Pan Koniec

Okładka książki Pan Koniec Michał Grzybowski
Okładka książki Pan Koniec
Michał Grzybowski Wydawnictwo: Zakład Usług Poligraficznych DANGRAF fantasy, science fiction
Zakład Usług Poligraficznych DANGRAF
2021-01-01
2021-01-01
podróże w czasie literatura młodzieżowa fantastyka młodzieżowa

Bardzo ciekawa książka. Polecam!

Bardzo ciekawa książka. Polecam!

Bardzo wciągająca książka !!

Bardzo wciągająca książka !!

Są książki, które się raz przeczyta i na tym jednym przeczytaniu ich żywot się kończy. Są takie oczywiście, których się nie doczyta. Są takie, które się czyta wielokrotnie i marzy się o tym, że kiedyś zostaną zfilmowane. Najepiej z muzyką Manowara. Sceny batalistyczne do heart of steel. Chociazby. Przeczytałem książke ze trzy razy. To jest ksiązka młodego autora, więc ma swoje błędy, postacie kobiece są chociazby przedstawiane lękliwie, a postacie męskie to trochę gimnazjaliści z wąsami. Jasne. Jak przeklinają to zawsze któryś się ogląda czy nauczycielka nie idzie. O nagich piersiach mówią tak jak mogą mówić tylko ci, którzy tych piersi nigdy nie widzieli. W książce te postacie trochę rzecz jasna dojrzewają. Nawet niektórzy się starzeją. Słowem zdaje się, że autor pisał książkę długo. Myślę, że sam stawał się trochę męzczyzną. Tochę oczywiście sobie dorabiam tę historię czytając notkę biograficzną. Swoją drogą przy następnym wydaniu proponuje lepsze zdjęcie. Ja już nie jestem gimnazjalistą, chociaż generalnie czasem bym chciał gimnazjalistą być. Raczej mam swoje lata, stąd opowieści o rycerzach rzadko do mnie trafiają. Praca, obowiązki, od 8 do 16 i tak dalej. Ale tutaj jest inaczej. Polecam tę ksiązkę.

"Bohaterowie tacy jak my!" Ktoś kiedyś powiedział o Tolkienie, że tak naprawdę niczego nie wymyślił. Po prostu bardzo długo przyglądał się goblinom, elfom i krasnoludom, a potem tylko to wszystko skrupulatnie opisał. Nie wiem w jakich krainach błądził umysł młodego autora, ale jeśli ktoś kocha fantasy, lubi czytać i nie straszne mu to, że przygoda czeka na każdej stronie tej książki pełnej fascynacji nad mijanymi przez wędrowców światami, akcji jak w grze video RPG, okraszonej z rzadka (LOL) niewybrednym językiem, to serdecznie polecam! W tej chwili jestem na takim etapie, że nawet gdybym chciał, to nie potrafię książki odłożyć. Bo zawsze chciałem być paladynem, ale właśnie takim, co to nie do końca przestrzega zasad swojego zakonu, nie stroni od bijatyki i mocniejszych określeń rzeczywistości. Powieść ma tylko jedną wadę - jest zdecydowanie za krótka, ale kto wie... Może możemy liczyć na dalszy ciąg? Czas pokaże, bo coś mi się wydaje, że ten Pan Koniec to dopiero Początek.

Książkę czytało się świetnie, wiele ciekawych postaci oraz bardzo wciągająca fabuła.

Świetna książki, poczułem jakbym to ja stał sie bohaterem tej powieści.

Świetna książki, poczułem jakbym to ja stał sie bohaterem tej powieści.

Książkę można zakupić kontaktując się ze stroną książki na fb Michał Grzybowski - Pan Koniec. Oto link:

• Fantasy Horror SF
  • Chcę