Droga do 1 miliona

Droga do 1 miliona
Chocolate SP. z o.o.
2021-06-11
2021-06-11
biznes pracownicy chaos finanse firma klienci zysk zasady zarzadzanie wiedza sukces przedsiębiorca

Początkowo autor opisuje swoją historię jak zaczął być przedsiębiorcą, jakich poświęceń musiał dokonać, aby dojść do tego przysłowiowego pierwszego miliona. Ukazuje, bowiem od czego trzeba zacząć, jakie czynności podjąć, aby otworzyć swój biznes, a nawet pokazuje gotowe sposoby i pomysły na otwarcia własnego biznesu. Oprócz tego opisuje on różne zasady, jak i pomysł na konkretny biznes, które można wprowadzić swoim przedsiębiorstwie. Ukazuje także jakie problemy mogą napotkać przedsiębiorcy. Bardzo fajnym jest to, że raz na jakiś czas w książce pojawiają się pytania, które można odnieść do swojej firmy, a także odpowiedzieć sobie na ważne pytania, które pozwolą na jej rozwoju. Autor pokazuje Nam także przyczyny porażek, czyli jakie najczęściej popełniamy błędy otwierając własną działalność. Myślę, że śmiało można powiedzieć, że w książce opisano wszystkie etapy, które należy uwzględnić w planowaniu i realizacji otwarcia własnej firmy. Tworząc plan jak nasza firma będzie wyglądać można przejść przez kolejne rozdziały książki, w których wszystko jest opisane. Pomaga ona bowiem przy stworzenia planu na swoją firmę, a także różnego rodzaju pomysły które można wdrożyć w niej. Kolejny rozdział skupiony jest na błędach. Fajne jest to, że są to opisane błędy autora przez co można zauważyć te błędy i nie powielać ich.
Książka napisana jest bardzo przystępny sposób. W moich rękach było bardzo wiele książek, które odnosiły się do firm jak i przedsiębiorczości osób zakładających je, jednak żadna z nich i przykuła moje uwagi tak jak ta. Dlaczego? Opisane jest w niej wszystko w łatwy i przejrzysty sposób, krok po kroku autor przechodzi przez kolejne etapy działalności. Bardzo miło czytało mi się książkę, chociaż była to książka z dużą dozą informacji. Fajnie jest także to, że autor nie mówi, że jego metoda jest najlepsza z wszystkich, a jedynie pokazuje przykład jak on rozwinął się w biznesie i nie umniejsza tego, że ktoś może mieć inne spojrzenie na to.
Polecam :)

Książka droga do miliona jest bardzo ciekawą pozycją, a zarazem historią przedsiębiorcy opartą na polskich realiach. Książka składa się z kilku bardzo ważnych kwestii przede wszystkim, od czego zacząć biznes, przyczyny porażek, zasoby, których potrzebuje się, aby zacząć, jakich błędów należy unikać, jakich specjalistów potrzeba, a także omówienie życia, jako przedsiębiorcy....

• Marketing i social media

Dodaj cytat z książki Droga do 1 miliona