BESTIA – cywilizacja nad przepaścią

Okładka książki BESTIA – cywilizacja nad przepaścią Marek Tomasz Chodorowski
Okładka książki BESTIA – cywilizacja nad przepaścią
Marek Tomasz Chodorowski Wydawnictwo: Narodowy Instytut Studiów Strategicznych reportaż
reportaż
Narodowy Instytut Studiów Strategicznych
2020-12-01
2020-12-01
Apokalipsa pandemia

Okładka książki Dziennik czasu zarazy Marek Tomasz Chodorowski, Tomasz Pernak
Dziennik czasu... Marek Tomasz Chodor...

Książka, która niesie bardzo ważne przesłanie do każdego człowieka naszej planety. Odsłania zagrożenia wynikające z coraz bardziej zaciskającej się pętli na naszej wolności. Marek Tomasz Chodorowski wydając tę książkę próbuje zapobiec najgorszemu dla ludzkości scenariuszowi - zamiany świata w gigantyczny obóz koncentracyjny. Wizja bardzo realistyczna, szczególnie kiedy otworzymy oczy i zobaczymy, że upadła cywilizacja żyje siedmioma „przykazaniami”: pychą, chciwością, nieczystością, łakomstwem, zazdrością, gniewem i lenistwem”.

Wiele sobie obiecywałem po tej książce, jednak w miarę czytania, zauważyłem, że jest o wszystkim i o niczym.

Autor skacze po tematach, czasem w ogóle nie dając czytelnikowi jakiegokolwiek punktu odniesienia. Na przykład ni z gruszki ni z pietruszki zaczyna opisywać teledysk czy tam koncert Madonny. Po co? Dlaczego? W związku z czym? Nie wiadomo.

Ponadto w książce (przynajmniej do momentu do którego ją przeczytałem zanim rzuciłem w kąt, tak mniej więcej do połowy),nie ma kompletnie niczego odkrywczego, żadnych szokujących informacji. Wszystko to co w tej książce napisano można znaleźć bez problemu na YouTube i to o wiele lepiej opisane.

Podsumowując - jak dla mnie, pieniądze stracone, żałuje że książkę kupiłem.

Ponadto w książce...

Poprzedni sklep z książką przestał działać, można już nabyć pod adresem sklepbestia.com.pl

Jeśli jest jeszcze w nas nadzieja, to dzięki takim ludziom jak Marek Tomasz Chodorowski. Jego książka porządkuje i nazywa, to co rosło w nas od dawna jak mroczny cień, przeczucie i senny koszmar. Uświadamia nam, że to dzieje się naprawdę. Że już nie możemy spać i śnić koszmarów. Że psychopaci, dewianci, potwory - przyspieszyli realizację swego piekielnego planu. Że marzy im się ogarniający cały świat gułag. Z nami w roli złamanych, słabych, bezwolnych niewolników. Nie ludzi już, a bydła. Ale tak długo, jak wiara i prawda są dla nas drogowskazem - mamy szansę obnażyć i pokonać Bestię.

Wiem, że wiele osób jak ja miało problem z kupieniem tej książki dlatego podaję oficjalną stronę gdzie kupić Besia Cywilizacja nad przepaścią https://bestia.sklep.pl/

