Pakt z diabłem

Na koniec roku trafiła mi się taka słaba książka.

Lubię książki autorki, ale tu coś się nie udało. Jestem bardzo zawiedziona, ponieważ nastawiłam się na tą trylogię, a po lekturze mam ochotę wymazać ją sobie z pamięci.

Dla mnie to jedno z rozczarowań tego roku.

Za dużo tajemnic, sceny erotyczne przewijałam, ponieważ nie dało się słuchać.

Nie wiem czy chodzi o tłumaczenie, lektorów, czy treść, pewnie wszystko po trochu.

Nie będę kontynuować tej historii, szkoda mojego czasu.

Na koniec roku trafiła mi się taka słaba książka.

Dla mnie to jedno z rozczarowań tego roku.

Za dużo tajemnic, sceny erotyczne przewijałam, ponieważ nie dało się słuchać.

Nie wiem czy chodzi o...

Dziwna książka. Na razie nie do końca wiem, co sądzić o całej tej fabule, a w szczególności o zakończeniu. Mam pewne swoje podejrzenia odnośnie tego, co się za tym wszystkim może kryć, a zakończenie tylko mnie utwierdza w moich spekulacjach.
Myślę, że ze wszystkich książek od tej autorki, ta jest aktualnie najsłabsza, bo pomimo tego iż wciągnęła mie ta historia, to jednak nie czuję więzi z bohaterami.

Jericho Forge to miliarder ma ambicje i zawsze dostaje to, czego chce, a teraz chce pannę Baptiste i zrobi wszystko żeby ją dostać. Nie cofnie się przed niczym.
India Baptist zwana królową Midias piękna i bezwzględna w pokerze, jeśli postanowi wygrać zrobi wszystko, aby to osiągnąć.
Dwie silne osobowości, które wiele łączy i wiele dzieli.
Książkę słuchałam a nie czytałam i chyba tylko dzięki temu doszłam do końca. Rozkręca się dopiero po kilkunastu stronach i wtedy wciągana czytelnika. Sceny sexu są bezbarwne. Zakończenie jest jedną wielką tajemnicą i aż zachęca żeby sięgnąć po następną cześć. Powiedziałabym, że jest to książka idealna na wieczór, ale nie wiem czy dałoby się po niej spokojnie zasnąć przez rozmyślenia o zakończeniu i co będzie w następnej części.
Osobiście sięgnę po kolejną część, ale nie wiem, kiedy.

Dwie silne osobowości, które wiele łączy i wiele dzieli.
Książkę słuchałam a nie czytałam...

Trochę inny typ książki, ale z pewnością warty przeczytania. Miliarder, który nie przegrywa i India, która jest zwana królową. Od razu Jericho się nią zainteresował. Pełno tajemnic jest w książce.

Przyznam szczerze, że po przeczytaniu kilku pierwszych stron nie byłam nastrojona optymistycznie do przeczytania całej historii, ale mam w zwyczaju (mimo wszystko) kończyć to co zaczęłam i całe szczęście...... Akcja potoczyła się bardzo szybko i szybko się rozwinęła zostawiając na końcu niedokończoną intrygę. Przypomina mi to trochę książki K.N. Haner, w których między głównymi bohaterami również była burzliwa relacja pełna niedomówień, która zmieniała się na kolejnych stronach książki. Wbrew pozorom Phix (bohater K.N Haner) jest bardzo podobny do Forge'a. Ciekawe jak rozwinie się ich historia w kolejnych częściach....

Vibe ,,365 dni" tylko nikt nikogo nie porywa. Na razie nie będę kontynuowała tej serii.

Książka nie zrobiła na mnie szału. Zakończyła się za to na tyle ciekawie, że muszę zajrzeć do kolejnej części. Dużo dla mnie dziwnych wydarzeń, ledwo ślub, a siostra już była. Sprawdzimy co tam się kryje w kolejnej odsłonie.

Książka na jeden wieczór, szybko się czytało ale bez szału. Odejmuję gwiazdkę za sceny seksu, które dla mnie były prymitywne i niesmaczne niczym z taniego pornola.

Bardzo fajna seria, wciąga, i nie jest oczywista jak wiele romansów

Bardzo fajna seria, wciąga, i nie jest oczywista jak wiele romansów

Akurat na jeden wieczór.. Podobna do innych tej autorki..

Akurat na jeden wieczór.. Podobna do innych tej autorki..

• Romans

Meghan March Pakt z diabłem Zobacz więcej