Twój czas. Notes Agaty Przybyłek

Agata Przybyłek Wydawnictwo: Czwarta Strona literatura obyczajowa, romans
Czwarta Strona
2020-09-30
2020-09-30
literatura polska notes zapiski opowiadanie cytaty planer

Śliczny planer ,notes do własnych zapisków. Gruby , w sztywnej okładce.
Bezdatownik. Rozpoczynacie w nim notować kiedy chcecie.
Pięknie ilustrowany w stonowanych barwach ziemi, zieleń, żółć, błękit. Wstążki- 3 tasiemki jako zakładki.

Wewnątrz piękny wstęp od autorki, w którym przedstawia swoją osobę, harmonogram miesięczny, tygodniowy, tabelki na dobre nawyki, wyzwania na każdy miesiąc, miejsca na złote myśli, na podróże i wyjazdy oraz spotkania z naturą, opieka nad swoimi czworonogami i nie tylko, organizacja przytulnego miejsca ,cytaty autorki , kolorowanki, miejsce na własne notatki, opowiadanie pani Agaty, całość okraszona drobnymi ilustracjami jak pingwinki, gałązka z owocem itp.

Jeden z cytatów:
,, Życie jest piękniejsze,
gdy nada mu się kolorów.
A któż to zrobi za nas?’’

Polecam jako planer, notes, kalendarz, pamiętniczek, w każdym razie gadżet dla tych co lubią takie rzeczy.
Wspaniała rzecz na prezent! Możecie stać się jeszcze bardziej kreatywni, zainspirować się własnym życiem. Można tu notować dosłownie wszystko.

Śliczny planer ,notes do własnych zapisków. Gruby , w sztywnej okładce.
Bezdatownik. Rozpoczynacie w nim notować kiedy chcecie.

Jest moją podróżą z moją kundelką Cekinką vel Cykorką, którą adoptowałam 28-10-2021 :-)

Notes godny polecenia, jak tylko skończę go wypełniać od razu kupuję nowy. Jest to bardzo funkcjonalny i przydatny notes w którym nie tylko zanotujemy ważne sprawy, ale również się zrelaksujemy, ponieważ posiada kolorowanki które ja uwielbiam! :)

Zdjęcie profilowe ksiazka_dla_mnie
ksiazka_dla_mnie
„Twój czas” notes Agaty Przybyłek.
Piękna okładka odrazu skradła moje serce🌿 Można w nim zapisywać swoje przemyślenia, dobre nawyki, dobre myśli, a co najważniejsze według mnie nie ma w nim rozpisanych dat dzięki czemu mogę z niego korzystać dłużej niż rok.

W notesie zawarte są także cytaty z różnych powieści autorki oraz krótkie opowiadanie. Dzięki niemu mogłam poznać bliżej autorkę. Oczywiście zaczynam od końca pierwsze zakupiłam notes, a teraz czas na jej książki.

Zdjęcie profilowe ksiazka_dla_mnie
ksiazka_dla_mnie
„Twój czas” notes Agaty Przybyłek.

W notesie zawarte są także cytaty z różnych...

Jeżeli również lubicie mieć wszystko zaplanowane, to idealnym rozwiązaniem będzie notes „Twój czas”, którego wnętrze jest dziełem Agaty Przybyłek. To planer, notes i kalendarz w jednym, a dodatkowo piękna oprawa cieszy oko i raduje duszę estety. Możecie zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, które zaplanujecie i opiszecie w przygotowanym na to miejscu. Wasza kreatywność plasuje się na najwyższym poziomie? Sami więc wymyślcie swoje wyzwania, a jeżeli nie, to w notesie znajdują się już gotowe podpowiedzi, z których można korzystać w dowolnej kolejności. Notes możecie zapisywać od dowolnego dnia, nie jest z góry wskazane, że należy go rozpocząć od stycznia. Co więcej, możecie zaplanować w nim swoje cele, do których będziecie skrupulatnie cały czas dążyć. Ten notes posiada także miejsce na wiele luźnych zapisków, przemyśleń. Można w nim także zapisywać swoje dobre nawyki, które chcecie kontynuować i które są dla was ważne. Szata graficzna jest obłędna! Delikatne kobiece wzory, subtelna roślinność, a nawet małe kolorowanki, które możecie zapełniać np. podczas rozmów telefonem. Wisienką na torcie notesu wydanego przez Czwartą Stronę jest możliwość bliższego poznania autorki, jej wspomnienia, przemyślenia. Ja miałam wrażenie, że Agata Przybyłek zabrała mnie w podróż po tym notesie! Znajdziecie też w środku cytaty z waszych ulubionych książek spod pióra autorki, a na końcu poznacie przepiękne opowiadanie, które jednocześnie ma gorzki i słodki posmak. Ja je pokochałam! To jak, zaplanujecie swój czas?

