Sprzedawaj jak Serhant

Okładka książki Sprzedawaj jak Serhant Ryan Serhant
Okładka książki Sprzedawaj jak Serhant
Ryan Serhant Wydawnictwo: OSMpower biznes, finanse
biznes, finanse
Sell It Like Serhant: How to Sell More, Earn More, and Become the Ultimate Sales Machine
OSMpower
2018-12-21
2018-12-21
Biznes sprzedaż marketing

Osiągnij Sukces w Sprzedaży, Inspirując Się Doświadczeniami Ryana Serhanta

"Sprzedawaj jak Serhant" to pełen praktycznych wskazówek i inspirujących historii przewodnik, który pomoże Ci stać się doskonałym sprzedawcą. Autor, Ryan Serhant, znany z programu "Million Dollar Listing", dzieli się swoimi najcenniejszymi doświadczeniami i strategiami, które pomogły mu osiągnąć sukces w niesamowicie konkurencyjnym środowisku nieruchomości.

Ta praktyczna książka nie tylko pokazuje, jak zbudować pewność siebie jako sprzedawca, ale również jak dostosować strategie do różnych branż. Serhant nie boi się podzielić się sekretami swojego sukcesu, dzięki czemu czytelnik otrzymuje konkretne narzędzia do generowania potencjalnych klientów, utrzymywania relacji z nimi i zamykania udanych transakcji.

Co wyróżnia tę książkę, to nie tylko praktyczne porady, ale także zabawne i inspirujące historie z życia autora. Serhant nie tylko opowiada o swoich sukcesach, ale również o kluczowych momentach w swojej karierze, które sprawiły, że stał się tym, kim jest dzisiaj.

"Sprzedawaj jak Serhant" to doskonała lektura dla wszystkich, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności sprzedażowe i osiągnąć sukces w biznesie. Ta książka nie tylko pomoże Ci zrozumieć psychologię sprzedaży, ale również zainspiruje Cię do działania i podjęcia wyzwań.

Jeśli szukasz motywacji, praktycznych wskazówek i inspirujących historii sukcesu, "Sprzedawaj jak Serhant" jest dla Ciebie. Pozwól, by Ryan Serhant poprowadził Cię przez świat sprzedaży i pomoże Ci osiągnąć swój pełny potencjał jako sprzedawca.

Osiągnij Sukces w Sprzedaży, Inspirując Się Doświadczeniami Ryana Serhanta

Bardzo mocno średnia książka. Szanuję aspekt o wykonywaniu 'zamachów' i szanowaniu Klienta. Ale to jak prowadzi sprzedaż, zdobywa Klientów, zagaduje ludzi na siłowni i w Starbuksie czy nie chcą kupić mieszkania... Way too much. Na Polskę to już kompletnie nie. Wiem, bo próbowałem dla eksperymentu to dwa razy zaczęli wzywać ochronę.

Może komuś kto robi wielomilionowe deale bardziej się przyda ta książka.

Pozdrawiam ślicznie

Może komuś kto robi wielomilionowe deale...

Bardzo dobra książka o sprzedaży. Autor podaje bardzo wiele case'ów że swojej działalności, fajnie opisuje aspekt emocjonalny i punktów przełomowych.

• Biznes
  • Flipy