Zarabiaj na nieruchomościach

Wydawnictwo: Alterna
biznes, finanse
baju

7 powodów dlaczego powinieneś przeczytać ten poradnik zanim zaczniesz inwestować w nieruchomości! Wojciech Orzechowski inwestuje z sukcesem od 2006 roku. Zarabianie na nieruchomościach jest nie tylko jego profesją, ale przede wszystkim pasją. Przez te wszystkie lata systematycznie kupował, remontował, sprzedawał lub wynajmował lokale mieszkaniowe i komercyjne. A co najważniejsze – metody i...

Wojciech Orzechowski inwestuje z sukcesem od 2006 roku. Zarabianie na nieruchomościach jest nie tylko jego profesją, ale przede wszystkim pasją. Przez te wszystkie lata systematycznie kupował, remontował, sprzedawał lub wynajmował lokale mieszkaniowe i komercyjne. A co najważniejsze – metody i strategie inwestowania, opisane w tej książce, Autor osobiście przetestował na polskim rynku nieruchomości.

Swoje inwestycje zawsze nadzorował osobiście od podstaw, poprzez wszystkie etapy realizacji, aż do finałowej transakcji, dzięki czemu informacje, które przekazuje mają pełne odzwierciedlenie w praktyce.

Stabilnie prosperujące przedsiębiorstwo, stworzone od podstaw oraz wieloletnie doświadczenie biznesowe, są dowodem na jego rzetelność, profesjonalizm i ponadczasowe wyczucie rynkowych okazji do zarabiania.Porady tak doświadczonego inwestora to bezcenna wiedza dla każdego, kto planuje inwestycje w nieruchomości, niezależnie od etapu, na jakim obecnie się znajduje.

Wojciech jest przy tym niesłychanie komunikatywną osobą, która z natury lubi pomagać innym. Obecnie, dla wybranych osób jest mentorem i osobistym trenerem zarabiania na nieruchomościach. W swojej książce szczegółowo przeprowadza Cię przez cały proces inwestowania, a przygotowane dla Ciebie ćwiczenia i zadania praktyczne, pozwolą Ci już na etapie lektury sprawdzić swoje umiejętności inwestorskie, bez podejmowania ryzyka finansowego.

Autor opracował sprawdzony, powtarzalny system, dzięki któremu możesz na obrocie nieruchomościami uzyskiwać nawet 100% zwrotu z inwestycji! Podczas gdy inni albo się do tego nie przyznają, albo nie chcą się tą wiedzą z nikim dzielić, Wojciech Orzechowski na swoich zajęciach pokazuje, jak skopiować jego metodę i cały zysk zachować dla siebie. Niniejszy poradnik jest doskonałym uzupełnieniem jego indywidualnego programu coachingowego „WIWN ONLINE”.

Warsztaty Inwestowania W Nieruchomości (WIWN.PL) są jego sztandarowym, autorskim programem osobistego coachingu, dzięki któremu uczestnicy otrzymują już na starcie swojej drogi do rentierstwa kompleksową pomoc, opiekę, a przede wszystkim osobiste wsparcie doświadczonego inwestora oraz całego zespołu doradców z branży budownictwa, finansów, prawa, podatków i księgowości. „WIWN” to jedyny w Polsce program coachingowy, prowadzony na żywo, w terenie i prawdopodobnie najbardziej realistyczna „wyższa szkoła biznesu dla inwestorów nieruchomości”.

Książka, a raczej wyjątkowo praktyczny poradnik, napisany jest lekkim, zrozumiałym językiem, w formie przewodnika, przedstawiającego w chronologicznym porządku realia całego procesu inwestycyjnego. Autor prowadzi Cię za rękę i krok po kroku wyjaśnia, co jest najważniejsze na każdym etapie inwestycji. Odpowiada tym samym na pytania większości inwestorów, rozpoczynających swoją przygodę z rynkiem nieruchomości. Jest to publikacja, którą możesz otworzyć na dowolnym etapie inwestycji, a z pewnością znajdziesz rozdział, który w danej chwili pomoże Ci podjąć właściwą decyzję, prowadzącą do sukcesu!

Z tego poradnika dowiesz się między innymi:

jak w 6 lat stać się rentierem!

jak osiągać 40-100% rocznie zwrotu z inwestycji

o ile lepiej wypada obrót nieruchomościami w stosunku do najmu lub podnajmu

jak zaplanować inwestycję

jak wybierać nieruchomość, korzystając z różnych okazji rynkowych

jak inwestować w nieruchomości bez wkładu własnego

jakie warunki muszą być spełnione, by nie tracić, inwestując w nieruchomości,

czy i w jaki sposób można uchronić się przed zakupem tzw. rynkowych bubli

na co zwracać uwagę przy zakupie nieruchomości, aby była ona atrakcyjna dla Twoich przyszłych klientów lub najemców

jak podnieść wartość rynkową zakupionej nieruchomości

jak przygotować nieruchomość do wynajmu lub sprzedaży

na co zwracać uwagę, poszukując klienta lub najemcę nieruchomości

co zrobić, gdy nie można znaleźć klienta na nieruchomość

w jaki sposób negocjować warunki wynajmu lub

źródło opisu: https://skleprentiera.pl/pl/p/Zarabiaj-na-nierucho...(?)

