Polityczny islam, czyli jak dyskutować ze zwolennikami islamskiej doktryny

Okładka książki Polityczny islam, czyli jak dyskutować ze zwolennikami islamskiej doktryny Bill Warner
Bill Warner Wydawnictwo: CSPI Inernational religia
religia
Factual Persuasion: Changing the Minds of Islam’s Supporters
CSPI Inernational
2020-10-01
2020-10-01
Polityczny islam Mahomet Kafir Dżihad Dhimmi

Kolejna bardzo dobra pozycja wydawnictwa "Centrum Studiów nad Politycznym Islamem" autorstwa Billa Warnera, która zapoznaje czytelnika jak prowadzić merytoryczną rozmowę z apologetami politycznego islamu.

Ps. Polecam zapoznać się z pozostałymi publikacjami Billa Warnera.

-Szariat dla niemuzułmanów
-Hadisy. Sunna Mahometa
-Koran w dwie godziny. Poziom 1
-Sira. Życie Mahometa
-Kobieta w doktrynie islamu

Ishak 554
Apostoł Allaha powiedział: „Zabij każdego żyda, który wpadnie w twoje ręce”. Usłyszawszy to, Muhadżisa napadł na żydowskiego kupca, z którym łączyły go interesy i zabił go. Jego brat nie był muzułmaninem i zapytał go, jak mógł zabić człowieka, który był jego przyjacielem i partnerem w wielu interesach. Muzułmanin odpowiedział, że jeśli Mahomet poprosiłby go o zabicie własnego brata, natychmiast by to zrobił. Jego brat powiedział: „To znaczy, że gdyby Mahomet powiedział, żebyś obciął mi głowę, to ty byś to zrobił?”. „Tak” – brzmiała odpowiedź. Starszy brat powiedział wtedy: Na Allaha, religia, która cię do tego prowadzi jest cudowna”. I wtedy zdecydował się przejść na islam.

Oto sunna Mahometa

Ps. Polecam zapoznać się z pozostałymi publikacjami Billa Warnera.

-Szariat dla niemuzułmanów
-Hadisy. Sunna Mahometa
-Koran w dwie godziny. Poziom 1
-Sira. Życie...

więcej Pokaż mimo tovideo - opinia

Dodaj cytat z książki Polityczny islam, czyli jak dyskutować ze zwolennikami islamskiej doktryny