Saved by the Alien Warrior

Okładka książki Saved by the Alien Warrior Hope Hart
Okładka książki Saved by the Alien Warrior
Hope Hart Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Warriors of Agron (tom 3) fantasy, science fiction
Warriors of Agron (tom 3)
Saved by the Alien Warrior
Kindle Edition
2020-04-24
2020-04-24
paranormal porwanie obcy romans

2056

Bardzo podoba mi się seria Warriors of Agron jest w niej coś fascynującego. Męska siła i poczucie ochrony Alfa oraz zaciekli mężczyźni, którzy naprawdę kochają swoje kobiety. Bardzo lubię też postacie kobiece. Każda z nich jest tak inna, mają swoje mocne i słabe strony i wydają się być doskonałym komplementem dla bohaterów każdej z książek tej serii. Beth była primabaleriną, gdy została porwana przez kosmitów i sprzedana na aukcji. Po awaryjnym lądowaniu na obcej planecie i ponownym zabraniu przez Voildi. Beth zabija jednego ze swoich porywaczy i ucieka, by pomóc ocalić pozostałe dziewczyny, Ivy i ciężko ranną Zoe. Potrzeba wielu lat treningu, dyscypliny i bólu, aby stać się światowej klasy baletnicą, a Beth wykorzystuje wszystkie swoje umiejętności, siłę psychiczną i zdolność radzenia sobie z bólem do tego by pomóc swoim przyjaciółkom i ocalić siebie. Zarix to Braxiański wojownik z plemienia Derexa. Poluje i zabija jak najwięcej złych Voildi, kiedy natknie się na ledwo żywą Beth. Kiedy uciekła, jej noga wpadła w pułapkę , którą Voildi zostawili w lesie. Zarix jest zahartowanym na wojnie obrońcą i wojownikiem. Jest poważny, zrzędliwy i niesamowicie seksowny. Beth okazała się delikatną, piękną kobietą o cudownym sercu, zaciekłej determinacji i lojalności. Gdy zaczyna się ich przygoda, wszędzie pojawia się niebezpieczeństwo, ich namiętność eksploduje, a miłość leczy ich oboje. Warto przeczytać tę serię. Poznajemy coraz więcej kolejnych bohaterów, potężnego wojownika Vrexa, który ma za zadanie odnaleźć Ivy na zlecenie Nevady. Kolejna książka to historia Alexis, która jest inżynierem mechanikiem i króla Dexara:)

• Paranormal
  • EBOOK