Dyskusje o książce Przy wspólnym stole

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Kupię/sprzedam/wymienię mangę
Witam sprzedam Mangi, link do ogłoszeń. Stan bardzo dobry, zadbane.   https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-mang-cz-2-CID751-IDYFRg2.html  https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-mangi-CID751-IDYFR8l.html  https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-mangi-cz-3-CID751-IDYFRiP.html
12 tyg. temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (STYCZEŃ 2019)
Sprzedam:  Świat podziemi Świat podziemi  Konsekwencje pożądania  Konsekwencje namiętności  Tajemnica
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (GRUDZIEŃ 2018)
Sprzedam:  Rozgrywka  Zmiana  Słodkie zwycięstwo  Dwór cierni i róż  Dwór mgieł i furii  Dwór skrzydeł i zguby  Dwór szronu i blasku gwiazd  Dziwne losy Jane Eyre
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LISTOPAD 2018)
http://lubimyczytac.pl/polka/586550/oddam-za-koszt-wysylki/szczegoly Oddam książki za koszt wysyłki - cennik wg Poczty Polskiej. Zapraszam na priv :-)
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (marzec 2018)
Sprzedam książki z gatunku kryminał/horror/fantasy/post-apo. Wszystkie w bardzo dobrym stanie, raz czytane lub (wstyd przyznać) zupełnie nowe. 20zł/szt (przesyłka wliczona)  Dawca Dawca  Opowieści o pilocie Pirxie Opowieści o pilocie Pirxie
6 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (luty 2018)
Przepraszam, nie zauważyłam wątku z marca już poprawiam , dziękuje za zwrócenie uwagi ;)
6 lata temu