Nie bajki. Opowiastki o św. Janie Bosko

Okładka książki Nie bajki. Opowiastki o św. Janie Bosko Agnieszka Borowiecka
Okładka książki Nie bajki. Opowiastki o św. Janie Bosko
Agnieszka Borowiecka Wydawnictwo: Salezjański Wolontariat Misyjny MŁODZI ŚWIATU religia
religia
Salezjański Wolontariat Misyjny MŁODZI ŚWIATU
2013-01-01
2013-01-01
literatura dziecięca literatura młodzieżowa opowieści dla młodszych dzieci Bóg Jan Bosko przyjaźń

Okładka książki Kołpeł Łołpeł. Bajka edukacyjna dla dzieci, które używają brzydkich słów Agnieszka Borowiecka, Gabriela Gąsienica
Kołpeł Łołpeł.... Agnieszka Borowieck...

Na półkach: , , , , , ,

Piękna historia. Piękny człowiek. Piękne świadectwo. Ks. Bosko udowadnia, że dzięki miłosiernemu podejściu do drugiego człowieka można zdziałać cuda. I o ile trudno jest utrzymać nerwy na wodzy wobec obcego człowieka, to apeluje gorąco do rodziców, by przynajmniej spróbowali te nerwy trzymać wobec własnych dzieci. By podchodzili do nich z miłością i szacunkiem (nawet jeśli dzieci niekiedy są grymaśne, wydawałoby się złośliwe),szczególnie wtedy. Polecam wszystkim :)

• Z morałem
  • Przygodowe
  • Prawdziwe historie
  • Podnoszące na duchu
  • Książki czytane wspólnie z dziećmi

Dodaj cytat z książki Nie bajki. Opowiastki o św. Janie Bosko