Angielskie słówka. Jak zapamiętać 200 angielskich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut?

Wydawnictwo: Złote Myśli
hobby
LubimyCzytać

Jak naprawdę łatwo można nauczyć się angielskiego? Jeśli jesteś jedną z tych osób, które właśnie rozpoczęły naukę angielskiego lub są w jej trakcie, to mam dla Ciebie dobrą i złą wiadomość. Zła wiadomość polega na tym, że większość z uczących się angielskiego nigdy nie opanuje go w takim stopniu, żeby móc go swobodnie używać. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że podobnie będzie z Tobą. Zanim jednak ulegniesz zniechęceniu pozwól, że przekażę Ci świetną wiadomość. Dzięki tej publikacji masz szansę zapoznać się z rozwiązaniem i lekarstwem na wszystkie swoje problemy z nauką angielskiego. Dowiesz się nie tylko, jak bez jakiegokolwiek przygotowania nauczyć się kilkuset zupełnie nieznanych wcześniej angielskich słów i wyrażeń w czasie krótszym niż kilka godzin, ale także poznasz metodę, dzięki której raz na zawsze rozwiążesz swoje problemy z nauką jakiegokolwiek obcego języka. Zainteresowany? No to czytaj dalej... Mowa o sprawdzonej, efektywnej i intuicyjnej metodzie nauki słów, wyrażeń i pełnych zdań angielskich. Metodzie stosowanej i uznanej przez tej skali ekspertów w temacie niekonwencjonalnych metod nauczania, jak choćby Tony Buzan czy Harry Lorayne. Angażuje ona w znacznym stopniu Twoją wyobraźnię, eliminując tym samym z nauki wszelką nudę, wykorzystuje w maksymalny sposób Twój czas, dając Ci poczucie pewności siebie dzięki natychmiastowym, sprawdzalnym i odczuwalnym rezultatom. Nadszedł czas na rozwiązanie Twoich problemów z nauką angielskiego!

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!