Spin ekspotencjalny, czyli jak odkrywać zmiany trendów na giełdzie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
biznes, finanse
LubimyCzytać

Podpowiadamy, jak metody przeniesione żywcem z fizyki kwantowej wykorzystać do zarabiania na giełdzie. Chodzi o wykorzystanie spinu ekspotencjalnego. By ująć to prościej: opisywana przez nas metoda inwestycyjna polega na uważnym obserwowaniu ruchu walorów i ich ceny. Z tego, w jakim kierunku i z jaką dynamiką porusza się cena danego waloru (z jaką dynamiką rośnie popyt na dany walor), można wysnuć wiele wniosków jakże przydatnych w codziennym inwestowaniu. W naszym ebooku podpowiadamy na co zwracać uwagę podczas obserwacji wykresu waloru "przez szkło powiększające".

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!