Przygoda w Greenglass House

Okładka książki Przygoda w Greenglass House Kate Milford
Okładka książki Przygoda w Greenglass House
Kate Milford Wydawnictwo: Dwukropek Cykl: Greenglass (tom 1) Seria: Greenglass literatura dziecięca
literatura dziecięca
2019-11-13
Anna Anita Wicha

Niesztampowa.

Niesztampowa.

Na początku trochę nudna, ale z każdą stroną się rozkręca. Później wciąga niesamowicie. Bardzo fajna opowieść o zajeździe, w którym w tajemnicy zatrzymują się przemytnicy. Bardzo fajna opowieść o najsłynniejszym z nich. Ciekawa galeria postaci, które po kawałku odkrywają tajemnice jakie kryje zajazd. A jest ich mnóstwo. I nagle ten niesamowity zwrot akcji dotyczący jednej z bohaterek. Dla mnie cudowna historia warta przeczytania.

Uwielbiam tą serię. Jest niesamowita historia, ciekawe tło, bohaterowie. Trochę magii, trochę tajemnic z przeszłości. Świetna.
Cała seria jak nigdy.

Cała seria jak nigdy.

Książka nie była zła, ale trochę się zawiodłam.

Książka nie była zła, ale trochę się zawiodłam.

Choć wolno się rozwija ma w sobie magię, która nie pozwala jej odłożyć.

Choć wolno się rozwija ma w sobie magię, która nie pozwala jej odłożyć.

Fajna książka. Szybko się czyta.

Fajna książka. Szybko się czyta.

Intrygująca książka młodzieżowa, pełna tajemnic ze świątecznym klimatem. Styl pisarski autorki jest świetny. Serdecznie polecam książkę, zwłaszcza dla fanów książek przygodowych!

Daję 3/10. Nie spodobała mi się ta powieść. Jedynymi plusami jest przyjemny styl pisania, jakim pisała autorka oraz ładna, wpadająca w oko okładka.

Kto nie chciałby prowadzić zajazdu dla przemytników? No, przyznajcie się 😉. Nawet jak nie chcecie, nie znaczy to że nie powinniście przeczytać książki ,, Przygoda w Greenglass house".
Opowiada ona o przygodach Milo, którego rodzice prowadzą zajazd dla przemytników, w którym zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Okazuje się że dom Milo skrywa sieć tajemnic ( i to nie tylko mrocznych!) które Milo odkryje wraz z córką kucharki, Meddy.

Tak nudna, ze nawet nie dotarlam do konca. Nie polecam.

Tak nudna, ze nawet nie dotarlam do konca. Nie polecam.

• Biblioteka

Kate Milford Przygoda w Greenglass House Zobacz więcej