Okładka książki Archangel's Storm Nalini Singh
Okładka książki Archangel's Storm
Nalini Singh Wydawnictwo: Orion Publishing Co Cykl: Guild Hunter (tom 5) fantasy, science fiction
Guild Hunter (tom 5)
Orion Publishing Co
2012-09-13
2012-09-13
9780575119505
Archangel's Storm

Bohaterem tego tomu jest Jason, Cień, Mistrz Szpiegów Rafaela. Zostaje wysłany na dwór archanielicy Indii, by zbadać sprawę zabójstwa jej małżonka. Oczywiście wplątuje się przy tym w niebezpieczny romans, który całkowicie go zmienia. W tle mamy też Dymitra i Honor, którzy stoją przed dylematem przemiany łowczyni.
Tym razem akcja rozgrywa się bardzo szybko a cała uwaga skupia się na kolejnych zabójstwach i intrygach. Niby jest wszystko co trzeba ale ten tom chyba jest nieco słabszy niż poprzednie. Ale przeczytać można.

Tym razem akcja rozgrywa się bardzo szybko a cała uwaga...

Po przerwie przyjemnie czytało się historię ze świata aniołow, gdzie autorka poświęciła następny tom kolejnemu aniołowi z przybocznych Rafaela.
W zasadzie akcji jest mało, zbyt mało, autorka podobnie jak w poprzednich częściach skupia się na emocjach bohaterów.
Potrafi wspaniale budować aurę tajemniczości wokół wszystkich postaci, a każdy anioł jest wyjątkowy.
Wątki romantyczne ciągle obecne i są na pierwszym miejscu, w moim odczuciu.

Wątki...

s. 90

s. 90

Kompletnie nie pamiętałam tej historii, czytało mi się świetnie! Sama już nie wiem kto lepszy, Dimitri czy Jason... Jestem naprawdę zadowolona, tym bardziej że tyle jeszcze przede mną :D

Seria niezaprzeczalnie trzyma fason - każda kolejna historia tworzy ciekawe wątki. Oczywiście mam swoich faworytów:) Mam zamiar czytać tę serię do czasu aż dotrę do części o Dzwoneczku. To chyba jasne...

Kolejna ciekawa część , polecam

Kolejna ciekawa część , polecam

Kolejna fantastyczna powieść ze Świata Aniołów. Jedna z lepszych z cyklu Łowca Gildii. Historia tajemniczego mistrza szpiegów - Jasona, który pomaga rozwikłać sprawę morderstw na dworze Nehy - Królowej Węży, pełna intryg, tajemnic i krwawej zemsty.

Początek trochę się dłużył i męczył, ale mniej więcej w połowie akcja zaczęła się rozkręcać i naprawdę mnie wciągnęła.

Jason, kolejny archanioł z siódemki Rafaela. mimo, że to on w tej cześć gra pierwsze skrzypce i odnajduje swoją miłość, a jednocześnie jest jednym z najlepszych szpiegów archaniołów? czy uda mu się rozwikłać zagadkę i uratować ukochaną?

• Łowca Gildii

Dodaj cytat z książki Archangel's Storm