Smerfy. Święto Błękitnego Księżyca

Tłumaczenie: Liliana Fabisińska
Wydawnictwo: Papilon
The Smurfs. A Smurfin'Big Adventure!
palalela

W tej ilustrowanej książce znajdziecie opowieść o najsmerfniejszej nocy w roku - Święcie Błękitnego Księżyca! Wszyscy we Wiosce Smerfów są podekscytowani. Nagle Smerfetka słyszy przerażające krzyki. Gargamel, zły czarodziej, pojawia się i goni Papę Smerfa, Ciamajdę, Ważniaka, Śmiałka, Marudę i Smerfetkę przez magiczny portal, aż do świata, którego nigdy wcześniej nie widzieli. Czy smerfy zdołają poruszać się po tej dziwnej krainie i czy wysmerfują Błękitny Księżyc który przeniesie je z powrotem do ich wioski, zanim dopadnie je Gargamel?

źródło opisu: http://www.matras.pl/smerfy-swieto-blekitnego-ksiezyca,p,152862

źródło okładki: http://www.matras.pl/smerfy-swieto-blekitnego-ksiezyca,p,152862