Przystanek Norwegia. W poszukiwaniu zorzy.

Okładka książki Przystanek Norwegia. W poszukiwaniu zorzy. Renata Bang
Okładka książki Przystanek Norwegia. W poszukiwaniu zorzy.
Renata Bang Wydawnictwo: Renata Bang literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
Przystanek Norwegia.W poszukiwaniu zorzy.
Renata Bang
2018-06-01
2018-06-01

Okładka książki Oslo Renata Bang, Konrad Konieczny, Weronika Sowa
Oslo Renata Bang, Konrad...

Przystanek Norwegia to książka Polki mieszającej w Norwegii, która wyjechała tylko na chwile a jej życie za kołem podbiegunowym trwa juz dwadzieścia lat. To niezwykle ciepła i wciągająca opowieść o życiu na dalekiej północy.
polecam...

polecam...

Norwegia bardzo mnie ciekawi, od dłuższego czasu marzę by ją odwiedzić, dlatego z chęcią zgłosiłam się by przeczytać i zrecenzować tą książkę.
Autorka zabiera nas do swojego świata, przedstawia nam swoją rodzinę i kraj, w którym teraz mieszka. A przyjechała tylko na chwilę jako au pair....
Książka wciąga od początku, wyjazd rodziny na wakacje, fajnie opisana droga, zwiedzane miejsca, odczucia i wrażenia, aż chce się spakować i tam jechać ;)
Książka jest podzielona na 4 pory roku, ciekawie opisane wraz ze zwyczajami i krajobrazami Norwegii. Czytając czuć, że jest się obok, przeżywa się razem te straszne wiatry, wspinaczkę do góry, czy pierwsze promienie ciepłego słońca. Można się rozmarzyć :)
W książce znalazłam kilka zaskoczeń, co u nas jest oczywiste, a tam nie, np. dnia dziecka nie obchodzi się w Norwegii, a sądziłam, że to święto jest wszędzie ;)
Jeśli wybieracie się do tego kraju, a może już tam byliście to zachęcam was do przeczytania tej pozycji, ciepło i od serca napisanej.

Książka wciąga od początku, wyjazd rodziny na wakacje, fajnie opisana droga,...

Książka Przystanek Norwegia Pani Renaty Bang polki mieszkającej od 20 lat w Norwegii jest znakomitą w całej okazałości.Opisuje tam swoje przeżycia pasje miłość do tego kraju i swojej rodziny.Zapraszam do czytania jest warta uwagi

• MAM NIEPRZECZYTANE📚📚📚
  • Przeczytam 52 książki w 2019 roku
  • Podróże
  • Przeczytam 52 książki w 2018 roku

Dodaj cytat z książki Przystanek Norwegia. W poszukiwaniu zorzy.