Adidas kontra Puma. Dwaj bracia, dwie firmy. Adolf i Rudolf Dassler

Okładka książki Adidas kontra Puma. Dwaj bracia, dwie firmy. Adolf i Rudolf Dassler Łukasz Tomys
Łukasz Tomys Wydawnictwo: Wydawnictwo Autorskie biografia, autobiografia, pamiętnik
Adidas kontra Puma. Dwaj bracia, dwie firmy. Adolf i Rudolf Dassler
Wydawnictwo Autorskie
2017-12-21
2017-12-21
Niemcy Adidas Puma biznes biografia firma zarządzanie

Okładka książki Apple. Czy wiesz jak powstała najdroższa firma świata? Mateusz Lubiński, Renata Pawlak, Łukasz Tomys
Apple. Czy wie... Mateusz Lubiński, R...
Okładka książki Warren Buffett. Niezwykła biografia. Multimilioner. Tom 2 Justyna Jaciuk, Łukasz Tomys
Warren Buffett... Justyna Jaciuk, Łuk...
Okładka książki George Soros. Wykorzystać kryzys Justyna Jaciuk, Renata Pawlak, Łukasz Tomys, Marcin Wawrzyniak
George Soros. ... Justyna Jaciuk, Ren...
Okładka książki Albert Einstein. Potęga i piękno umysłu. Tom I. Dzieciństwo i młodość (1879-1905) Justyna Jaciuk, Maciej Rajewski, Łukasz Tomys
Albert Einstei... Justyna Jaciuk, Mac...

Ciekawie opisana rywalizacja między dwoma braćmi: założycielami Pumy oraz Adidasa. Książka jest dokładnie o tym, czego dotyczy jej tytuł, bez zbędnych dłużyzn. Sięgając po nią nie miałam żadnych oczekiwań, ale pozytywnie się zaskoczyłam. Dobrze wykonany research pozwolił poznać kulisy powstawania obu firm, a także ich późniejszej działalności.

Szczególnie spodobał mi się wątek sportu w kontekście III Rzeszy oraz tego, w jaki sposób w tamtym czasie funkcjonowały biznesy w tym kraju. Lektura, której warto dać szansę, bo opisane w niej wydarzenia są naprawdę interesujące.

Szczególnie spodobał mi się...

Do czego może doprowadzić rywalizacja pomiędzy dwoma braćmi? Czy bracia powinni ze sobą rywalizować? Współpraca, a może realizowanie swojej wizji ponad wszystkim? Czy tylko jedna droga jest właściwa? Szukanie innowacji, a może tradycja?
Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedzi w tej pozycji!

Bardzo ciekawa biografia braci Dassler i rozwijanych przez nich marek – adidas i Puma. Poznajemy braci, którzy wspólnie współpracują nad stworzeniem najlepszych butów dla sportowców, spełniające oczekiwania najlepszych. Nie ilość a jakość. Kunszt wykonania, indywidualne podejście do każdego klienta, szukanie innowacji i pasja. Wszystko to prowadzi ich do sukcesu, ale jakiego? Tego dowiecie się z tej książki! Jako, że nie znałem wcześniej tej historii ode mnie leci solidne 7+ :)

Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedzi w tej pozycji!

Bardzo ciekawa biografia braci Dassler i rozwijanych przez nich marek –...

Bez zbędnych ozdobników, książka bardzo krótka za to w 100% skupiająca się na temacie z okładki.

Świetny audiobook, dobrze że wyszło nowe poszerzone wydanie poprzedniej bardzo krótkiej książka. Tego słucha się z prawdziwą przyjemnością.

Książka krótsza niż niejeden artykuł w gazecie.

Książka krótsza niż niejeden artykuł w gazecie.

Krótka i treściwa - przedstawiająca historię obu marek. Brakuje wprowadzenia konkurencji do tej biografii o wiele większej niż "było Nike i byli lepsi w tym i w tym okresie".

Jest to co prawda audiobook ale krotki a historia interesujaca. Polecam

Jest to co prawda audiobook ale krotki a historia interesujaca. Polecam

• Empik audio fakt

Dodaj cytat z książki Adidas kontra Puma. Dwaj bracia, dwie firmy. Adolf i Rudolf Dassler