InterCyna

Wydawnictwo: Skrzat
978-83-7437-172-8
espeja

Janek Racyniak, zwany Cyną, znów ma kłopoty. Tym razem zostaje karnie przeniesiony do szkoły z internatem o zaostrzonym rygorze. Spotyka tam starych znajomych z Klanu Zaufanych. Wszyscy wokół starają się mu "umilić" pobyt w nowym miejscu. Niektórzy nawet próbują go skutecznie unieszkodliwić. Na dodatek nad spokojem w internacie czuwa fałszywy wychowawca, a każdy mieszkaniec tego przybytku marzy o tajemniczym skarbie sprzed pół wieku. Jakby tego było mało, jego dziewczyna Ania, najwidoczniej zmieniła zdanie co do Janka i postanowiła go rzucić. Czy Cyna wybrnie z kłopotów i kto odnajdzie skrzynię złota, dowiecie się z trzeciego, ostatniego tomu przygód nieprzeciętnego gimnazjalisty.

Veroniqusia | 2014-01-02

Niezła, miła książeczka.Co prawda trudno uwierzyć, aby istniał taki poprawczak, ale od czego mamy wyobraźnię? :)

mańka | 2011-07-07
Przeczytana: 30 grudnia 2010