Ten notes jest IDEALNY! Posiada przepiękne opowiadanie oraz cudowne kolorwanki. Polecam!❤

"Twój czas" to kalendarz-notes, który urzekł mnie swoją piękną okładką 🌿🥰🌿 Fakt, że nie ma rozpisanych dat sprawia, że możemy z niego zacząć korzystać w dowolnym momencie i kiedy będziemy potrzebować. Ja zaczynam od dziś, bo po co czekać na początkek roku 😉
A co w środku? Tam znajdziecie rozkładówki z rozpiskami na cały miesiąc, na tydzień, trackery dobrych nawyków i produktywności oraz dużo miejsca na własne notatki. Jest to notes kropkowany, więc idealny, by może zacząć przygodę z bullet journalem? Podziwiam jak niektórzy potrafią pięknie prowadzić takie kalendarze m.in. wśród nich jest Kasia z @worqshop 🤩 ale korzystać możecie z niego jak chcecie w końcu, jak sam tytuł głosi, to 'Twój czas'.
A na końcu znajdziemy również jedno opowiadanie @agata_przybylek pt. "Historia pełna listów" ✉

Notes stworzony przez Agatę Przybyłek we współpracy z Wydawnictwem Czwarta Strona świetnie łączy w sobie kilka różnych funkcji - notatnika, kalendarza, planera, a nawet pamiętnika, bo możemy w nim zapisać wszystko - od ważnych dat, przez cele, które pragniemy osiągnąć, aż po osobiste przemyślenia, refleksje i kreatywne myśli. "Twój czas", bo tak właśnie zatytułowany jest ten notes, pozwala nam skoncentrować się na sobie - swoich emocjach, marzeniach, nastroju, co w codziennej gonitwie wcale nie wydaje się takie oczywiste. Notes możemy zacząć uzupełniać w dowolnym momencie i dopasować do swoich potrzeb. I to jest ogromna zaleta, bo zamiast sztywnych ram mamy dużo miejsca na własne pomysły. Notes nie narzuca zasad, a inspiruje oraz sprzyja rozwijaniu kreatywności i życiowej uważności.

Notes Agaty Przybyłek jest przepiękny - zachwyca roślinnymi motywami i subtelną kolorystyką. W środku znajdziemy cytaty z książek autorki, nowe niepublikowane opowiadanie i kilka tekstów, które pozwolą nam lepiej ją poznać. Prawdziwa gratka dla fanów Agaty Przybyłek💚

Piękny, praktyczny, poręczny i pełny dobrej energii. Taki notes uzupełnia się z radością (a zagląda do niego z przyjemnością:) Możemy nadać mu osobisty charakter, dzięki czemu stanie się dobrym codziennym kompanem, powiernikiem naszych myśli, wspomnień i pomysłów, motywatorem zmian, a także kolekcjonerem ważnych momentów oraz małych i dużych sukcesów. Rewelacyjna rzecz. Gorąco polecam.

widziałam go na zdjęciach lub filmikach u innych i byłam pod wrażeniem... powiem Wam szczerze, że na żywo wyglada jeszcze lepiej (nie wiem jak to możliwe)
🍁Cudownie wydany

📚 zapisuj przemyślenia
📚skup się na swoich emocjach i marzeniach
📚 oceniaj nastrój
📚 rozwijaj kreatywność

Autorem jest bardzo dobrze mi znana pisarka - Pani Agata Przybyłek🌸 Muszę szczerze przyznać, że notes został przepięknie wydany, ma twardą oprawę, wewnątrz znaleźć można kalendarium (dni oznacza się samemu),sporo miejsca na notatki, a nawet cytaty i opowiadania Autorki 💜

• Książki 2020
  • Poradnik