Okładka książki Jak połączyć się ze swoimi aniołami i duchowymi przewodnikami. Ćwiczenia, modlitwy, rytuały i medytacje, które rozwiną Twoją intuicję i uzdrowią życie Kyle Gray
Kyle Gray Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Light Warrior: Connecting with the Spiritual Power of Fierce Love
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2020-02-07
2020-02-07
Piotr Leończuk
anioły duchowi przewodnicy kryształy wróżenie tarot magia

Autor przekonuje, że każdy z nas ma w sobie boskie światło, lecz nie wszyscy to sobie uświadamiają. Bycie wojownikiem światła nie polega na obieraniu jakieś uduchowionej pozy czy otaczaniu się dziwnymi gadżetami. To odnalezienie w sobie połączenia z duchową mocą, pokonania własnych lęków i po prostu bycie sobą. Uważa, że w dzisiejszym świecie tego rodzaju osobowości dokonały przesunięcia uważności na wyższy poziom. Nie są to ludzie związani z jakąkolwiek religią czy kulturą lecz często są to osoby, które nie wiedzą, że są wojownikami światła. Wśród nich są takie znane nazwiska jak Gandhi, Martin Luther King, Thich Nhat czy Louise Hay.

Książka napisana bardzo przystępnym stylem wnosi wiele optymizmu dając nadzieję, że nie jesteśmy zdani tylko i wyłącznie na siebie. To obowiązkowa pozycja dla tych, którzy chcą rozwijać się duchowo i odnaleźć boskie światło w sobie.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2020/06/603-jak-poaczyc-sie-ze-swoimi-anioami-i.html

• Z polecenia do kupienia ...
  • Tropem aniołów
  • Ezoteryka