Miłość z błękitnego nieba

Okładka książki Miłość z błękitnego nieba Krystyna Mirek
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Miłość z błękitnego nieba
Krystyna Mirek Wydawnictwo: Edipresse literatura piękna
Edipresse
2019-02-13
2019-02-13
Kraków literatura polska odmiana losu poszukiwanie szczęścia relacje damsko-męskie romans uczucie walentynki

jest recenzja ,,miłość z błękitnego nieba ,,
to powieść, która w mroźną walentynkową noc przenosi czytelnika w świat emocji, napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji. W centrum wydarzeń stoi Angelika, determinowana kobieta, dla której cel zawarcia najważniejszego kontraktu w karierze jest priorytetem. Nie cofnie się przed żadnym wyzwaniem, nawet jeśli oznacza to konfrontację z własną przeszłością w Krakowie, miastem, które kiedyś opuściła.

Jednakże, po drugiej stronie stołu negocjacyjnego stoi właściciel firmy, zafascynowany kobietami, ale także zdecydowany bronić swoich zasad. Ich spotkanie nie tylko staje się polem walki o biznesowy sukces, ale również sceną nieprzewidywalnych relacji i uczuć, które mogą wpłynąć na przebieg negocjacji.

Autor wciąga czytelnika w intrygujący świat biznesowych zmagań, przesyconych emocjami i zawiłościami relacji międzyludzkich. Mroźna noc walentynkowa staje się metaforą dla lodowatej atmosfery negocjacji, gdzie każde zdanie, gest i spojrzenie ma ogromne znaczenie dla przebiegu wydarzeń.

Poprzez zaskakujący splot wydarzeń, autor pokazuje, jak życie wielu osób może ulec drastycznej zmianie w jedną noc. Czytelnik zostaje porwany przez emocjonującą fabułę, która prowadzi do momentów pełnych napięcia i dramatycznych zwrotów akcji.

powieść, która pozwala czytelnikowi zanurzyć się w światzie pełnym pasji, determinacji i nieprzewidywalnych emocji. To historia, która skłania do refleksji nad znaczeniem miłości, pracy i kompromisu w życiu każdego człowieka.

jest recenzja ,,miłość z błękitnego nieba ,,

„Miłość z błękitnego nieba” to historia Angeliki- kobiety sukcesu, która skrywa sekrety dotyczące swojej trudnej przeszłości. Bohaterka przybywa do Krakowa, aby podpisać najważniejszy kontrakt w swojej karierze. Tyle że to właśnie w tym mieście zostawiła za sobą wspomnienia, do których nie chce wracać. Na dodatek Daniel, właściciel firmy, z którą ma zawrzeć umowę, wcale nie zamierza podpisać jej w proponowanej wersji i użyje wszelkich dostępnych środków, aby dopiąć swego. Angelika i Daniel spotykają się w walentynkowy wieczór, każde ze swoim planem do zrealizowania, a tymczasem na krakowskim Rynku artyści śpiewają dla wszystkich zakochanych…
Od jakiegoś czasu chętnie sięgam po książki Krystyny Mirek, autorka ma naprawdę lekkie pióro. Jednak w tej powieści trudno mi było przebrnąć przez jej początek. Później akcja nabrała rumieńców i czytało się wyśmienicie. Sama fabuła miejscami była mocno naiwna, zdarzały się jakieś wpadki logiczne. Nie jest to książka, która jakoś szczególnie utkwi w pamięci, ale niewątpliwie ma swój urok. Idealna do czytania w lutym, w okolicy walentynek. Spodoba się wszystkim wielbicielom lekkich historii o miłości i fanom autorki.
Dla wydawcy minus za okładkę- brokatowy napis jest nieprzyjemny w dotyku i na dodatek zaczyna się sypać, więc czasem zostawał mi na rękach.

