Migawki z mojego życia

Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka
Elevander

Z wielkiej ilości zapisków wybrałem te, które wydawało mi się, że mogą zainteresować też kogoś poza mną samym. Przy przepisywaniu lub nawet czasem włączaniu dawnych zapisków nie zmieniałem tego, co w danej chwili zapisałem, wskutek czego już dzisiaj są pewne anachronizmy [… ]. Nasze pokolenie przeszło właściwie kilka epok. Przyznaję się, że kiedy sam to czytam, co napisałem i przeżyłem,...

[… ].
Nasze pokolenie przeszło właściwie kilka epok. Przyznaję się, że kiedy sam to czytam, co napisałem i przeżyłem, poprawiając niestety liczne błędy, czasem nawet zniekształcające treść, wydają mi się niektóre wydarzenia czy własne przeżycia jak z bajki, a dla tych, którzy się urodzili po II wojnie światowej, dziwnym się może wydać, że to, co opisywałem, przeżywali jeszcze ich ojcowie.

źródło opisu: Tekst z okładki

źródło okładki: Księgarnia Akademicka

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!