Trener Twojego Psa

Trener Twojego Psa
brak wydawnictwa
2020-10-01
2020-10-01

Rewelacyjny poradnik dla każdego. Ta książka zmienia spojrzenie człowieka na świat zwierząt i przenosi go na wyższy poziom umiejętności współistnienia z naturą.

Książka w mojej ocenie dla początkujących opiekunów psów. Aż 90 rozdziałów na nieco ponad 300 stronach książki, gdzie każdy rozdział traktuje o innym zagadnieniu. W efekcie otrzymujemy bardzo podstawową i maksymalnie streszczoną wiedzę, ale za to bazującą na najnowszych metodach szkoleniowych. Pozycja warta przeczytania jako kanwa do dalszego poszerzania wiedzy i swego rodzaju ukierunkowanie na nurt pracy w poszanowaniu psa i jego emocji. Zaawansowani przewodnicy psów, mający doświadczenie w szkoleniu oraz interesujący się behawiorem psów, raczej nie wyczytają z tej pozycji niczego, czego już nie wiedzą.

Świetny poradnik dla nowicjusza takiego jak ja. Konkretne rozdziały, do których warto wracać w miarę potrzeb. Przeczytanie od deski do deski może być przyjemną lekturą do zapoznania z psią naturą, ale powroty będą konieczne do usprawnienia komunikacji z czworonogiem i zadbania o jego potrzeby.

Naprawdę świetny poradnik dla psiarzy :)

Naprawdę świetny poradnik dla psiarzy :)

super wartościowa ksiązka :) Jedyny problem dla mnie to, to że autor zwraca się do kobiet jako do odbiorcy

Każdy, kto planuje wziąć pod swoje skrzydła czworonoga, powinien zapoznać się z tą książką. Jest to kompendium psiej wiedzy. Dzięki tej książce zrozumiałam, jak błędne podejście i myślenie jest wśród nadal większej części społeczeństwa- sama tak miałam, do pewnego stopnia. Z całym sercem polecam tę pozycję!

O tej książce napisano już wiele dobrych słów. Dorzucam się do tego wszystkiego. Prosty język, praktyczne przykłady, krótkie rozdziały i solidna dawka wiedzy, którą po prostu warto wdrożyć w życie. Ciekawy zabieg z pisaniem w formie do „kobiety”.
Btw. Pies koleżanki tak polubił tę książkę, że kiedy ją czytała odgryzł solidny kawałek okładki :p A może bał się, że będzie musiał się uczyć :p

Każdy obecny oraz przyszły właściciel psa powinien przeczytać te książkę!

Każdy obecny oraz przyszły właściciel psa powinien przeczytać te książkę!

Nie wiem jakim opiekunem byłabym gdyby nie ta książka. 90 rozdziałów, które pomagają zrozumieć zachowanie psiaka - naprawdę bezcenna wiedza. Wiele osób narzeka, że książka jest droga, ale po przeczytaniu jej człowiek wie, że ta cena i tak jest za niska.

Michał Dąbrowski pomógł mi poznać i zrozumiec mojego szczeniaka, otworzył oczy na wszelkie błędy wychowawcze. Teraz pracuje z jego radami i już pierwsze ćwiczenia przynoszą oczekiwane rezultaty.

Znajdziecie tutaj wszystkie podstawowe informacje dotyczące zachowań psiaków, rozwiązania problemów i 'skierowania' do specjalistów w przypadku wyjątkowo trudnych lub zdrowotnych problemów.

Michal nie owija w bawełnę - rozdziały są krótkie ale tak naładowane informacjami, że po każdym trzeba na chwile oderwać się od tekstu, przeanalizować treści z którymi się zapoznaliśmy, porównać z naszymi obserwacjami i naszym własnym zachowaniem.

Jestem bardzo wdzięczna, że ta książka powstała. Dziękuje!

ten poradnik jest o niczym, 90% to tzw "fakty oczywiste". Nic nowego z niej nie wyniosłam co by mogło pomoc mi i mojemu psu. żałuję że ją kupiłam.

• Zwierzęta

Dodaj cytat z książki Trener Twojego Psa