Dzisiaj Walentynki, święto zakochanych😊 Czy wy obchodzicie ten dzień jakoś hucznie, wyjątkowo? Czy jest to dla was raczej dzień jak co dzień?
Angelika to zatwardziała singielka, która zrobi wszystko, żeby osiągnąć swój cel, jeśli chodzi o karierę zawodową. Daniel to kobieciarz, który również nie zawaha się przed niczym, żeby odnieść zamierzony sukces. Tych dwoje połączy kontrakt, który jest najważniejszym punktem w ich karierze. Od jego podpisania, oczywiście na korzystnych warunkach tylko dla jednej strony, zależy być lub nie być w firmie. Jednak w walentynkową noc wydarzy się coś magicznego. Daniel zakocha się w dziewczynie bez opamiętania. Jak zakończą się biznesowe negocjacje? I czy Angelika da szansę Danielowi? Nie będzie to łatwe, bo mężczyzna na co dzień mieszka w Krakowie, z którego dziewczyna dawno temu uciekła.
Najnowsza książka Krystyny Mirek pokazuje co w życiu jest ważne. I czy warto poświęcić miłość dla kariery czy pieniędzy.
Oprócz wątku głównego znajdziemy również osobistą historię Angeliki, dziewczyny, która wychowywała się w ciężkich warunkach, ale dzięki sile i determinacji udało jej się osiągnąć sukces. Co tylko pokazuje, że nie ważne, gdzie się wychowujemy, ważne jest to jak sami pokierujemy swoim życiem.
„Miłość z błękitnego nieba” to historia, którą polecam każdemu. Nie tylko na Walentynki 😊

❤️ RECENZJA ❤️

Tytuł: "Miłość z błękitnego nieba"
Autor: Krystyna Mirek
Wydawnictwo:@purple_book_wydawnictwo
#współpracareklamowa

Do Krakowa przyjeżdża Angelika aby popisać najważniejszy kontrakt w swojej karierze.Kobieta jest perfekcjonistką i nie zawaha się przed niczym,byle osiągnąć swój wymarzony cel. Kraków to dla niej miasto z którego kiedyś uciekła i nie ma zamiaru tu wracać. Wspomnienia są dla niej zbyt silne.
Po drugiej stronie barykady stoi Daniel. To właściciel prężnie rozwijającej się firmy informatycznej. Prywatnie jest kobieciarzem, choć z zasadami. Mężczyzna jest gotowy zrobić wszystko aby ten kontrakt który ma podpisać dla firmy Angeliki był dla niego korzystny.
Kto zwycięży w biznesowych negocjacjach?
Czy w tą Walentynkową noc,zmieni się coś między nimi?

"Miłość z błękitnego nieba" to piękna historia o błędach przeszłości, które czasem ciężko naprawić,ale warto spróbować cofnąć się i spojrzeć na to z innej perspektywy. To historia o tym, jak dawne urazy mogą zniszczyć życie,jak nieporozumienia wpływają na nasze postrzeganie spraw. Książka bardzo ciepła i dająca do myślenia. Autorka zabrała nas do zimowego Krakowa, w czasie Walentynek,kiedy miasto przystrojone jest serduszkami,świecami i romantyzmem. Tylko czy to wystarczy,by roztopić serca Angeliki i Daniela? Historia ciekawa sama w sobie, byłam bardzo ciekawa jak autorka zakończy ich losy.Odrobina bajki,romantyzmu, troszkę prozy życia, wszystko doprawione smutną przeszłością i mamy lekki i mądry miks,który się wspaniale i miło czyta.
Serdecznie polecam ❤️

❤️ RECENZJA ❤️

Tytuł: "Miłość z błękitnego nieba"
Autor: Krystyna Mirek
Wydawnictwo:@purple_book_wydawnictwo
#współpracareklamowa

„Miłość z błękitnego nieba” to książka, która zachęciła mnie swoim opisem. Nie znałam wcześniej twórczości autorki, ale czytałam dużo pozytywnych opinii na jej temat, dlatego zdecydowałam się po te lekturę sięgnąć. Jednak, czy autorka spełni moje oczekiwania?

Angelika wraca do Krakowa, ponieważ ma podpisać ważny kontrakt, który ma ogromny wpływ na jej przyszłą karierę. Zupełnie nie spodziewa się, że spotkanie z właścicielem firmy odmieni jej losy. Walentynkowa noc będzie w tej powieści punktem zwrotnym…

Początkowo ciężko było mi się wkręcić w akcję. Pierwsze rozdziały troszkę mi się dłużyły, ale w pewnym momencie tak mnie ta lektura zachwyciła, że jak najszybciej chciałam poznać zakończenie i nie mogłam się od niej oderwać. Autorka stworzyła powieść pełną emocji i uczuć, sprawiła, że czytelnik nie może się od lektury oderwać. Zafundowała nam niezły rollercoaster emocjonalny. Walka tutaj nie toczy się jedynie o biznes, ale o miłość i poświęcenie. W trakcie lektury zadajemy sobie pytania: Czy warto poświęcić wiele w imię miłości? Co jest dla nas ważniejsze w życiu miłość, czy kariera? Czy bez miłości jesteśmy tak naprawdę szczęśliwi?

