Kocia mama i jej przygody

Wydawnictwo: POLWEN
kot, koty, bajka
espeja

„Kocia mama” to pełna ciepła, humoru, ale i dramatycznych przygód opowieść o energicznej, choć nieco zbyt „roztrzepanej” dziewczynce –„przyjaciółce wszelkiego stworzenia”, która pragnie ocalić kocią rodzinę przed grożącą jej zagładą.

Dostałam tę książkę od mojej przyjaciółki wiele lat temu wraz ze słodkim kociakiem, moim ukochanym pupilkiem :)
Przyznaję, że mimo bardzo młodego wieku potrafiłam się wzruszyć i płakać nad losem głównej bohaterki i tego co spotkało jej kota.
Ukochana książka z dzieciństwa :)

Czytałam to nieskończoną ilość razy i zawsze śmieje się przez całą książkę i płaczę na koniec. Nie tylko z powodu smutnego zakończenia, ale też dlatego że to koniec książki!

Barbara | 2010-06-23
Na półkach: Przeczytane, 000 - Posiadam

Moja ukochana książka z dzieciństwa.

Evik | 2012-01-14
Przeczytana: 04 października 2011

Książka opisuje perypetie małej dziewczynki Zosi, która bardzo kochała zwierzęta. Jej ulubieńcami były oczywiście koty.
Miłość do zwierząt często przyczynia się do wielu kłopotów, w które wpada Zosieńka.
W książce są też i smutne momenty, np. gdy ginie ulubienica Zosi - Murzynka.
Książka jest pięknie ilustrowana.

książek: 1941
Luna | 2011-10-02
Przeczytana: 2005 rok

Wspaniała, ciepła opowieść o dziewczynce - miłośniczce kotów.

Iruku | 2010-12-11
Na półkach: Przeczytane, Z dzieciństwa

Piękna książka z dzieciństwa,do której z przyjemnością wracam...

Czytałam ją, w którejś z klas 1 - 3. Książką byłam zachwycona dziś niestety nie pamiętam jej treści pamiętam tylko, że mi się podobałą, dlatego daje 10/10 gwiazdek :)

Jedna z najwcześniej przeczytanych przeze mnie książek, pamiętam ją do dziś.. Pięknie napisana i pełna ciepła

lulu | 2011-12-04

Książka, która była dla mnie jedną z ważniejszych pozycji na półce. Wracałam do niej wielokrotnie. Jestem wrażliwa na los zwierząt i często płakałam czytając ją.
Codowna.

Raimunda _ | 2011-07-21

jedna z ulubionych ksiażek lat dziecięcych C: