Wybranka lorda Huntera

Okładka książki Wybranka lorda Huntera Laura Martin
Okładka książki Wybranka lorda Huntera
Laura Martin Wydawnictwo: HarperCollins Polska Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
Harlequin Romans Historyczny
A Ring for the Pregnant Debutante
HarperCollins Polska
2019-03-14
2019-03-14
Ewelina Grychtoł

Okładka książki Widok na Rzym, Sesja w willi Di Viscontich Bella Frances, Kate Hewitt
Widok na Rzym,... Bella Frances, Kate...
Okładka książki Na krańcu świata, Powrót do Sydney Helen Bianchin, Caitlin Crews
Na krańcu świa... Helen Bianchin, Cai...
Okładka książki Mąż na liście życzeń, Sztuka uwodzenia Maya Blake, Tara Pammi
Mąż na liście ... Maya Blake, Tara Pa...

Książka opowiada historię miłości Rose i Thomasa. Zaczyna się trochę nietypowo, bo ona jest w ciąży z innym, a on ucieka przed strachem, że cierpi na nieuleczalną chorobę. Z miła chęcią jeszcze kiedyś sięgnę po tą książkę. Polecam

To zupełnie nietypowy romans! Przez tyle harlekinów, których w życiu przeczytałam, to tak idealnego i kryształowego bohatera jeszcze nie spotkałam! Brakowało przy nim tylko anielskich śpiewów i poświaty gdy pojawiał się na horyzoncie. Był dosłownie bez grzechu i we wszystkim najlepszy - od wyglądu, po charakter, zachowanie, decyzje. Nie byłam pewna, czy na pewno dobrze się skończy, ale uff SPOJLER, zostali razem i żyli długo i szczęśliwie ;)

Jest to historia ciężarnej samotnej dziewczyny, która została wygnana z domu i spotyka na swej drodze lorda Huntera, któremu potrzebna jest akurat żona i dziedzic, aby przejąć po nim włości a sam nie planuje własnego ożenku i własnych dzieci.

Cudem trafia mu się dobra i nieszczęśliwa ciężarna w odpowiednim czasie i miejscu.

W książce jest mnóstwo wzruszenia, tragedii, rozpaczy, miłości - jak dla mnie totalny wyciskacz łez.
Opisów seksu jest tyle ile trzeba, nie przytłaczają fabuły - są miłym dodatkiem.

Jak dla mnie nie jest to typowy harlekin, właśnie przez głównego bohatera i jego działania. Jeśli ktoś chce się zaskoczyć i zmienić hulaków, playboi, szpiegów na kogoś zupełnie innego to bardzo polecam.

2085

On ucieka, bo jest chory. Ona ucieka, bo jest w ciąży.
Ona wpada mu prosto w ramiona a on jej ratuje honor.
Słodka bajka na podróż.

On ucieka, bo jest chory. Ona ucieka, bo jest w ciąży.
Ona wpada mu prosto w ramiona a on jej ratuje honor.
Słodka bajka na podróż.

świetna...

świetna...

Jest dobrze. Kolejna książka mnie miło zaskoczyła. Akcja trzyma się kupy i bardzo przyjemnie się czyta. Męski bohater nie jest może moim wysnionym ale jejku i tak we współczesnym świecie takich facetów mało. Przed wszystkim po przeczytaniu nie mam ochoty plasnac się w czoło "po co mi to było ". A to już dużooo. Brawo za epilog. Zakończenie typowych Harlequin jest szybkie okraszone słodkimi słowami "najdroższa ukochana" w ilości mającej ble. A tu mamy normalność. Polecę na tej fali dobrych wyborów i skuszę się na jeszcze jeden. Buziaki

• "52 Książki" - 2019
  • Harlequin