Krystyna Mirek bardzo zaskoczyła mnie tą powieścią. Jak już wspomniałam początek troszkę mnie znudził, ale później było jedno wielkie WOW! Fabuła niby zwyczajna, jednak skomplikowana. Akcja dzieje się początkowo wolno, ale jak już nabiera tempa to nie zwalnia do końca. Kreacja bohaterów bardzo mi się podoba. Chodzi mi zarówno o głównych jak i tych pobocznych. Lekkie pióro autorki sprawia, że powieść czyta się szybko i przyjemnie.

Bardzo polubiłam głównych bohaterów, którzy mimo iż pochodzą z różnych środowisk, to osiągneli sukces. Angelika to dziewczyna, która trudnego startu w życiu uparcie dąży do celu i za wszelką cenę stara się osiągnąć założone sobie plany. Daniel to facet, który zawsze może liczyć na wsparcie rodziców i również dąży uparcie do wyznaczonych sobie celów. Nasi bohaterowie nie spodziewają się, że ich spotkanie pociągnie za sobą lawinę zdarzeń.

Reasumując „Miłość z błękitnego nieba” to książka dla fanów romansów. Idealna książka na walentynki. Książka, która ukazuje, że ten dzień ma jednak w sobie coś wyjątkowego. Ponadto skłania ona również czytelnika do refleksji na temat tego, czy zawsze warto dążyć po trupach do celu. Świetny, lekki i przyjemny romans. Polecam!

Angelika jako młoda dziewczyna kilka lat temu wyjechała z rodzinnego Krakowa do Niemiec. Tam właśnie ukończyła studia, zdobyła dobrze płatną pracę.

Pewnego dnia wraca do Krakowa, aby podpisać w imieniu swojej firmy kontrakt. Kobieta jest perfekcjonistką, nie zawaha się przed niczym, byle osiągnąć swój cel. Kraków to miasto, z którego kiedyś uciekła i nie ma zamiaru tu wracać. Wspomnienia są zbyt silne dla Angeliki.
Po drugiej stronie stoi Daniel - właściciel prężnie rozwijającej się firmy. Jest kobieciarzem jednak z zasadami. On tez chce podpisać ten kontrakt jednak na swoich warunkach. Też ma w planach wykorzystać wszystkie możliwe sposoby.

Jest to opowieść o dwójce ludzi bardzo ambitnych, którzy zawsze dążą do wyznaczonego sobie celu. Jednak czy tym razem będzie podobnie. Czy można zapomnieć o przeszłości w miejscu, które nie kojarzy nam się najlepiej i zacząć życie od nowa.

Każdy dzień może nam przynieść cud tylko musimy się na niego otworzyć. Polecam piękna historia.

Polecam.

Polecam.

Przepiękna powieść o miłości jaką miałem przyjemność przeczytać. To cudowna książka o miłości, drugiej szansie, zaufaniu, oraz o dokonywanych w życiu wyborach.

Lekka, przyjemna, choć chwilami naiwna. Mimo to, porusza istotne tematy i daje do myślenia. Świetnie pokazuje, że często mając problem zwyczajnie od niego uciekamy najczęściej w pracę. Nie bez znaczenia jest też fakt, że do pewnych rzeczy zwyczajnie musimy dojrzeć przepracować, zdystansować się i spojrzeć na nie inaczej. Nie rzadko pod wpływem zobaczenia jak funkcjonuje odmienne otoczenie, relacje,zwyczaje i różne sytuacje. Mogłoby się wydawać niby zwyczajne,a tak inne różniące się od tych w których przyszło Nam żyć, funkcjonować,dorastać. Przyjemna lektura.

• Przeczytane 2019
  • Krystyna Mirek

Dodaj cytat z książki Miłość z błękitnego nieba