5 języków miłości dla singli

Tłumaczenie: Jakub Czernik
Wydawnictwo: Esprit
Psychologia i związki

Autor bestsellera Pięć języków miłości zmienił życie milionów par na całym świecie. Teraz czas na singli! Nigdy nie byłeś w związku? Szukasz swojej drugiej połówki? A może chcesz zrozumieć kogoś, kto jest ci bliski, a ciągle czeka na wielką miłość? Ta książka odpowiada na wiele pytań, ale przede wszystkim jest znakomitą zachętą do tego, żeby nigdy nie rezygnować z poszukiwania miłości! ...

POZNAJ PIĘĆ NIEZWYKŁYCH JĘZYKÓW MIŁOŚCI!

W książce znajdziesz:
wyjaśnienie tego, czym są języki miłości;
wskazówki, które pozwolą ci odkryć, jaki jest twój ojczysty język miłości i jak rozpoznawać języki miłości innych ludzi;
sposoby skutecznego zastosowania 5 języków miłości tak, aby kochać i być kochanym, ale także ulepszać relacje z rodzicami, rodzeństwem, przyjaciółmi, współpracownikami;
celne rady na temat tego, jak przygotować się do randki (nie tylko tej pierwszej!);
testy psychologiczne i praktyczne zadania, które czas poszukiwania miłości zmienią w ciekawą przygodę;
inspirujące historie ludzi, którzy z różnych powodów byli singlami.

Nie narzekaj na samotność! Sięgnij po rady Gary’ego Chapmana, poczuj przypływ pozytywnych emocji i już teraz zacznij przygotowywać się do pierwszej randki!

źródło opisu: http://www.esprit.com.pl

źródło okładki: http://www.esprit.com.pl