Z posłowia: "O czym jest książka? Przede wszystkim odsłania paskudny pysk czegoś, co nazywamy Bestią. I co jest istotą działalności osobników patologicznych, kontynuowaną przez wieki. Ludzi zdeformowanych, mających zaledwie jeden cel: przekształcić wolne narody w owadzie kolektywy. Zamienić świat w gigantyczny obóz koncentracyjny. A zatem - zawrócić świat z drogi, na którą wstąpił dwa tysiące lat temu."
Autor wskazuje na finansjerę, a w szczególności na Rothschildów budujących swoją ogromną fortunę na rewolucjach, wojnach i konfliktach światowych. Swoje nieograniczone wpływy zawdzięczają uzależnianiu od siebie rządów kolejnych państw (lichwa i korupcja) i sprawując rząd dusz poprzez posiadane media od prasy począwszy poprzez kino, celebrycką agenturę wpływu, aż po internet z możliwością śledzenia oraz gromadzenia olbrzymich ilości danych.
Na przestrzeni minionych lat nakręcanie biznesu odbywało się w drodze wszczynania rewolucji i wojen. Autor wskazuje, że obecnie panująca pandemia jest kolejną metodą ujarzmiania społeczeństw i przewiduje, że skoro się sprawdza, to będzie kontynuowana w drodze "dostarczania" kolejnych patogenów i wdrażania przez podporządkowane rządy coraz to większych ograniczeń wolności aż po tworzenie obozów koncentracyjnych.
Dla uwiarygodnienia swojej tezy Autor przedstawia analizę rozwoju pandemii oraz towarzyszące jej dziwnie jednorodną metodę komunikacji i wdrażania identycznych metod walki przez prawi wszystkie rządy z przemilczaniem i ignorowaniem rzetelnych badań.
Książka od strony informacyjnej jest bardzo ciekawa, bogata w cytaty, wypowiedzi i przytaczanie publikowanych oficjalnie danych. Warto ją przeczytać chociażby ze względu na przytoczony Raport niemieckiego ministerstwa spraw wewnętrznych wskazujący, iż nowy wirus SARS-Cov-2 nie stanowił nigdy zagrożenia dla przeciętnie ukształtowanej populacji, a negatywne skutki podjętych przez państwo środków przeciwdziałających pandemii są przeogromne (zostały szczegółowo wymienione).
Równie interesujące było dla mnie zapoznanie się z Listem arcybiskupa Vigano skierowanym do prezydenta Trumpa i opublikowany przez Trumpa na jego tweeterowym koncie 7.06.2020r. Z tym listem powinni zapoznać się wszyscy katolicy, i nie tylko oni.
Cytat z Kalmana Rothschilda (1788-1855) stawia kropkę nad i: "naszym ostatecznym celem jest to samo, co cel Voltaire'a i Francuskiej Rewolucji - zniszczenie katolicyzmu, a nawet samej myśli chrześcijańskiej (...) Papież, ktokolwiek nim będzie, nie wstąpi do tajnych stowarzyszeń, tak więc to tajne stowarzyszenia będą musiały wtargnąć do Kościoła, by móc zniszczyć go wraz z papieżem."
Wśród wielu ciekawych i nie znanych mi wcześniej informacji znalazła się także historia powiązania "rodowodu" Hitlera z Rothschildami.
Pozycja jest bardzo interesująca i godna polecenia dla chcących zrozumieć wpływ historii na współczesny świat i stojące przed nami zagrożenia.
Niezależnie od tego, że stylistyka i skróty myślowe sprawiały im trochę trudności podczas lektury - pochłonęłam ją w w jeden dzień.
Przy okazji chciałam się także zachwycić doskonała jakością papieru. Przyjemnie przewracało się każdą stronicę :)

Napisałem sporą opinię, ale po przemyśleniu, nie wstawiłem jej tutaj. Przeraził mnie ogrom tej skomplikowanej sytuacji, w której znaleźliśmy się. Opinię, którą napisałem być może ktoś mógłby źle zinterpretować, nie zrozumieć mnie oraz intencji autora, ponieważ mi trudno było to zawrzeć w kilku akapitach, co autor umieścił na ponad 350 stronach. Książka wywarła na mnie przemożne wrażenie. Autor solidnie przygotował się do poruszanych kwestii. Znalazły się spostrzeżenia dotyczące epidemii, badań, gospodarki, mediów, polityków, masonerii, miliarderów, Talmudu – wszystko wraz z genezą, czyli sięgnięciem kilkaset lat wstecz.

Polecam przeczytać (wcześniej wydaną, ale też w 2020 roku) książkę tego autora pod tytułem "Dziennik czasu zarazy", link do mojej opinii https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4957758/dziennik-czasu-zarazy/opinia/632522...

• Cywilizacja: Współczesny świat - zagrożenia
  • !Priorytet