Syrena słowiańska

poezja
Wydawnictwo Poligraf
2018-01-16
2018-01-16
syrena słowiańska wiersze poezja polska poezja wspólczesna

Ze zbiorem wierszy jest tak, że jedne nam przypadną do gustu, inne mniej. Jednak patrząc na ilość karteczek, którymi zaznaczyłam wiersze, które mi się podobają, mogę śmiało powiedzieć, że polecam ten tomik. Postanowiłam zakupić drugi i ofiarowałam go mojej Cioci (była zachwycona).

Najbardziej szkodzą temu tomikowi wzniosłe opinie z tyłu okładki (np. "umysł i talent (autorki) są ponad naszym wymiarem postrzegania zycia").
Bardzo nierówny zbiór wierszy: niektóre naprawdę dobre, inne wydają się być kilkoma pustymi zdaniami podzielonym za pomocą enterów. Najbardziej jednak razi przekonanie, że ten oto zbiór jest czymś wybitnym. A do tego on się nawet nie zbliża.

+ Ładnie wydane.

• Poezja
  • Piękne okładki
  • 30d Beletrystyka - Słowiańska poezja i dramat
  • 48 2018

Dodaj cytat z książki Syrena słowiańska