Kod Otyłości Sekret utraty wagi

Wydawnictwo: Vital
The obesty code
zdrowie, medycyna
m32w

Wszystko, w co wierzyłeś w kwestii utraty wagi jest kłamstwem. Przybieranie na wadze i otyłość są wywoływane przez hormony. I tylko poprzez zrozumienie działania insuliny oraz oporności insulinowej możesz osiągnąć stały spadek masy ciała. Ta książka zmieni twoje spojrzenie na prawidłowe odżywianie. Dowiesz się dlaczego diety nie działają i wreszcie poznasz program, dzięki któremu odzyskasz...

Ta książka zmieni twoje spojrzenie na prawidłowe odżywianie. Dowiesz się dlaczego diety nie działają i wreszcie poznasz program, dzięki któremu odzyskasz idealną wagę. Zdołasz ją zachować na zawsze i unikniesz efektu jojo. Zaczniesz samodzielnie kontrolować poziom insuliny, a dodatkowo pozbędziesz się przyczyn cukrzycy typu 2. Nauczysz się także stosować tymczasowe posty, aby przełamać cykl oporności insulinowej.

źródło opisu: emik.com

źródło okładki: empik.com

Rafał Roczyński | 2017-10-17
Przeczytana: 16 października 2017

Świetna książka poruszająca przyczynę otyłości. Nie jest to kolejna pozycja diety - cud a o kompleksowe ukazanie tematu wraz z najzdrowsza propozycja stracenia zbędnych kilogramów a jednocześnie poprawienia ogólnego stanu zdrowia.

molik | 2017-11-11
Na półkach: Przeczytane, 2017