Ania 
Dobra książka i piękne miejsca to coś co lubię najbardziej...
kobieta, status: Czytelniczka, ostatnio widziana 1 dzień temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-12-14 18:29:34
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
Autor:
 
2018-12-08 20:31:49
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam, Przeczytam 52 książki w 2018 roku
Autor:

Powieść Jojo Moyes „Ostatni list od kochanka” nie zrobiła na mnie wrażenia. To nie jest pierwsza powieść autorki którą miałam okazje przeczytać i być może dlatego moje oczekiwania były inne. Niestety nie dotrwałam do końca i trochę się na niej zawiodłam. Po opisie spodziewałam się niezwykłej historii z dreszczykiem emocji, a ostatecznie mocno się wynudziłam. Historia zapewne wciągająca, jednak... Powieść Jojo Moyes „Ostatni list od kochanka” nie zrobiła na mnie wrażenia. To nie jest pierwsza powieść autorki którą miałam okazje przeczytać i być może dlatego moje oczekiwania były inne. Niestety nie dotrwałam do końca i trochę się na niej zawiodłam. Po opisie spodziewałam się niezwykłej historii z dreszczykiem emocji, a ostatecznie mocno się wynudziłam. Historia zapewne wciągająca, jednak tym razem jej bohaterki nie przypadły mi do gustu...

pokaż więcej

 
2018-12-08 20:09:21
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam, Przeczytam 52 książki w 2018 roku
Cykl: Rino Carlsen (tom 3)

To moje pierwsze spotkanie z norweskim autorem i uważam je za udane. Mimo tego, że nalazłam wiele mało pochlebnych opinii na temat tej książki, na mnie ona zrobiła wrażenie. Nieczęsto sięgam po kryminały, bo to nie moja ulubiona tematyka ale tym razem zrobiłam wyjątek gdyż mieszkam w Norwegii i znam okolice Bødo i Lofot i to był chyba jedyny powód. Książka bardzo mi się podobała i zrobiła na... To moje pierwsze spotkanie z norweskim autorem i uważam je za udane. Mimo tego, że nalazłam wiele mało pochlebnych opinii na temat tej książki, na mnie ona zrobiła wrażenie. Nieczęsto sięgam po kryminały, bo to nie moja ulubiona tematyka ale tym razem zrobiłam wyjątek gdyż mieszkam w Norwegii i znam okolice Bødo i Lofot i to był chyba jedyny powód. Książka bardzo mi się podobała i zrobiła na mnie wrażenie. Norweski pisarz stworzył kryminalno-obyczajową książkę z silnym wątkiem,, którą czyta się szybko i z wielkim zainteresowaniem.
Polecam gorąco...

pokaż więcej

 
2018-12-08 20:02:19
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam, Przeczytam 52 książki w 2018 roku

„Czereśnie zawsze muszą być dwie” Magdaleny Witkiewicz to świetna powieść obyczajowa. Napisana pięknym językiem. Bardzo lubię takie historie, które dodatkowo przenoszą nas w przeszłość. To książka o emocjach, wyjątkowej miłości kilku pokoleń. To bardzo mądra, życiowa i chwytająca za serce powieść, od której nie można się oderwać.
Polecam...

 
2018-09-26 22:08:05
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam, Przeczytam 52 książki w 2018 roku

"Flower" to bardzo fajna książka, lekka i przyjemna. Taki romansik na jeden wieczór, który czyta się bardzo ale to bardzo szybko. Musze jednak przyznać że chwilami książka podobna do słynnego Greya... on sławny ona kopciuszek... są tam zakazy, wytyczne, łamanie praw, wyjazd w ośnieżone góry i takie tam...mimo wszystko polecam...

 
2018-09-20 19:10:53
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam, Przeczytam 52 książki w 2018 roku

'Mgły Toskanii" to bardzo fajna i lekka książka, która przenosi nas do pięknej Toskanii. Książkę czyta się jednym tchem i ten kto zakochał się w Toskanii jej miejscach pochłonie książkę jednym tchem.
Polecam dla miłośników Toskanii.

 
Moja biblioteczka
304 137 3592
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (63)

Ulubieni autorzy (7)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (8)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd