Kalendarz Create Yourself 2022

Kalendarz Create Yourself 2022
Onepress
2021-01-01
2021-01-01

Kalendarz 2022 autorstwa Mateusza Grzesiaka to kalendarz wręcz idealny. Każdy z dwunastu miesięcy rozpoczęty jest danym tematem, który autor będzie omawiał na następnych jego stronach. Przykładowo w styczniu brany na tapetę jest temat planowania. Następnie do dyspozycji mamy plan całego miesiąca w tabeli, aby dobrze widzieć i zaplanować działania na dany miesiąc. Jest również wydzielona przestrzeń na cele, sposób w jaki chcemy je osiągnąć, a także lista to-do. Następnie w danym miesiącu pojawiają się dni tygodnia i dodatkowo co jest wielkim plusem cele do rozpisania na dany tydzień. trzeba również zaznaczyć, że od poniedziałku do piątku do dyspozycji mamy całą stronę na każdy dzień, natomiast jeśli chodzi o sobotę i niedzielę, mamy po połowie strony, to i tak dużo miejsce w porównaniu z innymi kalendarzami na rynku. Każdy dzień ma na swojej stronie w zależności od miesiąca i poruszanego tematu teorie, którą dzieli się z nami autor, a także ćwiczenie, które proponuje nam do wykonania tego dnia. Jest również miejsce na na najważniejsze lekcje jakie danego dnia możemy w podsumowaniu sobie wyróżnić. Całość wydana jest w twardej oprawie, kartki natomiast są bardzo przyjemne w dotyku i nie przebijają nawet jak piszemy piórem czy cienkopisem. Dodatkowo mamy wstążeczkę, która możemy zaznaczyć sobie kalendarz na danym dniu. To świetna pomoc na nadchodzący nowy rok, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Każdy odnajdzie się w takim schemacie i rozkładzie roku.

dr Mateusz Grzesiak, psycholog i wykładowca akademicki, autor książek oraz doktor nauk ekonomicznych stworzył kolejną edycję wyjątkowego kalendarza.
Kalendarz Create Yourself 2022 to nie tylko miejsce na planowanie ważnych wydarzeń lub planowanie dnia, to przede wszystkim rozwojowy poradnik, który dzień po dniu pomaga nam ulepszyć nasze życie.

Każda strona zawiera informacje poparte badaniami naukowymi oraz ćwiczenia samorozwojowe. Dzięki temu każdy dzień naszego życia z tym kalendarzem w ręku może sprawić naszą codzienność bardziej efektywną i satysfakcjonującą.

Jest tu sporo miejsca do robienia notatek, ponadto znajdziemy tu mnóstwo wiedzy z zakresu: psychologii, zarzadzania, marketingu czy coachingu.
Kalendarz łączy w sobie wiele ciekawych funkcji: terminarza, notatnika i poradnika.

Każda strona zawiera...

Dodaj cytat z książki Kalendarz Create Yourself 2022