Teraz ty, Mikołaju!

Okładka książki Teraz ty, Mikołaju! Dagmara Sen
Okładka książki Teraz ty, Mikołaju!
Dagmara Sen Wydawnictwo: Dziwimisie literatura dziecięca
20 str. 20 min.
literatura dziecięca
Dziwimisie
2021-11-10
2021-11-10
20 min.
święta mikołaj zima choinka dziwimisie obrazkowa biografia świętymikołaj

Witajcie,

Historia życia Mikołaja w wersji dla najmłodszych.

Przepiękna historyjka od narodzin do zostania świętym Mikołajem. A w sumie nawet dalej.
Z tej książki dowiemy się jak zaprzyjaźnił się z elfami a także kiedy się urodził i jak potoczyło się jego życie.

Ilustracje wpasowują się w całość. Każde dziecko na pewno nie będzie mogło się oderwać.
Ja czytam ponownie jak tylko skończę. Córka nie daje mi spokoju. Jeszcze chwilę i będzie znała całą na pamięć.

Wydanie bardzo eleganckie. Strony błyszczące. Kolory bardzo nasycone. To wszystko oczywiście na plus. 🥰

Polecam dla każdego dziecka. Na pewno się nie zawiedzie 😍

Witajcie,

Historia życia Mikołaja w wersji dla najmłodszych.

Ja czytam ponownie jak...

Witajcie! Już za kilka tygodni mikołajki, sezon na pisanie do niego listów zapewne już w pełni, dzieci przebierają nogami na myśl że jakiś miły brodacz przyniesie im wymarzone prezenty.

Ale zaraz zaraz, skąd właściwie ten Mikołaj się wziął? Czy "bycia mikołajem" można się nauczyć? Co trzeba zrobić żeby zyskać przyjaźń elfów?

Przeurocza, krótka, pięknie wydana książka o Mikołaju dla dzieci, które pragną poznać jego historię. Idealna by znaleźć się w prezentowej skarpecie, do czytania przy kominku, pod kocem, z ciepłym kakao w ręce🎅

Niepowtarzalna, nietuzinkowa. Bardzo polecam ❤️

Przeurocza, krótka, pięknie wydana książka o...

Dodaj cytat z książki Teraz ty, Mikołaju!