Inteligencja to za mało...Jak budować wizerunek wiarygodnego lidera

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Błyskotliwość to nie wszystko Kompetentne przekazywanie informacji Profesjonalne wyrażanie siebie Utrzymywanie pozytywnych kontaktów ze współpracownikami Kształtowanie swojego zawodowego wizerunku Zyskiwanie wiarygodności w oczach przełożonych i podwładnych Nieskazitelny wizerunek profesjonalisty Pracujesz na obecnym stanowisku już kilka lat, ale nikt jeszcze nie zaproponował Ci awansu? Doskonale wywiązujesz się ze swoich obowiązków, masz świetne pomysły i wysoki poziom IQ, j

piotrek_mx | 2013-11-12
Marcin | 2015-12-24