Madera. Michelin

Tłumaczenie: Justyna Nowakowska
Wydawnictwo: Helion
Madera. Michelin
Monika

Ruszaj w świat z przewodnikiem Michelin! poręczny format precyzyjne mapy i plany dokładne opisy atrakcji turystycznych propozycje tras zwiedzania liczne ciekawostki Michelin zaprasza Cię do wspólnego odkrywania najpiękniejszych zakątków Madery. Z tym przewodnikiem zwiedzanie będzie prawdziwą przyjemnością! Dokładne plany ułatwią swobodne poruszanie się po wyspie. Szukasz ciekawych miejsc,...

Ruszaj w świat z przewodnikiem Michelin!
poręczny format
precyzyjne mapy i plany
dokładne opisy atrakcji turystycznych
propozycje tras zwiedzania
liczne ciekawostki
Michelin zaprasza Cię do wspólnego odkrywania najpiękniejszych zakątków Madery. Z tym przewodnikiem zwiedzanie będzie prawdziwą przyjemnością! Dokładne plany ułatwią swobodne poruszanie się po wyspie. Szukasz ciekawych miejsc, zabytków i tras zwiedzania? Nic prostszego! Dzięki gwiazdkom przy nazwach dzielnic i obiektów nie pominiesz żadnej turystycznej atrakcji. Starannie dobrane informacje praktyczne pomogą Ci znaleźć nocleg, restaurację czy kawiarnię, w których spędzisz wyjątkowe chwile.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: własne