źródło okładki: http://mieszkanicznik.org.pl/media/2015/09/ok%C5%82adka-wiwn.jpg

Maniek | 2019-01-06
Przeczytana: 06 stycznia 2019

Jestem w trakcie zbierania informacji o kupnie mieszkania. Gdybym nie przeczytał tej książki, to wiedziałbym o wiele mniej. Mój cel, to akurat wynajem. Ogrom wiedzy o tym jak kupić, na co zwracać uwagę przy wyborze.

Mad | 2019-04-01
Na półkach: Poradniki, Przeczytane
Przeczytana: 13 marca 2019

Całkiem rzetelnie przygotowana pozycja. Autor dzieli się z czytelnikiem swoim kilkunastoletnim doświadczeniem w obrocie nieruchomościami na polskim rynku, pokazując kolejne etapy całego procesu. Oczywiście, podobnie jak w innych tego typu pozycjach, nie zabrakło tu wplecionej między wierszy gadki sprzedażowej, mającej zachęcić czytelnika do udziału w warsztatach organizowanych przez autora. Na szczęście nie jest jakoś szczególnie uciążliwa. To, co odróżnia pozycję od konkurencyjnych książek, to na pewno fakt, że cała wiedza dotyczy stricte rynku polskiego. Dlatego z lektury wyciągnie się więcej niż chociażby z książek Kiyosakiego, który opisuje rynek amerykański i tym samym część porad nie ma na naszym gruncie zastosowania. Co ważne, wiedza zawarta w „Zarabiaj na nieruchomościach” może okazać się przydatna nie tylko, gdy ktoś myśli o inwestowaniu w nieruchomości, ale nawet wtedy, gdy ktoś planuje po prostu zakup domu czy mieszkania dla siebie. Mamy tu między innymi rozdziały o...

Maciej Zawód-Inwestor | 2017-11-24
Na półkach: Nieruchomości, Przeczytane

„Zarabiaj na nieruchomościach” Wojciecha Orzechowskiego – to publikacja o inwestowaniu w nieruchomości systemem: kup, wyremontuj, sprzedaj. Czyli o tak zwanych flipach. Muszę przyznać, że jeżeli chodzi o taki właśnie sposób zarobku na aktywach nieruchomych, to niniejsza pozycja nie ma w sobie równych na naszym rodzimym rynku wydawniczym.

Z niniejszej książki dowiemy się: jak kupić mieszkanie w atrakcyjnej cenie, w jaki sposób przeprowadzić remont, aby przy tym nie zbankrutować oraz co zrobić, aby sprzedać naszą nieruchomość z zyskiem. Uważam, że jest to publikacja naprawdę jedyna w swoim rodzaju i z całą powagą rekomenduję ją wszystkim zainteresowanym tematem.

lukas-44 | 2019-01-10
Przeczytana: 10 marca 2018

Najbardziej konkretna pozycja na naszym rynku.
Dużo wiedzy, fajnie przekazana i najważniejsze dobrze uporządkowana.
Wybija się merytorycznie na tle konkurencji, szata graficzna schodzi na drugi plan.
Dobra zarówno dla początkujących, jak i dla tych co chcą uzupełnić swoją wiedzę.
W każdej tego typu pozycji przewija się zaproszenie na płatne szkolenie, w tej również, co dla mnie jest jedynym minusem tej książki.

moneygrabbing | 2018-05-05
Przeczytana: 05 maja 2018

Bardzo fajna książka dla tych co interesują się inwestowaniem w nieruchomości.
Autor opisuje swoje doświadczenia związane z tą dziedziną.
Zdradza swoją strategię i przedstawia argumenty.
Uważam, że jest to obowiązkowa pozycja dla każdego zainteresowanego inwestowaniem w szczególności na tzw. flipy.

kwlochaty | 2019-01-21
Przeczytana: 09 stycznia 2019

Jesli ktos jest zielony w temacie nieruchomosci i chce sie czegos dowiedziec to pozycja godna polecenia.

Piotr | 2019-05-25
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 25 maja 2019

Bardzo wartościowa wiedza, polecam każdemu który chce zgłębić wiedzę nt nieruchomości.

Bolek | 2019-03-27

Sporo przydatnej wiedzy zebranej w jednym miejscu. Czyli to, o co chodzi.

tobiobi | 2019-05-08
Na półkach: 2019, Przeczytane