy to naprawdę Ty, Boże? Loren Cunningham
Okładka książki Czy to naprawdę Ty, Boże?
Loren Cunningham Wydawnictwo: Szaron religia
religia
Szaron
2021-01-01
2021-01-01

Okładka książki Dlaczego nie kobiety Loren Cunningham, David Joel Hamilton, Janice Rogers
Dlaczego nie k... Loren Cunningham, D...

"Być prowadzonym znaczy przede wszystkim, mieć bliską relację z Tym, który prowadzi."

"Czy to naprawdę Ty, Boże? Słuchanie głosu Bożego" Loren Cunningham oraz Janice Rogers

Kto z Was chciał kiedyś usłyszeć Boży głos? To poruszenie Boga, tą wskazówkę w którą stronę iść, co zdecydować.
Zastanawialiście się kiedyś jak TEN GŁOS rozróżnić wśród tylu głosów: Internet, znajomi, hałas, samochody, zgiełk miasta.

Ta książka to opowieść o podróży jaką przebył autor z miejsca pustyni do miejsca bliskiej relacji z Bogiem i do powstania ogólnoświatowej organizacji "Młodzież z Misją". A to wszystko miało początek w usłyszanym od Boga słowie.

To świadectwo pełne upadków, błędów oraz radości, spełnionych marzeń, cudów nie do pojęcia w dzisiejszym świecie. A wydarzenia opisane w książce miały miejsce w końcówce XX wieku.

Czytając czułam się jakbym razem z autorem podróżowała po świecie i uczyła się słuchać Bożego głosu. Autor startował z poziomu zwykłego człowieka głodnego obecności Bożej. Dziś jedna z jego placówek mieści się również w Polsce.

Nie mogłam się oderwać od książki, co stronę jakaś akcja, jakaś myśl warta zaznaczenia i zapamiętania. Będę używać tej książki jako jedno z narzędzi w nauce słuchania Bożego głosu w moim życiu.

• Chrześcijańskie
  • Chce kupić

Dodaj cytat z książki Czy to naprawdę Ty, Boże?