Dogman. Tom 2. Bierz go!

Wydawnictwo: Jaguar
Dogman. Unleashed
literatura dziecięca, dogman
7vza

Nowa seria Dava Pilkeya, autora bestsellerowej serii o Kapitanie Majtasie. Dogman to #1 na listach bestsellerów New York Timesa wśród książek dla dzieci. 6 tomów wyśmienitej zabawy dla dzieciaków uwielbiających komiksy i nieskomplikowany humor! Drugi tom z nowej serii Dava Pilkeya, autora bestsellerowej serii o Kapitanie Majtasie. W wątpia zbrodni wgryza się glina idealny: pół pies, pół...

Nowa seria Dava Pilkeya, autora bestsellerowej serii o Kapitanie Majtasie.

Dogman to #1 na listach bestsellerów New York Timesa wśród książek dla dzieci.

Drugi tom z nowej serii Dava Pilkeya, autora bestsellerowej serii o Kapitanie Majtasie. W wątpia zbrodni wgryza się glina idealny: pół pies, pół człek i CAŁY BOHATER!

Dogman, gończy ogar z psiarni twórcy Kapitana Majtasa, wytrwale podąża śladem występku. Gdy Kot Pet wydostaje się z pudła i znów spada na cztery łapy, chwyta miasto w pazury zła. Przysłowie głosi, że ryba psuje się od głowy… Czy za sprawą Dogmana Pet znów paradować będzie w mamrrrrowym try-kocie, czy też będzie miau satysfakcję z dokonania zbrodni dosko-t-nałej?

źródło opisu: https://wydawnictwo-jaguar.pl/books/dogman-bierz-go/

źródło okładki: https://wydawnictwo-jaguar.pl/books/dogman-bierz-go/

Amarisa | 2019-02-17
Przeczytana: 17 lutego 2019

„Jeśli lubisz akcję… dreszcz emocji… i śmichy…” seria o Dogmanie jest dla ciebie 🙂 Ze swojej strony polecam 🙂

Szerzej o książce + zdjęcia na moim blogu: